Компания "Фуд Пак Сервис" отзывы

Компания "Фуд Пак Сервис"
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Для уборки все в Фуд Пак

Иван Иван 6 апреля, 2021 год
У меня мясной магазин. Мясо только с нашей фермы. Ребятам работающим с мясом в Фуд пак заказал ножи и электро точильные верстаты. Все привезли четко по времени. Все качественное.

Скорость.мОЛОДЦЫ

Гость Гость 23 марта, 2021 год
. Нравится скорость и принятие корректировок. Мы в конце робочего дня приняли ришение дозаказать и у нас все приняли и скорректировали заявку

Если нужно стабильное место - это один из лучших вариантов.

Саша Саша 10 марта, 2021 год
С кем только за свою жизнь не работал и в ИТ пробовал и туда и сюда. Пришел наконец-то в Фудпак как менеджер.
Опыт был и понимание тоже. Нужно было только набраться опыта в данной сфере.
За пару месяцев все уже было отлично. Работой сейчас я доволен.

На позиции менеджера по продажам

Евгений Евгений 19 февраля, 2021 год
Всем привет. Короткий коммент о работе. Устроился еще в 2016 году. небольшая стажировка и работа. По условиям и месту вопросов нет, коллектив менялся и сейчас более менее ок.
По начальству - были проблемы, но это только эпизоды, так рекомендую!
Опыта здесь и знакомств вы наберетесь.

отзыв о ФУД ПАК.

Сергей Сергей 28 апреля, 2020 год
Техника у компании на высоком уровне. Делал два заказа, и всегда все было качественно и надежно. Дали гарантию и проверку сделали, рекомендую!

Холодильник отличный

В. А. В. А. 17 апреля, 2020 год
Купили холодильник для нашего кафе. Товар хороший, новый проблем с эксплуатацией не было. Также дали гарантию, все очень довольны.

Дякую за хороший товар

Віктор Віктор 14 апреля, 2020 год
Дякуємо менеджеру за допомогу у виборі моделі слайсера та апарату для виготовлення хінкалі. Обладнання дороге, тому були зацікавлені лише у товарах високої якості. Менеджер допоміг вибрати підходящі моделі, а наступного дня їх доставили і допомогли з першим запуском. Машини дуже полегшують роботу на кухні, ми задоволені.

Товаром задоволені

Віра Віра 3 апреля, 2020 год
Устаткування для ліпки вареників на 5 з 5. Якісний і відносно недорогий товар. Компанію рекомендую! Дали гарантію, в планах розширення будемо звертатись ще.

Фудпак Відгук

Олег Олег 27 марта, 2020 год
Ми з дружиною замовляли для нашого ресторану техніку в даній компанії. Звернулись по рекомендаціям. Можу позитивно відгукнутись про співпрацю. Все пройшло гладко. Нам одразу все перевірили і швидко включили в роботу.

Фудпак сервіс

Віктор Віктор 23 марта, 2020 год
Замовляли обладнання в даної компанії. Після установки, проблем з роботою чи справністю не було. Залишились задоволеними. В роботі на кухні стало все значно краще!

Фудпак сервис

Саша Саша 19 марта, 2020 год
Цены на оборудование достаточно высоки. Но с другой стороны товар хорошего качества и не БУ.
В целом остались очень довольны.

Отличная техника

Богдан Богдан 13 марта, 2020 год
Работали с этой компанией два раза! Заказывали технику для изготовления макаронов. Ребята приехали установили все протестировали и показали как работать.

Замовлення стелажа.

Власник. Власник. 20 февраля, 2020 год
Замовляли стелажі з нержавійки та стіл для обробки м’яса. Сподобався сервіс та ставлення до клієнтів – швидко, якісно. Приємно працювати з професіоналами.

Підприємець Підприємець 27 января, 2020 год
У нас невелике кафе. Майже все, що є у нас на кухні куплено в ФудПак. Замовлення завжди обробляють швидко, а доставку проводять в найближчі строки, якщо товари є на складі. Деяке обладнання, яке було «під замовлення», доводилося чекати трохи довше.

Покупка обладнання

Тетяна Тетяна 14 января, 2020 год
Часто замовляємо тут кухонний інвентар та різні витратні матеріали. Зручно, що у ФудПак широкий асортимент товарів. Замовлення доставляють вчасно, скаржитись нема на що.

Поставки оборудования

Марина Тимьян Марина Тимьян 10 января, 2020 год
Делали заказ на контактные грили для фаст-фуда. Менеджер подробно рассказала нам обо всех характеристиках и второй день нам их доставили. Качеством довольны, мощность легко регулируется, благодаря чему блюда хорошо прогреваются, но не горят.

Купівля обладнання для кухні

Замовник Замовник 3 января, 2020 год
Коптильнею, які замовили тут задоволені. Менеджер допоміг вибрати підходящу для нас модель, а майстер встановив її в нашому кафе. Обладнання працює, недоліків не помітили.

Світлана Г. Світлана Г. 27 декабря, 2019 год
Замовили фритюрницю, пару сіток до неї, а також гриль. Доставка відбулася вчасно, працівник записав чи потрібна допомога з установкою обладнання. Було приємно співпрацювати.

Хороший менеджер

Лена Лена 19 декабря, 2019 год
Нужно было добавить ещё один товар в наш заказ. Менеджер быстро нам перезвонил после оставления заявки на сайте и дополнил заказ. Покупку доставили через два дня после заказа. Приятно работать с профессионалами.

Ремонт прибора

Лариса Лариса 12 декабря, 2019 год
Мастер из этой фирмы делал нам ремонт вакуумного упаковщика. Приехал в назначенное время, представился, понравилось, что мастер был вежливым, довольно быстро отремонтировал прибор – поломка, по его словам, была несерьезной.

Співпраця з ФудПак

Замовники обладнання Замовники обладнання 5 декабря, 2019 год
Фірма з якою приємно співпрацювати. Швидке оброблення замовлень, доставка в оговорені терміни, а в разі затримок обов’язково попереджають про це, ціни на деякі товари досить високі, проте ФУДПАК продає багато закордонного обладнання високої якості, тому вважаю це виправданим.

Якісні товари

Джонні Джонні 28 ноября, 2019 год
Пастоварка Caprera дуже добре справляється зі своїм завданням. Якість дійсно італійська, при цьому ціна доволі помірна.

Тамара Сила Тамара Сила 13 ноября, 2019 год
Замовлені слайсер та електрична точилка для ножів гарно виконують свої функції. Оформили замовлення та доставили товари швидко. Дякую!

Допомогли з вибором

Сергей Ливанов Сергей Ливанов 6 ноября, 2019 год
К сожалению, гриля, который я хотел не оказалось на тот момент в наличии, но мне предложили хороший аналог за ту же цену – спасибо менеджерам. Доставили на следующий день, качество хорошее, думаю буду обращаться далее.

Гарна співпраця з постачальником

НІка Фракійська НІка Фракійська 31 октября, 2019 год
На нашому складі весь спецодяг, витратні матеріали, та вантажні возики куплені у Фуд Пак, претензій до компанії нема, будемо звертатися у разі потреби.

Якісні товари

Замовник Замовник 24 октября, 2019 год
Регулярно купуємо ножі і інші кухонні прибори через Фуд Пак Сервіс. Зручно замовляти все у одного постачальника, до того ж якість товарів завжди на висоті.

Заголовок отзыва

Рікардо Рікардо 20 октября, 2019 год
Недавно купили тут чимало обладнання, в тому числі духовку, слайсери, нову плиту. Обладнання працює добре, ціна теж прийнятна. Менеджери впоралися з замовленням дуже швидко, дуже порадувало, що передзвонили через 10 хвилин після оформлення замовлення. Будемо співпрацювати надалі.

Покупка обладнання

Ліка Ліка 19 октября, 2019 год
Фуд Пак уже три роки надають нам якісне обладнання та гарний сервіс. Завдяки менеджерам дізнаємося про їхні новинки та акції. Доставку виконуються в обговорені строки. На товари надається гарантія, проте користуватися нею не доводилося.

Покупка печі

Наталя Наталя 11 октября, 2019 год
Придбали велику конвекційну піч. Товар високої якості, має 4 стелажі, зроблена з нержавіючої сталі, гарно готує як піцу, так і тістечка, торти. Замовлення нам допоміг оформити менеджер, який зателефонував після замовлення дзвінка.

Замолення техніки

ФудПак замовник ФудПак замовник 2 октября, 2019 год
Уже довгий час співпрацюємо з цією фірмою. Останнє замовлення – міксер для молочних коктейлів, який замовили з акційною знижкою, доставили на наступний день після оформлення. Якістю задоволені, як завжди чудово.

Промышленное производство
Кронас