Лампа накаливания с неодимовой колбой Exo Terra «Daytime Heat Lamp» имитирующая дневной свет 100 W отзывы

Отзывы пользователей
1 отзыв / 108 просмотров

Лампа накалівання с неодімовою колбою Exo Terra «Daytime Heat Lamp», що імітує денне світло

Марія Марія 20 декабря, 2020 год
Змінію їх щороку та ще жодного разу не мала жодних проблем з ними. 100W це ідеальний обігрівач, бо коли мала 125 W одна ящірка обпіклась. Це звичайно можна регулювати висотою, але 100W мені зручніше. Головне, що вона діє увесь свій термін служби, можно пам'ятаючи про цю дату, увесь цей час не хвилюватися, що будуть якісь неприємні сюрпризи. Так і по... Читать отзыв Змінію їх щороку та ще жодного разу не мала жодних проблем з ними. 100W це ідеальний обігрівач, бо коли мала 125 W одна ящірка обпіклась. Це звичайно можна регулювати висотою, але 100W мені зручніше. Головне, що вона діє увесь свій термін служби, можно пам'ятаючи про цю дату, увесь цей час не хвилюватися, що будуть якісь неприємні сюрпризи. Так і по відгукам, так і можу сказати з власного досвіду.
Достоинства:
  1. Просто обов'язкова складова частина будь-якого тераріуму, дає багато світла та тепла.
Недостатки:
  1. Недоліков немає. Працює скількі й заявлено виробником.
Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва