Косметика Malva отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
Косметика Malva
Лариса Отзыв написан 5 сентября, 2013 год
Купила лак для ногтей Мальва. Очень была удивлена когда увидела штрих - код станы изготовителя 471 - Тайвань. Купила лак для ногтей Мальва. Очень была удивлена когда увидела штрих - код станы изготовителя 471 - Тайвань.
Оля Отзыв написан 12 августа, 2013 год
Косметикою Мальва користуюсь вже давненько, подруга порекомендувала. Результатом лишилася задовол ена. Продукцію Мальва знайшла в найближчому магазині косметики. Асортимент вражає: безліч блисків для губ( матові, з блискітками, зі смаком фруктів, відтінків просто не злічити, розміри і форми також рзноманітні), тіні для повік, туші, тональні креми, пудра для обличчя, лаки та багато іншого. Особисто я купую тональний крем Мальва та блиски...  Читать отзыв Косметикою Мальва користуюсь вже давненько, подруга порекомендувала. Результатом лишилася задовол ена. Продукцію Мальва знайшла в найближчому магазині косметики. Асортимент вражає: безліч блисків для губ( матові, з блискітками, зі смаком фруктів, відтінків просто не злічити, розміри і форми також рзноманітні), тіні для повік, туші, тональні креми, пудра для обличчя, лаки та багато іншого. Особисто я купую тональний крем Мальва та блиски для губ, пару днів назад придбала щіточку для нанесення тонального крему. Тональний крем купую у пластиковій баночці з дозатором, приємно пахне, гарно наноситься. Блиски для губ просто чудові, правильної консистенції, не дуже густі, постійно кпую матові відтінки, довгий час тримається на губах. Ціни досить доступні, за тональний крем я заплатила 30 гривень, блиски в різну ціну: від 10 гривень до 40 гривень. Я задоволена! З нетерпінням чекаю від них новинок!

Женская косметика

SharmBeauty интернет-магазин