like-opt.com.ua отзывы

6 отзывов / 352 просмотра

Магазин, якому варто довіряти

Гость Гость понедельник, 12 апреля
Дякую за замовлення, речі просто чудові. Все організовано та проіесійно.Замовляю не перший раз. Задоволена усім. Менеджери терплячі і привітні. Дуже подобається)) хочеться лише подякувати за Вашу роботу!!!
Замовляли платтячко, дівчина задоволена на всі100%

Файний Магазин

Валентина Блажко Валентина Блажко 17 марта, 2021 год
хочу подякувати менеджерам за швидку відправку завжди підберуть по розміру та замірах дуже дякую замовляю тут завжди для себе та по дропшопінгу якість на висоті та великий асортимент одягу мої клієнти задоволені

Заказом очень довольна

Marusya Novgorodsksya Marusya Novgorodsksya 8 марта, 2021 год
Одна из самых лучших компаний, товар отличного качества,отправка всегда вовремя, вежливые ответственные продавцы,желаю компании процветания, спасибо))

Чудовий магазин!

Илона Илона 3 марта, 2021 год
Чудовий магазин!Співпрацюю по дропшипу лише третій місяць,клієнти завжди задоволені.Речі гарної якості!Дуже зручно,що є особистий кабінет,завжди видно коли відправка чи затримка.Процвітання вам!!!Радуйте нас новими модельками!!!
Достоинства:
  1. Речі гарної якості
  2. Дуже зручно,що є особистий кабінет
Недостатки:
  1. поки не знайшла

Ужас не видитесь

Я Я 14 декабря, 2020 год
Не связывайтесь.Ответа вы не дождётесь.Чтобы заказать,нужно самой звонить и писать.По телефону отвечают не охотно,как будто нарушила их покой.
Недостатки:
  1. Куча минусов.

Жахливо!!! Аферисти!!!

Наталія Наталія 18 ноября, 2020 год
Нікому не рекомендую цей сайт. Товар на фото не відповідає дійсності. Багато товару приходить бракованого. Працівники сайту навіть ненамагаються запропонувати вам обміняти товар чи повернути гроші. На ваші претензії вони відповідають "не беріть товар з ропродажі". Некупуйте у них нічого не тратьте гроші і нерви у цей нелегкий час . Не давайте шанс цим аферистам.

Одежда
Laluna оптово-розничный магазин