Креативная Международная Детская Школа (КМДШ) отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов

Быстрая адаптация и качество

Наталья Наталья 5 мая, 2020 год
 Отзыв о Креативная Международная Детская Школа (КМДШ) по адресу Киев, ул. Голосеевская, д. 13г Имели непосредственную возможность проверить качество образования, вовлеченность на уроках, качество материалов во время онлайн-обучения в период карантина. Школа супер, учителя быстро адаптировались, уже на первой неделе карантина распределили нагрузку так, чтобы ребенок был и занят, и мотивирован, и с правильными перерывами так, что не было перегруза от гаджетов, за это я очень переживала. Так что мы довольны, жаль год так... Читать отзыв Имели непосредственную возможность проверить качество образования, вовлеченность на уроках, качество материалов во время онлайн-обучения в период карантина. Школа супер, учителя быстро адаптировались, уже на первой неделе карантина распределили нагрузку так, чтобы ребенок был и занят, и мотивирован, и с правильными перерывами так, что не было перегруза от гаджетов, за это я очень переживала. Так что мы довольны, жаль год так и закончится дистанционно, но ждем сентября для обнимашек)

Картинка співпала з реальністю

Іванка Іванка 28 декабря, 2019 год
До приєднання до школи моніторила майже рік всі ресурси, читала їх сайт, можу сказати, що картинка, яка у мене за цей час склалася, в реальності і співпала. Ми розпочали зі Школи вихідного дня, ходили майже пів року, тому адаптаційного періоду не було взагалі, дитина легко приєдналася до класу, я не шкодую про свій вибір школи.

Хороша школа

Наталія Наталія 22 ноября, 2019 год
В школі надають багато уваги розвитку дитини як особистості - навичкам командної роботи, комунікації, соціальної активності. Це речі, які давно поширені у західних країнах, але, на жаль, у наших школах якісний підхід до них трапляється не так часто. На мою думку, у КМДШ це чудово впроваджується. Дякуємоgood

КМДШ - приклад для сучасної освіти

Мирослава Ш. (мама Сергія) Мирослава Ш. (мама Сергія) 2 июля, 2019 год
 Отзыв о Креативная Международная Детская Школа (КМДШ) по адресу Киев, ул. Голосеевская, д. 13г Дівчата, спочатку мені здалося що це дорого для середньої освіти, проте обравши КМДШ як кращий заклад для своєї дитини, і оцінивши продукт у якості діючого клієнта, я (працюю у фінансах) змінила відношення до вартості. У колі друзів (серед яких є викладачі) ми обговорювали питання заробітної плати, і того що/як має бути організовано у сучасній школі, і після цього я порахувала... Читать отзыв Дівчата, спочатку мені здалося що це дорого для середньої освіти, проте обравши КМДШ як кращий заклад для своєї дитини, і оцінивши продукт у якості діючого клієнта, я (працюю у фінансах) змінила відношення до вартості. У колі друзів (серед яких є викладачі) ми обговорювали питання заробітної плати, і того що/як має бути організовано у сучасній школі, і після цього я порахувала кількість людей, що задіяні в роботі з моєю дитиною, якість будівлі і приблизну вартість оренди, охорона, харчування, прибирання, подарунки, майстер-класи, психолог, тьютор, медичні працівники, навіть прибуток у розмірі 10% поставила... і в мене вийшло дорожче!) Розцінюйте освіту не як витрати, а як інвестицію у майбутнє своєї дитини! Я дуже задоволена!

Розвиток!

Sofiya Sofiya 27 февраля, 2019 год
Спостерігаємо за школою вже давно, вона постійно розвивається, не стоїть на місці. Оновлюються тематики, підходи, додаються нові заняття та формати, адміністрація ЧУЄ батьків. Діти перебувають у середовищі постійного розвитку, змін, вчаться прийняттю рішень, гнучкості, швидко адаптуються, вчаться новому щодня. Жодної іншої такої школи в Україні поки не бачу, хоча постійно цікавлюся та спілкуюся з батьками. Державні школи, звідки ми пішли,... Читать отзыв Спостерігаємо за школою вже давно, вона постійно розвивається, не стоїть на місці. Оновлюються тематики, підходи, додаються нові заняття та формати, адміністрація ЧУЄ батьків. Діти перебувають у середовищі постійного розвитку, змін, вчаться прийняттю рішень, гнучкості, швидко адаптуються, вчаться новому щодня. Жодної іншої такої школи в Україні поки не бачу, хоча постійно цікавлюся та спілкуюся з батьками. Державні школи, звідки ми пішли, страждають від зашкарублості, у альтернативних - відгуки по рівню знань і дисципліні не найкращі... Підтримую та бажаю КМДШ і надалі розвиватися та відкрити ще кілька шкіл у різних районах Києва!

Супер

147 147 6 февраля, 2019 год
Працюю тут вже півроку. Адміністрація дуже адекватна. Рівень навчання дітей високий.

Спілкування "на рівних"

Гость Гость 17 декабря, 2018 год
Вчителі поважають дитину та спілкуються "на рівних", ми перевели сина з державного ліцею, дитина "ожила"

Рада залишити хороший відгук

lilia lilia (Украина) 7 ноября, 2018 год
Улюблена школа, нарешті мама задоволена. Навчання перестало бути мукою як у попередній школі, із довгими вечорами за виконанням ДЗ. Все встигає в школі, тепер маємо час на спілкування

супер Елена

Гость Гость (Украина) 5 ноября, 2018 год
эта психолог "ирочка" полное ку-ку!да и директор,люди случайные!Руководство явно упустило этот момент.

Спокійна впевнена дитина

Тетяна Тетяна (Украина) 24 октября, 2018 год
КМДШ у першу чергу дає дитині психологічний комфорт та впевненість у своїх силах, що вкрай важливо для розвитку особистості. Дуже хороша приязна та відкрита атмосфера, діти почувають себе вільно, спілкуються із викладачами однією мовою. Також подобається, що дані з кожного предмету, коментарі вчителів, аналітику по прогресу дитини у навчанні можна легко переглянути онлайн у електронному кабінеті.
Маша Маша (Украина) 21 мая, 2018 год
Очень нравится школа и нам, и ребенку. Обеспечивают хороший уровень знаний, одновременно учиться детям в Школе тоже интересно.

Школы
Inventor school