Криві акваріуми задорого - Отзывы о Компания Blue Barbus

WD Украина, Київ Отзыв написан 20 августа, 2018 год 133 просмотра
Сподівався що відома контора з першої сторінки видачі гугла зробить нормальний акваріум, дав передоплати, привезли криве косе з кривими вирізами скла, наче ліпили на коліні без стапеля... Ніколи в житті не купив би такого, а коли привезли то все було замотано і нічого не видно, поки відпустив доставку, поки розмотав...потім зрозумів що вже нічого від них не доб'юсь. Впарили погано зліплене косе криве ще й за ціну більшу ні у конкурентів. Чесно кажучи не очікував що можна зробити так криво. Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого Компания Blue Barbus - Криві акваріуми задорого

Ответ представителя Компания Blue Barbus 20 августа, 2018 год
Рекламаций, претензий клиента по данному аквариуму нам не поступало.
Если Вы его покупали у нас, звоните и мы решим этот вопрос.
Гарантия на наши аквариумы - 3 года.

Отзывы о производителях Киев

Отзыв о Производство Киев. Производство, Производственные предприятия, Заводы, Фабрики, Цеха по производству.

Адрес: Киев, улица Семьи Хохловых, 8
Телефон: +38 (067) 408-81-07