Застереження не йти в Лакмус - Отзывы о Лаборатория «Лакмус»

Лаборатория «Лакмус»
Отзыв написан пятница, 1 октября 3 просмотра
ЖАХЛИВА лабораторія, особливо в м. Луцьк на вул. Леонтовича, лаборанти які роблять аналізи допускають катастрофічні помилки, а фінансовий директор Тетяна (псевдолікар) сліпо захищає своїх підлеглих. Правди добитися не реально. Коротко про ситуацію яка виникла: 25.09.2021 року ми здали в цій горе-лабораторії потрібні нам аналізи, 28.09.2021 року забрали результати і вони нас шокували - такий показник як АЛТ перевищував норму в 3,5 рази і показник АСТ перевищував норму в 8,5 разів. Ми кинулися в той же день по лікарях, які направили нас на здачу аналізів на гепатити, УЗІ всієї черевної порожнини. Результати аналізів ідеальні (здавали паралельно в приватній лабораторії і в державній), результати УЗІ також все в нормі. Лікарі розводять руками, бо це дисонанс - не може бути що все в нормі а АЛТ і АСТ так сильно зашкалюють. 1.10.2021 року ми пішли до гастроентеролога, який направив нас на повторні аналізи АЛТ і АСТ та на гастроскопію. О, магія - все в нормі, пацієнт здоровий. Єдине пояснення - помилка лабораторії Лакмус. Фінансовий директор Тетяна сказала, що вона категорично не визнає помилки лабораторії і порадила звернутися за консультацією до лікарів, за її словами мені кожен лікар підтвердить, що це нормально коли показники так сильно зашкалюють наприклад сьогодні, а завтра вони вже в нормі, вона мене запевняє що це нормально для такого органа як печінка. Тільки вдумайтесь, які люди "професіонали" працюють в тій лабораторії. Закликаю обходити лабораторію ЛАКМУС стороною, там Вам ніколи не зроблять достовірних та правдивих аналізів і ви будете змушені витратити свій час і додакові гроші.
1 не согласен

Лаборатории Луцк: отзывы

Отзыв о Лаборатории Луцк. Отзывы пациентов о медицинских лабораториях Украины. Обсуждение качества предоставляемых услуг лабораториями. Каталог отзывов: Частные медицинские лаборатории, Поликлинические лаборатории и другое

Лаборатория «Лакмус»
Лаборатория «Лакмус» - современная медицинская лаборатория, осуществляющая исследования на современном сертифицированном оборудовании от европейского производителя. В своей работе лаборатория использует реактивы высокого качества, специалисты высокой категории обеспечивают качественное выполнение всех заказов. «Лакмус» - качество, высокий сервис обслуживания и доступные цены.

Адрес: Луцк, ул. Леонтовича, д. 2б
Лаборатории