Липовецкая Виктория Геннадиевна отзывы

Липовецкая Виктория Геннадиевна

Кожному своє: гінеколог гідна!

Отзыв написан 18 августа, 2019 год
Відгук щодо гінеколога Вікторії Геннадіївни. Я медичний скептик, тобто у кожному лікарі недолік знайду, бо завжди є суперечні рекомендації (одному підходить\іншому ні).
1. Ця гінеколог з розділу "не нашкодь". Вона достатньо професійна по суті проблеми та чітко відповідає на всі запитання.
2. Має достатньо устаткування, щоб оглянути, і зробити висновки.
2. Має достатньо устаткування, щоб оглянути, і зробити висновки.
3. Толерантна у своїх рекомендаціях. Наприклад, порадила мені остеопата, проблеми з хребтом під час життя, а особливо вагітності, дають про себе знати. Я абсолютно проти нетрадиційної медицини у всіх її альтернативних методах і проявах, які компенсують недостатність віри у факти. А-ля глибокий масаж за 1000 грн на постійній основі у кращому випадку у йога-студії... Ну таке... АЛЕ лікар "не впихує" нетрадиційну медицину, а рекомендує, бо комусь "підходить" одне, а хтось вірить у зміцнення м'язового корсету з точки зору логіки. Кожному своє.
4. Заводить картки з інформацією про пацієнток, тобто розуміє, хто ти і що у тебе "квітне".
5. Проводить максимально інформативну консультацію.
6. "Не нагнітає" і не залякує на порожньому місці.
Раджу. Хоч мені близькі далеко не всі рекомендації Вікторії Геннадіївни (альтернативна частина - не моя історія), але жодна з порад мені не нашкодила, що покращила загальний стан мого організму. Професіонал своєї справи.

Самый лучший гинеколог

Отзыв написан 27 марта, 2019 год
Отличный специалист, замечательный, доброжелательный человек. Внимательный подход, не назначает ничего лишнего. При второй беременности - только к ней. Отличный специалист, замечательный, доброжелательный человек. Внимательный подход, не назначает ничего лишнего. При второй беременности - только к ней.

Врачи

Иванова Инна Викторовна