Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Не задоволений! - Отзыв о Компания "Binotel"


Оценка автора: 2 из 5, просмотров: 1049

Рейтинг: 4.4, всего отзывов 845

https://www.otzyvua.net/kompaniya-binotel От Андрей24708https://www.otzyvua.net/user/24708, опубликован 4 июня, 2016 годНаписать отзыв
Андрей 4 июня, 2016 год Постійні проблеми з телефонією, вже МІСЯЦЬ не можуть налаштувати. Телефонував сам особисто вже більше 20-ти раз. Кожен раз наша розмова закінчується на реченні: "Це проблеми з нашої (тобто бінотел) сторони, ми вирішим дану проблему та вам перетелефонуєм" і ніхто не передзвонює . Навіть телефон, який в них же придбали не можуть налаштувати, щоб здвінки перенаправляв! Короче кажучи вся наша компанія дуже не задоволена їхнім сервісом, тому не раджу з ними мати справу! 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Компания Binotel (Украина, Київ) 8 июня, 2016 год Андрій, дякуємо за Ваш відгук. Чи можу я Вас попросити звя'затися з відділом контролю якості за номером 044 333 46 01, щоб ми Вам могли оперативно допомогти?
З повагою, Марина Козицька, відділ контролю якості
Andrij (Украина, Запоріжжя) 15 июня, 2016 год А шо толку? ваша технічна підтримка по голосу мене вже взнає! Дають відповідь "Ми передали проблему в технічний відділ, з вами звяжуться !"


Компания "Binotel"

Binotel — ведущий оператор связи для бизнеса в Украине. Компания предоставляет услуги телефонии с набором бизнес-инструментов на базе облачной АТС Binotel™. 

Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к подключению...

IT

3g-internet-svit

Рейтинг: 5
1 отзыв
2m-m.com IT агентство

Рейтинг: 5
2 отзыва
ABBYY

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Fintech Band

Рейтинг: 5
1 отзыв
Тесты Элекс

Рейтинг: 5
1 отзыв
Hooligans Entertainment

Рейтинг: 5
1 отзыв
Хостинговая компания VPS.ua

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться