Lenovo IdeaTab S6000 отзывы

Отзывы покупателей и пользователей

Рейтинг: 5 из 5 (1 отзыв ), просмотров: 2196

Женя 19 марта, 2014 год Не знаю, чому так складається, але майже всі девайси, що я маю від Lenovo: мобільний телефон, ноутбук, а от нещодавно придбала собі планшетный компьютер Lenovo IdeaTab S6000. Обирала планшет в основному виходячи із комфортності, тобто, щоб був легкий у користуванні, в транспортуванні, щоб довго тримав акумулятор. Планшетный компьютер Lenovo IdeaTab S6000 підійшов по всім параматрем. Планшетный компьютер Lenovo IdeaTab S6000...  Читать отзыв Не знаю, чому так складається, але майже всі девайси, що я маю від Lenovo: мобільний телефон, ноутбук, а от нещодавно придбала собі планшетный компьютер Lenovo IdeaTab S6000. Обирала планшет в основному виходячи із комфортності, тобто, щоб був легкий у користуванні, в транспортуванні, щоб довго тримав акумулятор. Планшетный компьютер Lenovo IdeaTab S6000 підійшов по всім параматрем. Планшетный компьютер Lenovo IdeaTab S6000 вагою всього 560 гр., товщиною 8,6 мм. Присутня камера: 5,0 Мп на задній панелі, та фронтальна камера 0,3 Мп. Підключення до інтернету всіма можливими способами: HSPA+, 3G, Wi-Fi , Bluetooth. Досить велика пам'ять: оперативна пам'ять 1Гб, накопичувач 16 Гб, такод планшет підтримує карту пам'яті MicroSD до 64 Гб. Тобто зафарширувати планшет музикою, відео, книгами, документами можна без обмежень, при великому бажанні. Ціна планшета досить доступна, я купувала його за 3500 грн., ще потрапила під акцію і отримала в подарунок чохол на планшет. 0 согласны, 0 не согласны

Lenovo IdeaTab S6000

Планшеты Cube

Планшеты Impression

Планшет Pixus touch 8 3g

Планшет 3Q Qoo! Q-Pad rc0813c

Планшет ASUS ZenPad 7 (Z170CG)

Galaxy Tab E