Отзывы о Лак для ногтей "Гель-эффект" от Avon

Отзыв написан 28 марта, 2014 год 1295 просмотров
В своїй косметичці маю стільки лаків, що спокійно можна пофарбувати стіни в одній із кімнат в квартирі. Лаки абсолютно різні за кольором, текстурою. Все було б чудово якби вони трималися трішки довше, а так з періодичністю в 4 дні, максимум тиждень, приходиться "наводити красу". Можна було б наростити нігті, користуватися ши-лаком, але мені не подобається місяць ходити з одним і тим же кольором чи візерунком. Нещодавно в каталозі Avon побачила новинку, лак для нігтів "Гель-ефект". Не втрималась, замовила декілька відтінків одразу: Червоний оксамит, Лавандове небо та Королівська вендетта. Що можу сказати про цей лак: мені сподобався! Кольори яскраві, не обов'язково наносити в декілька слоїв; зручна щіточка; лак легко наноситься, швидко висихає, лампою для сушіння не потрібно при цьому користуватися. Тримається цей лак дійсно довше ніж інші звичайні лаки, навіть при частому контакті ваших ручок з водою, він не тріскається, не лущиться. Стирається звичайною рідиною для зняття лаку, просто треба трішки довше потримати спонжик з рідиною, для зняття лаку. Лак "Гель-ефект" мені сподобався, вже встигла замовити інші відтінки!

Женская косметика: отзывы

Отзывы покупателей о женской косметике разных производителей. Каталог отзывов: Туши для ресниц, Тональные крема, Косметические средства по уходу за кожей и другое

Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

Женская косметика