Косметика Eveline отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
Косметика Eveline

bcgjhnbkbcm

Евгения (Россия, Новосибирск) Отзыв написан 19 августа, 2015 год
Стали подводить с качеством.Качество упало очень сильно.Блеск для губ химозный стал,крема для рук совсем не впитываются Стали подводить с качеством.Качество упало очень сильно.Блеск для губ химозный стал,крема для рук совсем не впитываются
Анна Славная Отзыв написан 8 июня, 2014 год
Мне блески этой фирмы нравятся, стоят не дорого, а на губах выглядят не хуже дорогих аналогов. Палитра оттенков достаточно широкая, пахнут блески приятно и не липкие. Мне блески этой фирмы нравятся, стоят не дорого, а на губах выглядят не хуже дорогих аналогов. Палитра оттенков достаточно широкая, пахнут блески приятно и не липкие.
Лилия Отзыв написан 2 марта, 2014 год
Купила "EXTRA SOFT BIO ВОССТАНАВЛИВАЮЩАЯ СЫВОРОТКА ДЛЯ ГУБ". Кошмар, на губах вкус машинного масла! Купила "EXTRA SOFT BIO ВОССТАНАВЛИВАЮЩАЯ СЫВОРОТКА ДЛЯ ГУБ". Кошмар, на губах вкус машинного масла!
Маша Отзыв написан 27 июля, 2013 год
Ооо, з цією маркою я знайома дуже-дуже давно, років так з 10 точно користуюсь нею! Продукція Eveline дуже різноманітна, на скільки мені відомо, починаючи від засобів для догляду за обличчям(креми, лосьйони, гелі, змивки), закінчуючи декоративною косметикою(помади, блиски для губ, тіні, туші, тональні креми). Особисто я в своєму "арсеналі" маю чимало блисків для губ, тіні різних кольорів, декілька є тональних кремів,...  Читать отзыв Ооо, з цією маркою я знайома дуже-дуже давно, років так з 10 точно користуюсь нею! Продукція Eveline дуже різноманітна, на скільки мені відомо, починаючи від засобів для догляду за обличчям(креми, лосьйони, гелі, змивки), закінчуючи декоративною косметикою(помади, блиски для губ, тіні, туші, тональні креми). Особисто я в своєму "арсеналі" маю чимало блисків для губ, тіні різних кольорів, декілька є тональних кремів, підводка для очей та туш для вій. В принципі довольна косметикою, блиски для губ різних кольорів, з блискітками і без, матові, на кожен смак! наносяться рівномірно, не збирається, має приємний запах! тіні дуже навіть не погано тримаються на повіках, є чимала палітра кольорів: тим паче ви самі можете вибрати яку кількість вам потрібно - можна вибрати на 2 кольори, 6-8 і більше; з тінями обов'язково йдуть одна або ж дві кісточки. також користувалась рідкою підводкою для очей, лінії чіткі, виразні проте треба обережно їх малювати, можна прогавити рівну лінію)))) Тональні креми також непогані, є в звичайних тюбиках, а є з дозаторами, наносяться рівномірно, на протязі дня не розтікає(принаймні так було у мене), мають приємні запахи! До того ж косметика Eveline доступна на мою думку для всіх, починаючи від старшокласників і студентів і закінчуючи вже самодостатніми особами!продається скрізь: в спеціалізованих магазинах косметики, в супермаркетах, на ринках. я думаю дуже непоганий варіант за доступну ціну!
1 согласен 1 не согласен

Женская косметика