Сеть салонов "Меблева кімната" отзывы

Прекрасный недорогой магазин мебели

Гость Гость вторник, 23 марта
Отличный магазин мебели с лояльными ценами под нынешнего покупателя. Зашли в магазин во Львове, посмотрели цены и поняли что действительно есть из чего выбрать. По итогу конечно же купили. Что именно - говорить не буду, но покупкой остались очень довольны.
Спасибо данному магазину!

Большое спасибо, менеджеру Марте!

Гость Гость 3 марта, 2021 год
Купил диван в салоне Меблева кимната, очень хорошая цена, быстро доставили и установили. Девочка все четко подобрала!
Спасибо! Буду покупать еще!

Чудовий салон!)

Гость Гость 3 марта, 2021 год
Дівчата знають свою роботу!
Чемні і обізнані, дякую за підбір меблів!)
Дуже задоволені, диааном і столом!)

Доволі великий вибір меблів

Гость Гость 2 марта, 2021 год
Заходила до магазину у місті Львові і була здивована великим вибором меблів у даному салоні. Ціни також дуже приємні, і до того ж, як пояснили менеджери магазину, діють лояльні знижки на доставку меблів до квартири.
Була задоволена походом у даний магазин.

Задоволена на всі 100%

Гість Гість 1 марта, 2021 год
Придбала, чудове ліжко та диван. Рекомендую! Окремо хочу відмітити, що тут працюють чудові продавці. Дівчата дуже приємні та компетентні порадили, що краще та підібрали те що я хотіла! Дякую!

Чудова фірма, хороша якість

Гость Гость 28 февраля, 2021 год
Хороші меблі , якістю залишились задоволенні на 10000% Купували Диван дуже зручний і красивий дуже зручна розкладка підійшов в наш інтер’єр ідеально .

Вдала покупка дивану

Гость Гость 25 февраля, 2021 год
Не дивлячись на розбіжність у відгуках, я все ж залишу свій, більш позитивний.
Купував у цьому магазині Диван у вітальню. Покупкою по більшій мірі залишився задоволений, не дивлячись на те, що все ж за доставку довелось заплатити, хоча при покупці вказували на те, що доставка до квартири безкоштовна.
В цілому якістю самого дивану, та матеріалів задоволений. Думаю можна рекомендувати.

Жах стосовно цієї « компанії»

Проблема решена
Гость Гость 15 февраля, 2021 год
Жахлива фірма, стосовно (роботодавців) Подзвонили мені з «меблевої кімнати» запросили на співбесіду , запропонували їхати в рівне на навчання на тиждень часу , поїхала. Потім ще тиждень потратила на стажування у Львові , аж в день відкриття сказали, що потрібно тільки 3 дівчат а не 4 і то це сказали аж тоді , коли все поприбирала , по клеїли... Читать отзыв Жахлива фірма, стосовно (роботодавців) Подзвонили мені з «меблевої кімнати» запросили на співбесіду , запропонували їхати в рівне на навчання на тиждень часу , поїхала. Потім ще тиждень потратила на стажування у Львові , аж в день відкриття сказали, що потрібно тільки 3 дівчат а не 4 і то це сказали аж тоді , коли все поприбирала , по клеїли цінники , почистила дивани і меблі, і тоді допобачення . Загалом морочили голову 3 тижні , нічого не компенсували хоча говорили компенсують . З пошуком роботи оминайте їх в першу , не ведіться бо потратите час і свої гроші в нікуди !!!!!!
1 не согласен Показать 2 ответа

Купив хороший стіл

Гость Гость 3 февраля, 2021 год
В місті Львів по вул. Луганській 6 заходив в даний салон меблів, та після недовгих вагань купив собі стола на кухню. По перше доставку організували за пів ціни, так ще й стіл купив по знижкам.
Дуже задоволений магазином, персоналом та якістю. Впевнено рекомендую!

Мебель хорошего качества

Арсен Арсен 27 января, 2021 год
Заказывал в этом магазине кровать в спальню. Покупкой доволен, помогли выбрать матрас, а также собрали саму кровать. Качество мебели отличное, сборка тоже на высоте.

Меблі високої якості

Гость Гость 25 января, 2021 год
Побував у Львові в даному магазині. Доволі великий магазин з колосальною кількістю різних меблів. Замовив скляний столик на кухню і покупкою дуже задоволений. Меблі дійсно дуже гарної якості і ціни не вище ніж в других магазинах.
Магазин можна рекомендувати

Задоволений покупку меблів

Гость Гость 24 декабря, 2020 год
Замовляв стіл та стільці (під замовлення) в даному магазині. Дуже задоволений якістю, та ціною. Замовлення чекав трохи більше 7-ми днів, але очікування того варте. Сам сайт також дуже зручний, але все таки вирішив прийти в магазин самостійно і замовити там. В принципі результатом дуже задоволений, рекомендую!

Доволен покупкой мебели в данном магазине

Саша Саша 15 декабря, 2020 год
Покупал мебель в Луцке, в данном магазине. Честно говоря не знал что у них есть интернет-магазин, да еще и такой крупный.
В целом, покупкой очень доволен, огромный выбор различной мебели, от мелких полочек, до больших кроватей и шкафов.
Качество на высоте, цены хорошие. Доставили в тот же день, после покупки. Магазин рекомендую!

Качественная мебель, покупкой доволен

Владимир Владимир 17 ноября, 2020 год
Если кратко - магазином очень доволен и к покупке рекомендую.
Покупал в данном магазине угловой диван. Менеджеры помогли подобрать хороший, относительно недорогой вариант по предоставленным мною параметрам.
Доставка не дорогая, в течении 2х дней. Качеством очень доволен, покупкой также.

Відмінний магазин, дуже задоволений

Валерій Валерій 4 ноября, 2020 год
Купували в даному магазині комод а також диван у залу. Дуже здивований а також задоволений якістю меблів. Якість дійсно на найвищому рівні і ціна при цьому доволі приємна. Зрівнювали ціни з іншими магазинами і покупка саме у Меблевій Кімнаті разом з замірами і доставкою вийшла трошки дешевше, ніж у інших.
Тому магазин https://meblevakimnata.ua/ можу сміло рекомендувати!

Купували в данному магазині меблі для спальні

Олена Олена 21 октября, 2020 год
Купували меблі у спальню, а саме замовляли дзеркало, комод та матрац.
Обрали саме цей магазин, тому що був пріорітет в ціні. Друзі рекомендували замовити через сайт, і так як ми зарання знали розміри і матеріали які нам потрібно, замовили саме через сайт.
В цілому дуже задоволені покупкою, ніяких ранікань немає. Доставка за 2 дні після замовлененя, якістю також дуже задоволені.
Читать отзыв
Купували меблі у спальню, а саме замовляли дзеркало, комод та матрац.
Магазин https://meblevakimnata.ua/ - рекомендуєм.

Хороший магазин

Сергей Сергей 18 сентября, 2020 год
Хороший магазин, в котором неоднократно уже покупаем мебель. Сами живем во Львове и мебель берем уже несколько лет только в этом магазине.
Качество мебели отличное, да и цены приятные, ниже чем в других магазинах.
Также недавно заметили что у них есть официальный сайт: https://meblevakimnata.ua/, там можно также заказать или посмотреть всю продукцию что у них есть.
В общем магазин... Читать отзыв
Качество мебели отличное, да и цены приятные, ниже чем в других магазинах.
В общем магазин рекомендую!

Хороший магазин, отличное качество мебели

Александр Александр 18 сентября, 2020 год
Заказывал в данном магазине мебель для кухни. Очень хорошие рыночные цены, а также прекрасное качество самой мебели. Видно что магазины существуют довольно давно и сеть довольно крупная. По этому выбор пал на них.
Недавно также увидел официальный сайт: https://meblevakimnata.ua/.
В общем магазин рекомендую!

Немного лучше чем у других

Лариса Лариса 19 августа, 2019 год
Искала диван в гостиную, хотела более интересный дизайн и качество+
Промониторила сайты, что качество - (ДСП дешевое), что одинаковые все...
Остановилась на этом магазине (Меблева кимната), виставили диван (по акции) . Оч интересный материал, и добротное качество! Купила. Советую.

Раскладной стол

Алена Маслова Алена Маслова 24 января, 2019 год
Заселились в новострой, ЖК "Щасливе" в г.Ровно. Меблировали квартиру ы купили стол в ынтернет магазине "Меблева кимната". Хороший сервис и отличное качество!
вот стол:
Достоинства:
  1. бесплатная доставка
  2. хорошая цена

Steel-land
Steel-land

Интернет-магазин мебели Dybok
Интернет-магазин мебели Dybok

Магазин мебели "Стол и стул"
Магазин мебели "Стол и стул"