LevelSun отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
2 отзыва / 163 просмотра

Рекомендую компанію

Albertor Отзыв написан понедельник, 3 июня
Рекомендую компанію LevelSun. Ще на етапі встановлення контактів стало зрозуміло, що це чудовий сервіс. Мені дуже сподобався професійний підхід. Мені не стали щось там пояснювати, а відразу назвали вартість робіт і переваги над аналогами, які є на ринку, чим зекономили багато часу і мені було дуже приємно спілкуватися. А в офісі я провів лише кілька хвилин. До мого приїзду уже...  Читать отзыв Рекомендую компанію LevelSun. Ще на етапі встановлення контактів стало зрозуміло, що це чудовий сервіс. Мені дуже сподобався професійний підхід. Мені не стали щось там пояснювати, а відразу назвали вартість робіт і переваги над аналогами, які є на ринку, чим зекономили багато часу і мені було дуже приємно спілкуватися. А в офісі я провів лише кілька хвилин. До мого приїзду уже все було майже готове.
Мені дуже сподобалося.
Тепер чекаю на станцію.

Крута компанія по встановленні сонячних панелей

rsemfreelancer Отзыв написан 16 апреля, 2019 год
Хороша компанія. Продає і встановлює сонячні панелі під ключ. А ще в них дуже гарний офіс в місті Тернопіль. Дуже добре, що усі заміри безкоштовні. Хороша компанія. Продає і встановлює сонячні панелі під ключ. А ще в них дуже гарний офіс в місті Тернопіль. Дуже добре, що усі заміри безкоштовні.
Достоинства:
  1. Гарний офіс, низькі ціни, немає посередників, безкоштовний замір і консультації.
Недостатки:
  1. Немає.

Строительство и ремонт

ДКБудсерсис, ФОП Кузьменко Д.В.
ДКБудсерсис, ФОП Кузьменко Д.В.

ФОП Кузьменко Д.В.
ФОП Кузьменко Д.В.