LevelSun отзывы

Отзывы покупателей и клиентов

Позитивний відгук про сайт LevelSun

Боря Отзыв написан вторник, 1 октября
Мої відгуки про Level Sun можуть бути тільки позитивними. Об'їхав багато магазинів, але кращої фірми в Тернополі по сонячних панелях і зеленої енергетики точно немає. Мої відгуки про Level Sun можуть бути тільки позитивними. Об'їхав багато магазинів, але кращої фірми в Тернополі по сонячних панелях і зеленої енергетики точно немає.
Достоинства:
  1. - висококваліфіковані консультанти
  2. - тривала офіційна гарантія
  3. - низькі ціни
  4. - власний склад у Тернополі
  5. - власна бригада монтажників
  6. - допомога при підключенні зеленого тарифу
Недостатки:
  1. Немає

Чудова фірма по сонячних панелях

Джон Отзыв написан четверг, 26 сентября
Постелили на дах сонячні панелі. Усі в сім'ї задоволені такими нововведеннями. Дякую команді Левел Сан за допомогу в підключенні зеленого тарифу. Постелили на дах сонячні панелі. Усі в сім'ї задоволені такими нововведеннями. Дякую команді Левел Сан за допомогу в підключенні зеленого тарифу.

Єдині хто має реальні зразки сонячних панелей

Євген Отзыв написан 29 августа, 2019 год
LevelSun - це єдина фірма в Тернополі, яка має реальні зразки сонячного обладнання, а не просто фотографії в інтернеті. Проконсультували на реальному досвіді та порадили як зробити дім енергонезалежним та заробляти по "зеленому тарифі". Придбав невелику домашню сонячну станцію на 15 кВт на дах. Подивлюся, як буде іти заробіток. Решту панелей докупити можна буде згодом, але встановити уже на землі....  Читать отзыв LevelSun - це єдина фірма в Тернополі, яка має реальні зразки сонячного обладнання, а не просто фотографії в інтернеті. Проконсультували на реальному досвіді та порадили як зробити дім енергонезалежним та заробляти по "зеленому тарифі". Придбав невелику домашню сонячну станцію на 15 кВт на дах. Подивлюся, як буде іти заробіток. Решту панелей докупити можна буде згодом, але встановити уже на землі. Рекомендую усім LevelSun! Крута фірма.
Достоинства:
  1. Дуже привітний і приємний персонал. Великий вибір панелей, інверторів, батарей, які є відразу в наявності. Низькі ціни прямо від постачальників.
Недостатки:
  1. Не побачив.

Гарний сервіс

Семен Отзыв написан 15 июля, 2019 год
Фахівці своєї справи. Якість сонячних панелей відповідає характеристиці, заявленій на сайті. Цінова політика у ЛевелСан лояльна до будь якого покупця. Є варіанти як високо продуктивної домашньої сонячної станції, так і для економ-варіанту) Фахівці своєї справи. Якість сонячних панелей відповідає характеристиці, заявленій на сайті. Цінова політика у ЛевелСан лояльна до будь якого покупця. Є варіанти як високо продуктивної домашньої сонячної станції, так і для економ-варіанту)

Очень хорошая компания

Ігор Отзыв написан 8 июля, 2019 год
Очень хорошая компания. Качество электростанции очень хорошие. Гарантия предоставляется на все элементы станции. Всем советую к покупке! Очень хорошая компания. Качество электростанции очень хорошие. Гарантия предоставляется на все элементы станции. Всем советую к покупке!

Позитивний відгук про Левел Сан

Симон Отзыв написан 25 июня, 2019 год
Хочу залишити свій позитивний відгук про покупку сонячної електростанції у команії ЛевелСан. Власна сонячна станція у приватному будинку - дуже крута штука для економії грошей. Ми всім задоволені і радимо купляти сонячні панелі усім.
P.S. До кінця 2019 року діють пільгові тарифи на підключення по зеленому тарифі, тому треба поспішити.
Достоинства:
  1. Безкоштовні консультації та замір. Ціни приємні.
Недостатки:
  1. Немає

Рекомендую компанію

Albertor Отзыв написан 3 июня, 2019 год
Рекомендую компанію LevelSun. Ще на етапі встановлення контактів стало зрозуміло, що це чудовий сервіс. Мені дуже сподобався професійний підхід. Мені не стали щось там пояснювати, а відразу назвали вартість робіт і переваги над аналогами, які є на ринку, чим зекономили багато часу і мені було дуже приємно спілкуватися. А в офісі я провів лише кілька хвилин. До мого приїзду уже...  Читать отзыв Рекомендую компанію LevelSun. Ще на етапі встановлення контактів стало зрозуміло, що це чудовий сервіс. Мені дуже сподобався професійний підхід. Мені не стали щось там пояснювати, а відразу назвали вартість робіт і переваги над аналогами, які є на ринку, чим зекономили багато часу і мені було дуже приємно спілкуватися. А в офісі я провів лише кілька хвилин. До мого приїзду уже все було майже готове.
Мені дуже сподобалося.
Тепер чекаю на станцію.

Крута компанія по встановленні сонячних панелей

rsemfreelancer Отзыв написан 16 апреля, 2019 год
Хороша компанія. Продає і встановлює сонячні панелі під ключ. А ще в них дуже гарний офіс в місті Тернопіль. Дуже добре, що усі заміри безкоштовні. Хороша компанія. Продає і встановлює сонячні панелі під ключ. А ще в них дуже гарний офіс в місті Тернопіль. Дуже добре, що усі заміри безкоштовні.
Достоинства:
  1. Гарний офіс, низькі ціни, немає посередників, безкоштовний замір і консультації.
Недостатки:
  1. Немає.

Строительство и ремонт

Тепло без газа интернет-магазин
Тепло без газа интернет-магазин

NanoFarba
NanoFarba

Компания "LIGIONFORT"
Компания "LIGIONFORT"

ДКБудсерсис, ФОП Кузьменко Д.В.
ДКБудсерсис, ФОП Кузьменко Д.В.

ООО ТПФ Славекс
ООО ТПФ Славекс