Ужасне обслуговування. - Отзывы о КОСМО

КОСМО
Отзыв написан среда, 13 ноября 13 просмотров
Доброго дня.Львів п.Шевченка,ужасне обслуговування.Не міняють цінники,а потім звинувачують покупців.Особливо головний продавець.Бейджика у головного ппродавця не було,тому не скажу призвища.Зверніть увагу на роботу персонала.
Недостатки:
  1. Обслуговування

Ответ представителя КОСМО понедельник, 18 ноября
Добрий день!
Дякуємо, що знайшли час написати нам. І ми дуже вдячні, що Ви не замовчуєте ситуацію, а повідомляєте нам, щоб ми могли вдосконалювати обслуговування в наших магазинах. Інформацію, зазначену Вами, передано до відповідного відділу.
Завдяки Вашим відгукам, ми маємо можливість вчасно реагувати на проблеми та швидко їх вирішувати.
Ми щиро перепрошуємо за завданні Вам незручності.

З повагою команда КОСМО!

Косметика и парфюмерия: отзывы

BROCARD

Косметика и парфюмерия, Киев, ул. Красноармейская, 1-3/2А, ТЦ "Арена Сити"
3.8
162332 просмотра
Реклама. Понимание ее покупателем. Брокард Глобус. Реклама аромата Сhloe. Поле. Колоски. Как понимать идею? Что хотел этим сказать автор?

КОСМО

Дякуємо за Вашу Довіру, яка підтримує нас на шляху до досконалості. Саме заради Вас, керуючись метою дарувати радість легкої і невимушеної покупки кожному українцеві, національна торговельна мережа "КОСМО" зростає та...

Косметика и парфюмерия

Delovera Интернет-магазин