Відгук для Бинотел - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан среда, 25 августа 7 просмотров
Діана Корнієнко, дякую Вам за доступну консультацію! Було приємно співпрацювати! Все кваліфіковано і доступно пояснили та допомогли підключити телефонію. Люблю працювати з людьми, які знають свою справу. Успіхів Вам надалі!

Ответ представителя Компания Binotel понедельник, 30 августа
Доброго дня, Олександр !

Ми вдячні Вам за позитивний відгук про роботу Діани Корієнко . Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові оперативно відповісти на всі хвилюючі Вас питання.

Бажаємо Вашому бізнесу розвитку і процвітання. А ми будемо для Вас гідним партнером!

З усіх питань якості звертайтеся на e-mail [email protected] або за номером 044 333 46 01, і співробітники відділу якості завжди будуть раді Вам допомогти.

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

Компания "Binotel"