Ужасне обслуговування. - Отзывы о КОСМО

КОСМО
Отзыв написан 13 ноября, 2019 год 226 просмотров
Доброго дня.Львів п.Шевченка,ужасне обслуговування.Не міняють цінники,а потім звинувачують покупців.Особливо головний продавець.Бейджика у головного ппродавця не було,тому не скажу призвища.Зверніть увагу на роботу персонала.
Недостатки:
  1. Обслуговування

Ответ представителя КОСМО 18 ноября, 2019 год
Добрий день!

Дякуємо, що знайшли час написати нам. І ми дуже вдячні, що Ви не замовчуєте ситуацію, а повідомляєте нам, щоб ми могли вдосконалювати обслуговування в наших магазинах. Інформацію, зазначену Вами, передано до відповідного відділу.

Завдяки Вашим відгукам, ми маємо можливість вчасно реагувати на проблеми та швидко їх вирішувати.

Ми щиро перепрошуємо за завданні Вам незручності.

З повагою команда КОСМО!

Косметика и парфюмерия: отзывы

Одежда
Самый удобный и клиентоориентированный сайт. На мой взгляд, самый удобный и клиентоориентированный сайт среди подобных, которые осуществляют свою деятельность на интернет пространстве Украины.
Lamoda Ответ представителя Lamoda
19 часов 23 мин назад
Дмитрий, здравствуйте! Рады, что наш сервис приносит лишь положительные эмоции. Будем стараться держать этот уровень, чтобы наша дружба продлилась еще много...

2.3
190042 просмотра
Жахлива покупка Самі магазини задовольняють усі потреби - обслуговування гарне. Але интернет-магазин ЖАХ. Не перший раз купую собі парфуми і в котрий раз підробка. Не купуйте Chloe.
BROCARD Ответ представителя BROCARD
пятница, 7 августа
Доброго дня, Інна. Дякуємо за відгук. Хочемо вас запевнити, що всі товари, які представлені в магазинах BROCARD, а також в...

3.4
44141 просмотр
Оценка отлично С удовольствием посещаю магазины Здесь всегда есть скидки ,акции,широкий ассортимент товаров,адекватные цены.
Watsons Ответ представителя Watsons
пятница, 7 августа
Ми раді,що наш магазин вам подобається!♥
КОСМО
Дякуємо за Вашу Довіру, яка підтримує нас на шляху до досконалості. Саме заради Вас, керуючись метою дарувати радість легкої і невимушеної покупки кожному українцеві, національна торговельна мережа "КОСМО" зростає та розвивається. Надихають нас у першу чергу ідеї Краси, Здоров'я та Гармонії. Недарма напіврозкритий бутон троянди, символ КОСМО, так нагадує серце,... подробнее

EVA магазин
EVA магазин