Компания Euroclub отзывы

72 отзыва / 5392 просмотра

Жалоба на тех, кто распределяет места в автобусе

Olga Olga понедельник, 29 июня
Билеты заказывали заранее на сайте infobus (ещё 17.06.20) на автобус Одесса-> Киев 29.06.20. В билете указано, что места указывает персонал автобуса. При посадке нам места указывают #49 #50. Вопрос: почему людей, которые заказывали билеты в день отправки- им указывают места # с 3 по 18, а нас на 49-50? По какому принципу указывают места пассажирам???
P.S: на "галёрке" сидеть можно,... Читать отзыв
P.S: на "галёрке" сидеть можно, но спать - нет!!!
Недостатки:
  1. По какому принципу указывают места пассажирам?!?!

Ви - найкращі!!!

Мар'яна Мар'яна 16 апреля, 2020 год
Їхали зі Львова в Дюссельдорф і зворотньо, поїздка пройшла чудово. Доїхали без проблем, час пройшов непомітно, адже працював wi-fi і можна було підзаряджати телефон. Телевізор працював, але його практично ніхто не дивився. Зупинки в дорозі були не довгі, але досить часто, можна було вийти подихати і розімятись. Була і довга пауза, коли нас напоїли кавою та чаєм, та ми встигли... Читать отзыв Їхали зі Львова в Дюссельдорф і зворотньо, поїздка пройшла чудово. Доїхали без проблем, час пройшов непомітно, адже працював wi-fi і можна було підзаряджати телефон. Телевізор працював, але його практично ніхто не дивився. Зупинки в дорозі були не довгі, але досить часто, можна було вийти подихати і розімятись. Була і довга пауза, коли нас напоїли кавою та чаєм, та ми встигли і нормально перекусити.... Чекаєм завершення карантину, плануємо знову їхати і з перевізником вже визначились!
Достоинства:
  1. Великі знижки, якщо купувати на сайті.
  2. Гарні автобуси.
  3. Можна замовити квиток на фліксбус по Німеччині, і доїхати до місця призначення, не втраючи час на пошуки інших можливостей.

Хороший перевозчик

Гость Гость 15 апреля, 2020 год
Ездил не раз в Польшу и Германию с паузами в пол года и полтора года. Даже стали лучше, новые автобусы, спокойные водители, раз купил по акции дешево.

Надежная фирма

Мария Николаевна Мария Николаевна 15 апреля, 2020 год
Ехали до закрытая границ автобусом 1109
Это был последний рейс и водители героически прошли все испытания
К пассажирам относились бережно,успокаивали,профессионально вели автобус,очень удобный и новый автобус
Жаль что нет у нас возможности пока ездить с ними
Достоинства:
  1. Новые автобусы
Недостатки:
  1. Закрытие границ

хорошая фирма

Оксана Оксана 15 апреля, 2020 год
Очень отзывчивая и справедливая директор Наталья Станиславовна,даже когда накосячит кто-то зарплату получают вовремя и фирма сильная .Красивые офисы,приятно работать

Обман клієнта

Гость Гость 17 марта, 2020 год
Виїжджала 15.10.20 довезли до кордону розвернули і поїхали назад на Україну. Гроші за поїздку яка не відбулась не віддали . Водії хами!!! Не користуйтесь їх послугами!!!!!

Отличная поездка.

Гость Гость 12 марта, 2020 год
Пока в Европу со всеми этими коронавирусами не тянет, но ездила с этим перевозчиком два раза в Вену и мне все понравилось.
Так что как только паника уляжется, продолжу пользоваться услугами компании.

Отличная команда

Гость Гость 2 марта, 2020 год
Огромная благодарность экипажу "Евроклуба" VDL AA1109XP,с которым я ехала 21.02.2020.
Ребята-супер команда.
С уважением,
Велиева А.С.

Дуже велика подяка

Куприенко Катерина Куприенко Катерина 2 марта, 2020 год
Я Куприенко Катерина приїхала з Ульма до Київа у неділю 1 березня, автобус AA О929 TX білого коліру, моє місце 15.Буже велика подяка водіям, особливо Юрію та Дмитро, молоді хлопці, а уважні до пенсіонерів, водій постарше теж дуже приємний. В дорозі та на кордоні всім допомогали. Також коли їхала до Ульма в автобусі АА 1109 ХР все дуже сподобалось,... Читать отзыв Я Куприенко Катерина приїхала з Ульма до Київа у неділю 1 березня, автобус AA О929 TX білого коліру, моє місце 15.Буже велика подяка водіям, особливо Юрію та Дмитро, молоді хлопці, а уважні до пенсіонерів, водій постарше теж дуже приємний. В дорозі та на кордоні всім допомогали. Також коли їхала до Ульма в автобусі АА 1109 ХР все дуже сподобалось, зовсім новий автобус, приємна поїздка. Дякую вам Евроклуб.

Негативний досвід

Ваня Ваня 1 марта, 2020 год
Написав генитивний відгук про компанію в фейстбук.Отримав дуже цікаву відповідь.Додаю скрін

Лучший перевозчик

Маша Маша 24 февраля, 2020 год
С кем бы я не ездила по Европе, а Евроклуб так и остается самым комфортным перевозчиком.
В автобусах всегда тепло, а кресла откидываются, чтобы можно было удобно поспать.

Я постоянный пассажир

Кирилл Кирилл 21 февраля, 2020 год
Здесь и комментировать не нужно. Я постоянно возвращаюсь за новыми билетами в Евроклуб. Потому что акции, хорошие автобусы и приятные водители с чувством юмора и высоким качеством работы.

Отличная поездка

Денис Денис 21 февраля, 2020 год
Постоянно езжу с Евроклубом, потому что среди других перевозчиком он реально выделяется качеством работы и отношением к пассажирам в лучшую сторону.
Советую перевозчика. Может он окажется для вас таким же полезным как и для меня.

Рекомендую. Отлично.

КАтя КАтя 21 февраля, 2020 год
Автобусы новые и комфортные. Хорошие туалеты в отличие от других перевозчиков, у которых их может вообще не быть.
Понравилась работа водителей и их взаимодействия с пассажирами. Хорошие люди.
Достоинства:
  1. Хорошие водители
Недостатки:
  1. Вай фай работает с перебоями.

Задоволена, раджу

Лариса Лариса 20 февраля, 2020 год
Користувалась послугами даної компанії 4рази за останні 2 роки. Нарікань не маю. Раджу даного перевізника своїм друзям, бо для студентів дуже приємні і вигідні їх акційні пропозиції.
Достоинства:
  1. -Wi-fi
  2. -приємні та уважні працівники
  3. -класні автобуси
Недостатки:
  1. -на першому ряду не зручно сидіти зі зростом 180см

Все хорошо.

Гость Гость 11 февраля, 2020 год
Ездила один раз, так как ездить автобусами не очень нравится. Но здесь вынуждена была срочно ехать, а билетов не было.
Купила билеты перевозчика Евроклуб и не пожалела. Дорога, конечно, занимает много времени. Но по цене адекватно и багажа можно много набрать с собой бесплатно.
Рекомендую.

Хороша якісь послуг за невелику вартість

Павло Павло 11 февраля, 2020 год
good
Їхав по маршруту Львів-Берлін-Львів. Зі Львова виїхав автобусом МАН жовтого кольору, а повернувся білим VDL-ом. Автобуси виявились дуже зручними, інтернет працював, туалет також, телевізор був включений але його ніхто не дивився. На кордоні і зранку в Німеччині водії роздавали бажаючим чай або каву, дрібничка але приємно. Водії обох екіпажів були досить ввічливими та уважними. Більшість пасажирів були ними задоволені.
Читать отзыв
good
А головне те, що квитки купив на сайті і попав на розпродаж, зі знижкою 50%. Та це ж майже нашару!!! Зараз планую нову поїздку і бачу що на сайті є багато рейсів зі знижками.
Приємно що і в Україні є дійсно європейський сервіс!

Євроклуб респект

Світлана Світлана 27 января, 2020 год
Чудова компанія,яка вивозила мене на пмж ,20 років назад і тепер я кожний раз влітку іду до Києва з Мюнхена .Автобуси самі нові,таких нема ні у кого.Водіі досвідчені .До речі я не вірю ,що за тиждень Євроклуб міг дзвонити,в них дуже багато автобусів .Дуже задоволена .євроклуб так Тримати !

БРЕХЛИВІСТЬ І ХАМСТВО В КОМПАНІЇ ЄВРОКЛУБ

Гость Гость 26 января, 2020 год
Моя сестра їхала з Києва до Нюрнберга в кінці серпня. КВИТКИ були оплочені на початку квітня. За тиждень до від'їзду Нам зателефонували з офісу і повідомили, що наш автобус зламався.І наші місця тепер в середині автобуса. Сестра їхала з маленькою дитиною, яка укачується. Не дивлячись ні на які наші умовляння співробітники не збиралися йти нам назустріч. Я змушена була... Читать отзыв Моя сестра їхала з Києва до Нюрнберга в кінці серпня. КВИТКИ були оплочені на початку квітня. За тиждень до від'їзду Нам зателефонували з офісу і повідомили, що наш автобус зламався.І наші місця тепер в середині автобуса. Сестра їхала з маленькою дитиною, яка укачується. Не дивлячись ні на які наші умовляння співробітники не збиралися йти нам назустріч. Я змушена була звернутися до знайомого адвоката. Коли моя знайома адвокат зателефонувала до офісу, пояснила працівникам, що своїми діями вони порушують права дитини, СТАЛОСЯ ЧУДО! НАШ АВТОБУС БУЛО ВІДРЕМОНТОВАНО І НАМ ПОВЕРНУЛИ НАШІ МІСЦЯ! ЦЕ відбувалося протягом однієї доби.
НА днях передавала ПЕРЕДАЧУ. І ЯКБИ НЕ ХАМСТВО ВОДІЇВ про попередній випадок я б і не згадала. У мене багато знайомих їздять за кордон. Я ОБОВ'ЯЗКОВО РОЗКАЖУ ЇМ послугами якої компанії НЕ ВАРТО КОРИСТУВАТИСЯ, щоб їх поїздка була сповнену приємних вражень.
Компания Euroclub Ответ представителя Компания Euroclub 27 января, 2020 год
Доброго дня
Просимо надати на нашу офіційну пошту: [email protected]
інформацію: дату рейсу, ПІБ пасажирів.
Таких випадків в нашій компанії не було
Якщо інформація надіслана не буде, будемо вимушені по IP адресі розшукати автора заказного посту.
З повагою, Євроклуб

Рекомендую всім,всім!!!

Маргарита Маргарита 24 января, 2020 год
Привіт Євроклуб!
Привіт Євроклуб!
Хочу висловити захоплення вашою роботою! Величезна подяка компанії всім ,від директора фірми,менеджерів ,які працюють в компанії та водіїв дійсно міжнародного класу. Всі чудові та доброзичливі.Квитки недорогі, автобуси нові та комфортабельні, водії ввічливі та уважні ! Дуже злагоджена робота, вміння дати чітку інформацію, поїздки,відмінний стан транспорту,.Поїздка по маршруту Київ-Мюнхен пройшла успішно. Дуже задоволена послугами цього перевізника. Доїхали відмінно, зручно, спокійно і швидко. Постійно користуюся послугами цієї фірми, і весь час залишаюся задоволеною.Всім,всім рекомендую.
Достоинства:
  1. працював Wi-Fi
  2. професіоналізм водіїв
Недостатки:
  1. Затримки на кордоні

В захваті від поїздки!

Валентина Валентина 23 января, 2020 год
Їздила цією компанією вже декілька разів в Берлін, Відень, Штутгарт та Мюнхен. Так випадало , що їхала завжди на різних автобусах і з різними екіпажами. Остання моя поїздка з цією компанією була в Мюнхен 20/12 на шикарному новому автобусі VDL з номерним знаком 1109. Водії Станіслав та Іван дуже позитивні і людяні, а коли водії хороші, то... Читать отзыв Їздила цією компанією вже декілька разів в Берлін, Відень, Штутгарт та Мюнхен. Так випадало , що їхала завжди на різних автобусах і з різними екіпажами. Остання моя поїздка з цією компанією була в Мюнхен 20/12 на шикарному новому автобусі VDL з номерним знаком 1109. Водії Станіслав та Іван дуже позитивні і людяні, а коли водії хороші, то і їхати легко. Обслуговування на найвищому рівні. Було б добре поїхати з ними ще раз.

В компанії діють дуже гарні знижки, а якщо купувати з 2 місяці можна отримати 20% без проблем, а це вважаю дуже хороша знижка для тих, хто любить часто подорожувати, як я.
Достоинства:
  1. Шикарні автобуси
  2. Професійні водії
  3. Ввічливий персонал колл центру

На рынке это лучшее предложение!

Светлана Светлана 22 января, 2020 год
Второй год пользуюсь услугами компании Евроклуб,очень довольна и советую другим.Мне нравятся профессиональные и спокойные водители ,комфортабельный салон,вайфайв,чай,кофе бесплатно,туалет всегда работает.А самое главное в компании постоянно существуют акции и очень хорошие акции для пассажиров.Вообщем цена и качество очень хорошие.Рекомендую всем!

Новий автобус, краща ціна з Відня.

Ярослав Олегович Ярослав Олегович 22 января, 2020 год
Користувався послугами компании Евроклуб в січні місяці, поїздкою задоволений. Квиток бронював на сайті самостійно. Автобус новенький, туалет та вайфай працювали. В дорозі були зупинки біля кафе на парковках, була можливість трохі розім яти ноги. Приїхали в Київ майже за розкладом. Буду їхати ще раз в лютому до Відня, бо ціна 810 гривень мене влаштовує.
Достоинства:
  1. Новий автобус.
  2. Краща ціна.
Недостатки:
  1. Не дуже зручний сайт.

Комфортабельные автобусы компании Евроклуб

Валерий Валерий 21 января, 2020 год
Пользуюсь услугами компании Евроклуб уже не первый год.Всем доволен.Часто заказываю билеты на сайте Евроклуб online, где можно попасть на акции и получить скидку на билет. Бываю в командировках в Германии раз в месяц и приходится работать с ноутбуком в автобусе,wi-fi и розетки в автобусах есть.Водители профессионалы своего дела,вежливые и всегда поддерживают чистоту в автобусе.Рекомендую эту компанию-перевозчика.
Достоинства:
  1. 1.Профессиональные водители
  2. 2.Постоянно действуют акции и система скидок
  3. 3.Хороший сервис при покупке билетов
  4. 4.Комфортабельные автобусы

Компанией доволен, на мой взгляд самый лучший перевозчик Украинский

Евгений Ткаченко Евгений Ткаченко 20 января, 2020 год
Езжу в Берлин этим перевозчиком уже не в первый раз. Все на высоте, новые автобусы, более не менее адекватный персонал, а самое главное можно по акции купить билет за очень хорошую цену! В общем перевозчиком доволен, есть с чем сравнивать :)
Достоинства:
  1. Новые автобусы
  2. Адекватный персонал
  3. Хорошие цены
Недостатки:
  1. Пару раз долговато простояли на границе, но тут как повезет...

Легка подорож

Зоя Зоя 20 января, 2020 год
Їхала автобусом мерседес 7475
Хлопці чудові,чай кава і таке тепле відношення.Робили зупинки,але в я Київ прибули з Берліну рано.Дуже гарно і м’яко ідуть ,з усіх поїздок просто супер сервіс і автобус .Дуже сподобалося і всім рекомендую
А особливо,що вдалося виграти сертифікат на 50% в розиграші в автобусі
Дякую Євроклуб

Львів-Лейпциг

Катерина Катерина 15 января, 2020 год
Поїздкою ми не задоволені. Водії не дотримуються маршруту і графіку зупинок, компанія не попереджає про пересадки, як наслідок запізнення у місце призначення. Будьте готові, що, купуючи прямий квиток, вас очікує пересадка в Берліні і час очікування нового оавтобуса займе години часу. Фірму не рекомендуємо, поїздка не була комфортною. Банально підразядки до телефону і то у автобусах нема. Надалі послугами... Читать отзыв Поїздкою ми не задоволені. Водії не дотримуються маршруту і графіку зупинок, компанія не попереджає про пересадки, як наслідок запізнення у місце призначення. Будьте готові, що, купуючи прямий квиток, вас очікує пересадка в Берліні і час очікування нового оавтобуса займе години часу. Фірму не рекомендуємо, поїздка не була комфортною. Банально підразядки до телефону і то у автобусах нема. Надалі послугами компанії evroclub користуватись не будемо.

Гарна гарна поїздка

Гость Гость 19 декабря, 2019 год
Рейс Київ - Франкфурт. Задоволена. Туалеті чистенькі, водії привітні та часто підіймають настрій пасажирам жартами на зупинках. Потрапила на розіграш призів передноворіних. Подарунки символічні, але приємно і мені, та іншим пасажирам.
Тож, не дивлячись на довгий час у дорозі, я рада що поїхала саме євроклубом.

Київ Нюрнберг

Гость Гость 18 декабря, 2019 год
Так сталося ,що я перший раз поїхала автобусом.Купила квиток на сайті ,бо порадили знайомі
І єдине що не сподобалось,це кордон у поляків .Автобус був новий мерседес і водії одягнені як міністри і їхали дуже добре,з пасажирами були добрі,пропонували напої ,запам’ятала особливо Володю,хотілося би щоби всі такі були

Довольна автобусами и поездкой

Надя Надя 16 декабря, 2019 год
Я не привыкла путешествовать автобусами, но так уж вышло, что нужно было. Из всех перевозчиков выбрала евроклуб и не пожалела. Водители позитивные и приятные, даже после суток в пути. Спасибо за настроение, которое вы дарите пассажирам.

Пассажирские перевозки
Калещук К.А. ФОП
Калещук К.А. ФОП

Компания Хеппи вей (Happy Way)
Компания Хеппи вей (Happy Way)

ПП Модультранс
ПП Модультранс

Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

ООО Турист
ООО Турист

rosukrbus.com
rosukrbus.com

Компания "Зелений Слон 7"
Компания "Зелений Слон 7"

Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)
Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)

Гончар С.О. ФЛП
Гончар С.О. ФЛП