Креативная Международная Детская Школа (КМДШ) отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов
10 отзывов / 5004 просмотра

Хороша школа

Отзыв написан пятница, 22 ноября
В школі надають багато уваги розвитку дитини як особистості - навичкам командної роботи, комунікації, соціальної активності. Це речі, які давно поширені у західних країнах, але, на жаль, у наших школах якісний підхід до них трапляється не так часто. На мою думку, у КМДШ це чудово впроваджується. Дякуємо В школі надають багато уваги розвитку дитини як особистості - навичкам командної роботи, комунікації, соціальної активності. Це речі, які давно поширені у західних країнах, але, на жаль, у наших школах якісний підхід до них трапляється не так часто. На мою думку, у КМДШ це чудово впроваджується. Дякуємо

КМДШ - приклад для сучасної освіти

Отзыв написан 2 июля, 2019 год
 Отзыв о Креативная Международная Детская Школа (КМДШ) по адресу Киев, ул. Голосеевская, д. 13г Дівчата, спочатку мені здалося що це дорого для середньої освіти, проте обравши КМДШ як кращий заклад для своєї дитини, і оцінивши продукт у якості діючого клієнта, я (працюю у фінансах) змінила відношення до вартості. У колі друзів (серед яких є викладачі) ми обговорювали питання заробітної плати, і того що/як має бути організовано у сучасній школі, і після цього я порахувала...  Читать отзыв Дівчата, спочатку мені здалося що це дорого для середньої освіти, проте обравши КМДШ як кращий заклад для своєї дитини, і оцінивши продукт у якості діючого клієнта, я (працюю у фінансах) змінила відношення до вартості. У колі друзів (серед яких є викладачі) ми обговорювали питання заробітної плати, і того що/як має бути організовано у сучасній школі, і після цього я порахувала кількість людей, що задіяні в роботі з моєю дитиною, якість будівлі і приблизну вартість оренди, охорона, харчування, прибирання, подарунки, майстер-класи, психолог, тьютор, медичні працівники, навіть прибуток у розмірі 10% поставила... і в мене вийшло дорожче!) Розцінюйте освіту не як витрати, а як інвестицію у майбутнє своєї дитини! Я дуже задоволена!

Розвиток!

Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
Спостерігаємо за школою вже давно, вона постійно розвивається, не стоїть на місці. Оновлюються тематики, підходи, додаються нові заняття та формати, адміністрація ЧУЄ батьків. Діти перебувають у середовищі постійного розвитку, змін, вчаться прийняттю рішень, гнучкості, швидко адаптуються, вчаться новому щодня. Жодної іншої такої школи в Україні поки не бачу, хоча постійно цікавлюся та спілкуюся з батьками. Державні школи, звідки ми пішли,...  Читать отзыв Спостерігаємо за школою вже давно, вона постійно розвивається, не стоїть на місці. Оновлюються тематики, підходи, додаються нові заняття та формати, адміністрація ЧУЄ батьків. Діти перебувають у середовищі постійного розвитку, змін, вчаться прийняттю рішень, гнучкості, швидко адаптуються, вчаться новому щодня. Жодної іншої такої школи в Україні поки не бачу, хоча постійно цікавлюся та спілкуюся з батьками. Державні школи, звідки ми пішли, страждають від зашкарублості, у альтернативних - відгуки по рівню знань і дисципліні не найкращі... Підтримую та бажаю КМДШ і надалі розвиватися та відкрити ще кілька шкіл у різних районах Києва!

Супер

Отзыв написан 6 февраля, 2019 год
Працюю тут вже півроку. Адміністрація дуже адекватна. Рівень навчання дітей високий. Працюю тут вже півроку. Адміністрація дуже адекватна. Рівень навчання дітей високий.

Спілкування "на рівних"

Отзыв написан 17 декабря, 2018 год
Вчителі поважають дитину та спілкуються "на рівних", ми перевели сина з державного ліцею, дитина "ожила" Вчителі поважають дитину та спілкуються "на рівних", ми перевели сина з державного ліцею, дитина "ожила"

Хорошая школа

(Украина) Отзыв написан 5 декабря, 2018 год
Отличная школа, у нас вопросов нет Отличная школа, у нас вопросов нет

Рада залишити хороший відгук

(Украина) Отзыв написан 7 ноября, 2018 год
Улюблена школа, нарешті мама задоволена. Навчання перестало бути мукою як у попередній школі, із довгими вечорами за виконанням ДЗ. Все встигає в школі, тепер маємо час на спілкування Улюблена школа, нарешті мама задоволена. Навчання перестало бути мукою як у попередній школі, із довгими вечорами за виконанням ДЗ. Все встигає в школі, тепер маємо час на спілкування

супер Елена

(Украина) Отзыв написан 5 ноября, 2018 год
эта психолог "ирочка" полное ку-ку!да и директор,люди случайные!Руководство явно упустило этот момент. эта психолог "ирочка" полное ку-ку!да и директор,люди случайные!Руководство явно упустило этот момент.

Спокійна впевнена дитина

(Украина) Отзыв написан 24 октября, 2018 год
КМДШ у першу чергу дає дитині психологічний комфорт та впевненість у своїх силах, що вкрай важливо для розвитку особистості. Дуже хороша приязна та відкрита атмосфера, діти почувають себе вільно, спілкуються із викладачами однією мовою. Також подобається, що дані з кожного предмету, коментарі вчителів, аналітику по прогресу дитини у навчанні можна легко переглянути онлайн у електронному кабінеті. КМДШ у першу чергу дає дитині психологічний комфорт та впевненість у своїх силах, що вкрай важливо для розвитку особистості. Дуже хороша приязна та відкрита атмосфера, діти почувають себе вільно, спілкуються із викладачами однією мовою. Також подобається, що дані з кожного предмету, коментарі вчителів, аналітику по прогресу дитини у навчанні можна легко переглянути онлайн у електронному кабінеті.
(Украина) Отзыв написан 21 мая, 2018 год
Очень нравится школа и нам, и ребенку. Обеспечивают хороший уровень знаний, одновременно учиться детям в Школе тоже интересно. Очень нравится школа и нам, и ребенку. Обеспечивают хороший уровень знаний, одновременно учиться детям в Школе тоже интересно.

Школы

Лицей МАУП, Киев
Лицей МАУП, Киев

Indigo Education
Indigo Education

УВК 148 "Планета Счастья"
УВК 148 "Планета Счастья"

Спецшкола "Интеллект", Киев
Спецшкола "Интеллект", Киев