LevelShop

1 отзыв / 73 просмотра
LevelShop

LevelShop (на Prom.ua)

Євген Євген 11 декабря, 2020 год
ПРАЦЮЮТЬ LevelShop ШАХРАЇ! Здати НЕЯКІСНИЙ товар у них неможливо - на конструктивний діалог не ідуть, пишуть, що зайняті, відкладають розмову або звинувачуть в тому, що я не робив, щоб людина втратила надію на повернення. Крім того, намагаються звинуватити мене, що я зламав товар і неправий, хоча товар був неякісним. Майже тиждень намагався порозумітися з ними перш ніж написати відгук.
Проблеми:
Читать отзыв
Проблеми:
1. Отримав від магазину LevelShop підробку на петличку smartLav+ : розпакувавши петличку, щоб вставити мікрофон, коли я взяв в руки крокодильчика від нього одразу відпала пружинка, на яку мав кріпитися мікроіон.
У рекламі мікрофорну постіно звертається увага не те, що якщо тягнути за мікрофон, то прищіка мікрофона може порвати одяг. Також у ролику натискають на пружинку, прикладаючи зусилля, і вона не відривається. То як я міг зламати її тільки взявши в руки, якщо б товар був якісним?
Поперше мене ображає ганебне ставлення продавця LevelShop, який звинувачує мене, що я зламав петличку, і маю повторювати що я тільки взяв в руки, пояснювати що вона не має себе так поводити, що має витримувати навантаження із мікрофоном і не відриватися. У справжній петличці на YouTube кажуть що вона відривається з одягом, у мене навіть мікрофона вставити не вдалося.
2. Окрім цього серійний номер мірофоу вже був кимось зареєстрований на офіційному сайті RODE до мене, що підтверджує що він вже був придбаний кимось і повернений ним.
Обурює і той факт що замість більш важливих справ маю писати тут схоже єдиний не проплачений коментар.
COMFY
COMFY