Компания "Канцмастер" отзывы

Отзывы покупателей
Компания "Канцмастер"
5.0 5
6 отзывов / 188 просмотров
Результаты отзывов

Я дуже задоволена.

Вiра Вiра 22 января, 2021 год
Чесно кажучи, довго шукала місце, де можна купити все необхідне для мого магазину канцтоварів. Так, що б раз – і все доставили однією доставкою. Раніше купувала у різних поставщиків. Проте то було дуже незручно через питання логістики . Тут все інакше. Зробила замовлення – і водій привіз одразу все у назначений час. Я дуже задоволена.

Рекомендую!

Остап Остап 21 января, 2021 год
Із цікавості зайшов на сторінку з відгуками. Я теж лишу тут папу слів зі свого досвіду співпраці. Так, дійсно, робота менеджерів на найвищому рівні. Завжди на зв’язку, швидко обробляють навіть найбільші замовлення. Для мене найважливіше інше – реакція на роботу з браком товару. Зрозуміло, що ніхто не застрахований і таке буває. Тут з цим порядок. Якщо раптом виникають спірні питання,... Читать отзыв Із цікавості зайшов на сторінку з відгуками. Я теж лишу тут папу слів зі свого досвіду співпраці. Так, дійсно, робота менеджерів на найвищому рівні. Завжди на зв’язку, швидко обробляють навіть найбільші замовлення. Для мене найважливіше інше – реакція на роботу з браком товару. Зрозуміло, що ніхто не застрахований і таке буває. Тут з цим порядок. Якщо раптом виникають спірні питання, то вони дуже швидко вирішуються на користь клієнта. За це вас і поважаю. Рекомендую

Я дуже задоволена.

Александр Нестеров Александр Нестеров 21 января, 2021 год
Чесно кажучи, довго шукала місце, де можна купити все необхідне для мого магазину канцтоварів. Так, що б раз – і все доставили однією доставкою. Раніше купувала у різних поставщиків. Проте то було дуже незручно через питання логістики. Тут все інакше. Зробила замовлення – і водій привіз одразу все у назначений час. Я дуже задоволена.
1 не согласен

Хочу подякувати «Канцмастер»

Гость Гость 19 января, 2021 год
Хочу подякувати «Канцмастер» за відмінну роботу на період карантину. У мене онлайн магазин канцтоварів і для мене дуже важлива постійна робота зі своїми клієнтами. Особливо у такий важкий час для бізнесу, як зараз. Це стало можливим завдяки швидкій доставці від Канцмайстера та відмінній роботі мого персонального менеджера. Все завжди вчасно.

Всё отлично.

Андрей Андрей 15 января, 2021 год
Встречают, как говорится, по одежке. Вот как было у меня. Я только зарегистрировалась на сайте, через 5 минут уже позвонил представитель компании и подтвердил регистрацию: рассказал, что мне предоставлен личный менеджер, который будет со мной работать. Приятно очень. Посмотрим что будет дальше.

Хорошая компания

Гость Гость 14 января, 2021 год
На сайте довольно-таки неплохой ассортимент канцтоваров. Можно найти как товары для офиса, так и для школы и детского творчества. Очень нравится, что все собрано в одном месте. И да, они сотрудничают только с магазинами, конечному потребителю отказывают. Уважаю за принципиальность позиций
Компания "Канцмастер"
Компания "Канцмастер"
Рейтинг 5 из 5 на основании 6 отзывов

Интернет-магазины
COMFY
COMFY

Рейтинг: 1.7
5619 отзывов
Интернет-магазин "Тельмоне"
Интернет-магазин "Тельмоне"

Рейтинг: 4.5
242 отзыва
Интернет магазин VEST
Интернет магазин VEST

Рейтинг: 4.8
21 отзыв
ЕвроСад
ЕвроСад

Рейтинг: 3.2
84 отзыва
streetwear.com.ua интернет-магазин
streetwear.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 4.9
29 отзывов
Магазин Сладка Хата
Магазин Сладка Хата

Рейтинг: 3.7
23 отзыва
Магазин "Сади Буковини"
Магазин "Сади Буковини"

Рейтинг: 4.8
45 отзывов
adidas-kiev.com
adidas-kiev.com

Рейтинг: 3.8
13 отзывов
Profpostach.com.ua
Profpostach.com.ua

Рейтинг: 5
4 отзыва
Интернет-магазин АлИгАл
Интернет-магазин АлИгАл

Рейтинг: 3.9
58 отзывов