Компания "Канцмастер"

5.0
Компания "Канцмастер"

Я дуже задоволена.

Вiра Вiра 22 января, 2021 год
Чесно кажучи, довго шукала місце, де можна купити все необхідне для мого магазину канцтоварів. Так, що б раз – і все доставили однією доставкою. Раніше купувала у різних поставщиків. Проте то було дуже незручно через питання логістики . Тут все інакше. Зробила замовлення – і водій привіз одразу все у назначений час. Я дуже задоволена.

Рекомендую!

Остап Остап 21 января, 2021 год
Із цікавості зайшов на сторінку з відгуками. Я теж лишу тут папу слів зі свого досвіду співпраці. Так, дійсно, робота менеджерів на найвищому рівні. Завжди на зв’язку, швидко обробляють навіть найбільші замовлення. Для мене найважливіше інше – реакція на роботу з браком товару. Зрозуміло, що ніхто не застрахований і таке буває. Тут з цим порядок. Якщо раптом виникають спірні питання,... Читать отзыв Із цікавості зайшов на сторінку з відгуками. Я теж лишу тут папу слів зі свого досвіду співпраці. Так, дійсно, робота менеджерів на найвищому рівні. Завжди на зв’язку, швидко обробляють навіть найбільші замовлення. Для мене найважливіше інше – реакція на роботу з браком товару. Зрозуміло, що ніхто не застрахований і таке буває. Тут з цим порядок. Якщо раптом виникають спірні питання, то вони дуже швидко вирішуються на користь клієнта. За це вас і поважаю. Рекомендую

Я дуже задоволена.

Александр Нестеров Александр Нестеров 21 января, 2021 год
Чесно кажучи, довго шукала місце, де можна купити все необхідне для мого магазину канцтоварів. Так, що б раз – і все доставили однією доставкою. Раніше купувала у різних поставщиків. Проте то було дуже незручно через питання логістики. Тут все інакше. Зробила замовлення – і водій привіз одразу все у назначений час. Я дуже задоволена.
1 не согласен

Хочу подякувати «Канцмастер»

Гость Гость 19 января, 2021 год
Хочу подякувати «Канцмастер» за відмінну роботу на період карантину. У мене онлайн магазин канцтоварів і для мене дуже важлива постійна робота зі своїми клієнтами. Особливо у такий важкий час для бізнесу, як зараз. Це стало можливим завдяки швидкій доставці від Канцмайстера та відмінній роботі мого персонального менеджера. Все завжди вчасно.

Всё отлично.

Андрей Андрей 15 января, 2021 год
Встречают, как говорится, по одежке. Вот как было у меня. Я только зарегистрировалась на сайте, через 5 минут уже позвонил представитель компании и подтвердил регистрацию: рассказал, что мне предоставлен личный менеджер, который будет со мной работать. Приятно очень. Посмотрим что будет дальше.

Хорошая компания

Гость Гость 14 января, 2021 год
На сайте довольно-таки неплохой ассортимент канцтоваров. Можно найти как товары для офиса, так и для школы и детского творчества. Очень нравится, что все собрано в одном месте. И да, они сотрудничают только с магазинами, конечному потребителю отказывают. Уважаю за принципиальность позиций
mobileplanet.ua интернет-магазин
mobileplanet.ua интернет-магазин