Отзывы о Лівобережний відділ поліції Вінницького ВП

Украина, Київ Отзыв написан 12 декабря, 2017 год 463 просмотра
2 вересня ми з чоловіком звернулися до Лівобережного відділу поліції Вінницького ВП з заявою про шахрайство, що 19 травня 2017р. Бренер Анатолій Миколайович шляхом зловживання довірою моєю та мого чоловіка, взяв у нас грошові кошти у сумі 1200 евро, нібито для того, щоб пригнати з Республіки Польша для нас бу авто. Гроші витратив на власний розсуд. Все літо розповідав байки про його мандри до Польші та Германії у пошуках авто для нас, а потім заявив, що ні грошей, ні машини в нього нема і не буде.
Заяву про кримінальний злочин поліція розглянула згідно із законом Про звернення громадян і залишила без розгляду.
Після нашого оскарження, Вінницький суд зобов"язав поліцію внести нашу заяву про шахрайство до единого реєстру досудових провадженнь та розпочати слідство. До цього часу, окрім внесення до ЕРДР за номером 12017020020003734, слідчий Охрінчук Сергій Сергійович, поліція нічого не зробила.
Колись Бренер Анатолій вихвалявся, що має друга-сусіда, що працює в цоьму відділку поліції. Вважаю, що поліція навмисно затягує слідство і покриває злочин, вчинений Бренер Анатолієм та його дружиною Тетяною. Слідчий Охрінчук С.С. на наші дзвінки не відповідає. Коли ми приїжджаємо до Лівобережного віддулку поліції, то там ніхто нічого не знає, слідчого на місці не має і де він ніхто не знає, надати нам інформацію щодо криманльного провадження за нашою заявою про шахрайство, не може.

Міра (Украина, Дніпро́) 30 апреля, 2018 год
почему мой отзыв опубликован от имени Романа?
Гость (Украина, Київ) 29 апреля, 2018 год
Пишите жалобы во все инстанции и на всех! Причём регулярно. А МУСОРА Б.Л.Я. ПИДАРАСТЫ!

Государственные учреждения: отзывы

Отзывы о работе государственных учреждений Украины

КП Черкасиводоканал

Государственные учреждения
Полна жо...а Температура гарячої води непрямопорціональна цін таріфу

Государственные учреждения
КиевТеплоЭнерго