Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

співпраця з Бінотел - Отзыв о Компания "Binotel"


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 869

Рейтинг: 4.4, всего отзывов 814

https://www.otzyvua.net/kompaniya-binotel От Гость, опубликован 14 июня, 2016 годГость 14 июня, 2016 год Наше підприємство "Фенікс-Дент" використовує телефонію Бінотел з травня 2016 року (хоча вперше познайомилися з презентацією ще минулого року). Часу для повноцінної оцінки продукту звичайно мало. Але... навіть за ці два місяці роботи та аналітика, що доступна, можливість відслідковувати результативність дзвінків та ефективність розмов, як на мою думку, вартує вкладених коштів. З інших позитивів - готовність працювати для вирішення проблем клієнта, пошук взаємоприйнятних варіантів, довіра до своїх партнерів. Окремі слова подяки адресую Олені Юношевій.
Над чим варто було би попрацювати - так це посилити вміння працівників, які проводять презентації, чути клієнтів, їхні питання та заперечення. Інколи, складалося таке враження, що консультант хоче максимально швидко виговорити текст презентації, пропускаючи поза увагою наші репліки чи питання. Власне це і стало причиною, що минулого року ми не вийшли на укладання договору.
Г.Олійник, директор ПП "Фенікс-Дент"
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Компания Binotel (Украина, Київ) 16 июня, 2016 год Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Приймемо до уваги Ваше зауваження!


Компания "Binotel"

Binotel — ведущий оператор связи для бизнеса в Украине. Компания предоставляет услуги телефонии с набором бизнес-инструментов на базе облачной АТС Binotel™. 

Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к подключению...

IT

3g-internet-svit

Рейтинг: 5
1 отзыв
2m-m.com IT агентство

Рейтинг: 5
2 отзыва
ABBYY

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Fintech Band

Рейтинг: 5
1 отзыв
Тесты Элекс

Рейтинг: 5
1 отзыв
Hooligans Entertainment

Рейтинг: 5
1 отзыв
Хостинговая компания VPS.ua

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться