LevelSun отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
LevelSun

Заказал зеленый тариф под ключ

Владимир Владимир пятница, 20 марта
Сейчас вопрос о экономии электроэнергии в стране очень актуален. Обращался к компании Левелсан за солнечными батареями и не пожалел о своем выборе. Качество, цена и обслуживание на высшем уровне. Привезли и установили станцию очень быстро.

Хороша фірма

Дем’ян Дем’ян 21 февраля, 2020 год
Майстри з Левелсану зробили все так, як треба. Поставили станцію і запустили. Сонце світе, а я заробляю гроші. Дуже зручно, але дуже дорого)) Та все одно, хлопці дякую вам!

Відгуки про сайт Level Sun Тернопіль

Руслан Руслан 9 декабря, 2019 год
Вставили мені домашню СЕС на 30 квт. Усі в сім'ї дуже задоволені.
Нарешті і ми будемо заробляти по зеленому тарифі.
Вставили мені домашню СЕС на 30 квт. Усі в сім'ї дуже задоволені.
Нарешті і ми будемо заробляти по зеленому тарифі.
Офіс компанії Level Sun розташовується на західному ринку в Тернополі. Консультанти розумні. Усе гарно розказують і підказують, як краще зробити. Склад також є в Тернополі. Сонячні панелі, інвертор, кабелі, кріплення та інші елементи є в наявності на складі. Монтажники працювали швидко, без півгодинних перекурів кожних 5 хвилин. Їхньою роботою задоволені усі.
Трохи зайняло часу підключення до зеленого тарифу, але зараз ми усе зробили, підписали і підключили. Заробіток по зеленому тарифі уже працює.
Достоинства:
  1. Низькі ціни, великий асортимент панелів та комплектуючих, офіційна гарантія, допомога на усіх етапах встановлення станції, магазин і склад є в Тернополі, вся продукція є в наявності, не треба чекати, поки з іншого міста привезуть замовлення.
Недостатки:
  1. Немає

Відгуки Левел Сан Тернопіль

Вадім Вадім 21 ноября, 2019 год
Батьки замовили тут сонячну станцію собі на приватний будинок. Задоволені усім. Майстри зробили усе дуже швидко. Гарантія присутня.
Вже і сусіди собі хочуть сонячну станцію.

Хороша фірма з продажу сонячних панелей і станцій

Богдан Богдан 25 октября, 2019 год
Купив тут собі сонячні панелі на дах для домашньої сонячної станції. Також замовив тут же монтаж цих панелей. Виконали швидко. Майстри працювали гарно і швидко.Ціни дешеві. Дешевших цін я не знайшов. Також, на усі панелі іде офіційна гарантія. Таких хороших умов майже ніхто не надає.

Якісний монтаж сонячної станції на дах

Derek Derek 18 октября, 2019 год
Працьовита команда, відповідальне ставлення до роботи, якісне обладнання, професійна консультація на офісі. Офіційна гарантія.

Позитивний відгук про сайт LevelSun

Боря Боря 1 октября, 2019 год
Мої відгуки про Level Sun можуть бути тільки позитивними. Об'їхав багато магазинів, але кращої фірми в Тернополі по сонячних панелях і зеленої енергетики точно немає.
Достоинства:
  1. - висококваліфіковані консультанти
  2. - тривала офіційна гарантія
  3. - низькі ціни
  4. - власний склад у Тернополі
  5. - власна бригада монтажників
  6. - допомога при підключенні зеленого тарифу
Недостатки:
  1. Немає

Чудова фірма по сонячних панелях

Джон Джон 26 сентября, 2019 год
Постелили на дах сонячні панелі. Усі в сім'ї задоволені такими нововведеннями. Дякую команді Левел Сан за допомогу в підключенні зеленого тарифу.

Єдині хто має реальні зразки сонячних панелей

Євген Євген 29 августа, 2019 год
LevelSun - це єдина фірма в Тернополі, яка має реальні зразки сонячного обладнання, а не просто фотографії в інтернеті. Проконсультували на реальному досвіді та порадили як зробити дім енергонезалежним та заробляти по "зеленому тарифі". Придбав невелику домашню сонячну станцію на 15 кВт на дах. Подивлюся, як буде іти заробіток. Решту панелей докупити можна буде згодом, але встановити уже на землі.... Читать отзыв LevelSun - це єдина фірма в Тернополі, яка має реальні зразки сонячного обладнання, а не просто фотографії в інтернеті. Проконсультували на реальному досвіді та порадили як зробити дім енергонезалежним та заробляти по "зеленому тарифі". Придбав невелику домашню сонячну станцію на 15 кВт на дах. Подивлюся, як буде іти заробіток. Решту панелей докупити можна буде згодом, але встановити уже на землі. Рекомендую усім LevelSun! Крута фірма.
Достоинства:
  1. Дуже привітний і приємний персонал. Великий вибір панелей, інверторів, батарей, які є відразу в наявності. Низькі ціни прямо від постачальників.
Недостатки:
  1. Не побачив.

Гарний сервіс

Семен Семен 15 июля, 2019 год
Фахівці своєї справи. Якість сонячних панелей відповідає характеристиці, заявленій на сайті. Цінова політика у ЛевелСан лояльна до будь якого покупця. Є варіанти як високо продуктивної домашньої сонячної станції, так і для економ-варіанту)

Очень хорошая компания

Ігор Ігор 8 июля, 2019 год
Очень хорошая компания. Качество электростанции очень хорошие. Гарантия предоставляется на все элементы станции. Всем советую к покупке!

Позитивний відгук про Левел Сан

Симон Симон 25 июня, 2019 год
Хочу залишити свій позитивний відгук про покупку сонячної електростанції у команії ЛевелСан. Власна сонячна станція у приватному будинку - дуже крута штука для економії грошей. Ми всім задоволені і радимо купляти сонячні панелі усім.
P.S. До кінця 2019 року діють пільгові тарифи на підключення по зеленому тарифі, тому треба поспішити.
Достоинства:
  1. Безкоштовні консультації та замір. Ціни приємні.
Недостатки:
  1. Немає

Рекомендую компанію

Albertor Albertor 3 июня, 2019 год
Рекомендую компанію LevelSun. Ще на етапі встановлення контактів стало зрозуміло, що це чудовий сервіс. Мені дуже сподобався професійний підхід. Мені не стали щось там пояснювати, а відразу назвали вартість робіт і переваги над аналогами, які є на ринку, чим зекономили багато часу і мені було дуже приємно спілкуватися. А в офісі я провів лише кілька хвилин. До мого приїзду уже... Читать отзыв Рекомендую компанію LevelSun. Ще на етапі встановлення контактів стало зрозуміло, що це чудовий сервіс. Мені дуже сподобався професійний підхід. Мені не стали щось там пояснювати, а відразу назвали вартість робіт і переваги над аналогами, які є на ринку, чим зекономили багато часу і мені було дуже приємно спілкуватися. А в офісі я провів лише кілька хвилин. До мого приїзду уже все було майже готове.
Мені дуже сподобалося.
Тепер чекаю на станцію.

Крута компанія по встановленні сонячних панелей

rsemfreelancer rsemfreelancer 16 апреля, 2019 год
Хороша компанія. Продає і встановлює сонячні панелі під ключ. А ще в них дуже гарний офіс в місті Тернопіль. Дуже добре, що усі заміри безкоштовні.
Достоинства:
  1. Гарний офіс, низькі ціни, немає посередників, безкоштовний замір і консультації.
Недостатки:
  1. Немає.

Строительство и ремонт
Термагент
Термагент

ДКБудсерсис, ФОП Кузьменко Д.В.
ДКБудсерсис, ФОП Кузьменко Д.В.

АРС-Теплоконтроль (Arsmt)
АРС-Теплоконтроль (Arsmt)