Бинотел - Отзыв о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Пустынников Александр Отзыв написан 26 декабря, 2018 год 37 просмотров
Найкраща компанія у галузі iP телефонії. Хлопці допомагають у всіх питаннях оперативно і якісно. Перед підключенням дали вичерпну інформацію. Особливо хотілося б подякувати Володимиру Каблучко,можу сказати, що даний співробітник клієнтоорієнтований. Завдяки його стараням та знаням наша компанія досягла нових показників у продажах.
Дякуємо.

Ответ представителя Компания Binotel 2 января, 2019 год
Доброго дня, Олександре.
Перш за все, вітаємо Вас з новорічними святами і дякуємо за такий чудовий і позитивний відгук.
Ми дуже раді, що наша послуга стала для Вас максимально ефективною и маємо надію, що і в подальшому Ваш бізнес будет тільки розширюватися, а плани продажів будуть виконуватися понаднормово.

З питань якості звертайтеся, будь ласка за e-mail service@binotel.ua чи по номеру 044 333 46 01 і співробітники відділу якості будуть раді Вам допомогти.

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

Компания "Binotel"

Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к...

IT

Spybery.pro