Косметика Color me отзывы

Отзывы покупателей и клиентов

Рейтинг: 5 из 5 (1 отзыв ), просмотров: 2450

Галочка 30 июля, 2013 год Косметика Color me міцно закріпилася на споживчому ринку. Продукція компанії не міняється на протязі 9 років, асортимент все той же, але якість з кожним роком покращується!Як на мене, то продукція Color me на сьогоднішній день відповідає всім вимогам сучасної жінки, тобото вона натуральна, вітамінізована, гіпоалергенна, компанія використовує нові технології і високоякісні формули виробництва, також в них предствалена велика гамма...  Читать отзыв Косметика Color me міцно закріпилася на споживчому ринку. Продукція компанії не міняється на протязі 9 років, асортимент все той же, але якість з кожним роком покращується!Як на мене, то продукція Color me на сьогоднішній день відповідає всім вимогам сучасної жінки, тобото вона натуральна, вітамінізована, гіпоалергенна, компанія використовує нові технології і високоякісні формули виробництва, також в них предствалена велика гамма кольорів та віддітків, косметика стійка, а разом з тим з нею легко і комфортно. В спеціалізованих магазинах косметика представлена у вигляді тональних кремів, блисків для губ, помад, туші для вій, олівці для губ і очей, рідкі олівці, пудри, рум'яна, лаки для нігтів, також можна придбати засоби по догляду за обличчям та подарункові набори!
Особисто я полюбляю із серії Color me помади та блиски для губ! Помадка "Lady Marmelade" з кодом 117 завжди присутня в моїй косметичці, особливо влітку нею користуюсь: легкий бежевий відтінок, злегка поблискує! Губки дуже м'якенькі, помада не згортається, годин 5 залишається на губах! Також дуже чудові в них олівці для очей на шовковій основі, я постійно купую коричневий з кодом 202. Щоправда косметика трішки "кусається" (помада "Lady Marmelade" буде коштувати вам 145 грн, туш для вій від 100 до 150 грн., блиск для губ 135 грн.), але вона того варта!