Хороший співробітник, плюс для компанії. - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан пятница, 3 сентября 12 просмотров
Працюємо з Binotel вже майже рік. Менеджер, який з нами працює безпосередньо, Анастасія Омельченко. Для нас, це як нові можливості, так і нові запитання. Багато запитань. Настя терпляче нам все пояснила, ввела в курс справ. Тепер співробітники "Сімейної лабораторії здоров'я GenLab" залюбки користуються продуктами Binonel і безмежно за це вдячні, як самій компанії, так і особисто Анастасії Омельченко. Особлива подяка їй за спілкування рідною (українською) мовою. Сподіваємось, що колеги Насті теж найближчим часом перестануть цуратися ріднї мови, а політика компанії їм в цьому сприятиме.
Достоинства:
  1. Організація робочого процесу, чіткість, персонал.
Недостатки:
  1. Не адаптована мова спілкування до країни, в якій компанія працює.
Комментарии к отзыву

Ответ представителя Компания Binotel вторник, 7 сентября
Доброго дня!

Ми вдячні Вам за те що обрали саме нас! Дякуємо Вам за позитивні слова в бік нашої компанії і роботу нашої Анастасії. Ми раді, що співпраця з нами проходить комфортно!

З усіх питань якості звертайтеся по e-mail [email protected] або за номером 044 344 25 25 та співробітники відділу якості будуть раді Вам допомогти.З повагою, команда компанії "Binotel"


IT: отзывы

Отзывы о IT компаниях и технологиях. Каталог отзывов о компаниях, которые занимаются разработкой программных продуктов, мульти-медийных услуг, предлагают телекоммуникационные решения и многое другое

Компания "Binotel"
Binotel — ведущий оператор связи для бизнеса в Украине. Компания предоставляет услуги телефонии с набором бизнес-инструментов на базе облачной АТС Binotel™.
Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к подключению в течение одного дня, без оборудования, интеграции, дальнейшего обслуживания и значительных расходов. Облачная АТС Binotel™ открывает возможности АТС премиум-класса... подробнее

IT
КСП Сервис
КСП Сервис

Рейтинг: 1
2 отзыва
Датагруп
Датагруп

Рейтинг: 3.1
105 отзывов
Компания GS4B
Компания GS4B

Рейтинг: 4.9
43 отзыва
Flex Reality
Flex Reality

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
GetResponse
GetResponse

Рейтинг: 5
2 отзыва
site.best
site.best

Рейтинг: 5
3 отзыва
GoIT курсы IT технологий
GoIT курсы IT технологий

Рейтинг: 4.3
64 отзыва
Luxoft Одесса
Luxoft Одесса

Рейтинг: 5
2 отзыва
VoKi Games
VoKi Games

Рейтинг: 4.6
17 отзывовПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю