Отримала маски - Отзывы о LeBoutique

LeBoutique
Отзыв написан 6 апреля, 2020 год 44 просмотра
Поділюсь враженням від першої своєї покупки.
Така в нас доля, що у кожного тепер мають бути маски. Шукала у мережі і натрапила на лябутик.
Замовила
Що сподобалось:
1 не треба реєструватися замовлення швидке. Залишила номер телефону мені подзвонила мила дівчина задала кілька питань і все
2 досить швидко все привезли
3 перетелуфонували і спитали чи сподобалось, дали знижку на ще покупки
Можливо покупки в інтернеті це не так страшно як я думала.

Ответ представителя LeBoutique 8 апреля, 2020 год
Доброго дня, Катерино.

Дякуємо за змістовний відгук. Будемо раді вас побачити серед постійних клієнтів.

Интернет-магазины: отзывы

Bonprix

3.5
257674 просмотра
гроші не повертають товар неякісний інтернет- магазин бонпрікс не пересилає кошти за повернутий товар 30.03.2020 на суму 978грв. прошу допомогти повернути гроші та аномери квитанцій на їх відправлення номер клієнта 33161719 Макарова Є.Г. м.Кривий Ріг Україна
Bonprix Ответ представителя Bonprix
8 часов 21 мин назад
Доброго дня, Євгеніє! Ми приносимо Вам щирі вибачення за доставлені незручності і ситуацію, яка склалась з Вашим поверненням. Інформація щодо...
LeBoutique
Онлайн шопинг-клуб, в котором можно купить со скидками до 90% одежду, обувь, сумки, аксессуары, детские товары и товары для дома от известных западных и украинских брендов. Преимущества: бесплатная доставка, онлайн-примерка, быстрый возврат, мобильное приложение, выгодная бонусная программа, лист желаний. Центры выдачи товаров в Киеве, Харькове, Одессе, Львове, Запорожье. Сайт: https://leboutique.com

Интернет-магазин мебели Sofino.ua
Интернет-магазин мебели Sofino.ua