Lenovo Ideapad 510 отзывы

Отзывы покупателей и пользователей
Lenovo Ideapad 510
5.0 5
2 отзыва / 552 просмотра
Результаты отзывов

Lenovo Ideapad 510-15 IKB

Ващенко Владислав Ващенко Владислав (Украина, Cherkassy) 5 декабря, 2018 год
Придбав цей ноутбук 2 місяці тому. Основна мета покупки – допомога у навчанні. Як на мене один з найкращих девайс у своєму ціновому сегменті. Виглядає дуже стильно, металева поверхня приємно холодить руку. Спочатку мені здалося, що ноутбук недостатньо тонкий, проте після детального огляду я виявив достатню кількість функціональних роз`ємів. Головним сюрпризом для мене був дисковод, адже більшість виробників вже... Читать отзыв Придбав цей ноутбук 2 місяці тому. Основна мета покупки – допомога у навчанні. Як на мене один з найкращих девайс у своєму ціновому сегменті. Виглядає дуже стильно, металева поверхня приємно холодить руку. Спочатку мені здалося, що ноутбук недостатньо тонкий, проте після детального огляду я виявив достатню кількість функціональних роз`ємів. Головним сюрпризом для мене був дисковод, адже більшість виробників вже припинила оснащати свої девайси цим контролером, а іноді так хочеться подивись фільми зі стареньких дисків.
Головними перевагами для студетна є дуже зручна повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком ,яка дозволяє швидко друкувати конспекти та автономність – ноутбук при середньому навантажені здатен пропрацювати 4 години, при максимальному – 1 годину 40 хвилин.
Завдяки якскравому 15.6 дюймовому екрану та потужному процесору, я з легкістю можу працювати в аудіо та відео редакторах. VGA роз`єм дозволяє дивитися улюблені фільми на телевізорі.
Вільний від навчання час, я, як і будь-який студент, люблю проводити за грою в комп'юрні ігри. І от тут мені на допомогу приходить відеокарта NVIDIA 940 мх, що дозволяє насолоджуватися чудовою графікою та комфортною грою.
Ноутбуком дуже задоволений! Рекомендую всім студентам, які не визначились у виборі!

Ноутбук-кращий друг студента

Яремчук Віталій Яремчук Віталій (Турция) 3 декабря, 2018 год
Минулого року я вступив до університету. На початку навчання я практично не користувався гаджетами але потім зрозумів, що вони в край необхідні. Адже постійно потрібно шукати інформацію в інтернеті, створювати різні мультимедійні презентації, інфографіки та все у цьому дусі. Тож перед початком другого симсетру я вирішив придбати собі новенький ноутбук. Мій вибір припав на Lenovo Ideapad... Читать отзыв Минулого року я вступив до університету. На початку навчання я практично не користувався гаджетами але потім зрозумів, що вони в край необхідні. Адже постійно потрібно шукати інформацію в інтернеті, створювати різні мультимедійні презентації, інфографіки та все у цьому дусі. Тож перед початком другого симсетру я вирішив придбати собі новенький ноутбук. Мій вибір припав на Lenovo Ideapad 510. І особисто я ні на секунду не пожалкував. Завдяки потужному процесору Intel Core i3 та відеокарті Invidia GeForce 940MX, я маю можливість працювати з фото та відеоредакторами. Також є можливість створювати і показувати мультимедійні презентації у високій якості. Не варто забувати і про те що ноутбук полегшує життя безпосередньо на парах, адже можна показувати домашнє завдання та інші потрібні матеріали викладачам. Також це полегшує життя, тому що можна не писати лекції від руки, а друкувати і таким чином можна спокійно вивчати матеріал не «розшифровуючи» свій почерк. Величезним плюсом є й те, що можна під час пропусків надсилати викладачам завдання на пошту. Це економить час як студенту так і викладачеві. Завдяки ноутбуку можна оперативно відшукати потрібно інформацію з того чи іншого питання, яке виникло на парі. Величезним плюсом є й те, що хоч ноутбок має досить великі габарити проте його досить зручно носити з собою в портфелі. Також цікавим і стильним параметром є підсвітка клавіатури яка допоможе працювати вам у темноті та вражати друзів.
Не варто забувати і про відпочинок. Завдяки Lenovo Ideapad ви зможете переглядати фільми серіали, та відео на Youtube у високій якості. Також для любителів геймінгу ноутбук підтримує ледь не найбільш вибагливі ігри. Завдяки ноутбуку ви зможете у будь-який час спілкуватися з друзями та слідкувати за найцікавішими подіями у соціальних мережах.
Отже, рекомендую усім студентам придбати ноутбук, а саме Lenovo Ideapad 510. Адже він стане для вас найкращим помічником на довгий час.
Lenovo Ideapad 510
Lenovo Ideapad 510
Рейтинг 5 из 5 на основании 2 отзывов

Ноутбуки
Ноутбук 13.3 YEPO 737A8 N4100 (8/256)
Ноутбук 13.3 YEPO 737A8 N4100 (8/256)

Рейтинг: 5
2 отзыва
Maibenben Xiaomai 5
Maibenben Xiaomai 5

Рейтинг: 5
1 отзыв
Ноутбук Asus VivoBook X540UB-DM014
Ноутбук Asus VivoBook X540UB-DM014

Рейтинг: 3
2 отзыва
Запчасти для ноутбуков
Запчасти для ноутбуков

Рейтинг: 5
1 отзыв
Lenovo IdeaPad Yoga
Lenovo IdeaPad Yoga

Рейтинг: 4.5
2 отзыва
Ноутбуки MSI
Ноутбуки MSI

Рейтинг: 3
2 отзыва
Xiaomi Notebook Pro 15.6
Xiaomi Notebook Pro 15.6

Рейтинг: 5
2 отзыва
Интернет-магазин changebattery.com.ua
Интернет-магазин changebattery.com.ua

Рейтинг: 1
6 отзывов
+30674577401
+30674577401

Рейтинг: 1
1 отзыв


Продолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю