Хороший співробітник, плюс для компанії. - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан пятница, 3 сентября 12 просмотров
Працюємо з Binotel вже майже рік. Менеджер, який з нами працює безпосередньо, Анастасія Омельченко. Для нас, це як нові можливості, так і нові запитання. Багато запитань. Настя терпляче нам все пояснила, ввела в курс справ. Тепер співробітники "Сімейної лабораторії здоров'я GenLab" залюбки користуються продуктами Binonel і безмежно за це вдячні, як самій компанії, так і особисто Анастасії Омельченко. Особлива подяка їй за спілкування рідною (українською) мовою. Сподіваємось, що колеги Насті теж найближчим часом перестануть цуратися ріднї мови, а політика компанії їм в цьому сприятиме.
Достоинства:
  1. Організація робочого процесу, чіткість, персонал.
Недостатки:
  1. Не адаптована мова спілкування до країни, в якій компанія працює.

Ответ представителя Компания Binotel вторник, 7 сентября
Доброго дня!

Ми вдячні Вам за те що обрали саме нас! Дякуємо Вам за позитивні слова в бік нашої компанії і роботу нашої Анастасії. Ми раді, що співпраця з нами проходить комфортно!

З усіх питань якості звертайтеся по e-mail [email protected] або за номером 044 344 25 25 та співробітники відділу якості будуть раді Вам допомогти.

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

Компания "Binotel"