Коли бізнес є соціально-відповідальним не тільки на словах - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан среда, 2 июня 5 просмотров
Ми пекарня, в якій працюють люди з ментальної інвалідністю, і будучи малим бізнесом (з обмеженим власним ресурсом), вибудовуємо бізнес-процеси поступово.
Звернувшись в компанію «Binotel», отримали якісний сервіс (від підключення та навчання до супроводу), а також підтримку, яка так важлива для таких як ми, особливо зараз.
Окрема подяка менеджеру Леонілі Піпія, якій дістався «непростий» клієнт

Ответ представителя Компания Binotel четверг, 3 июня
Доброго дня !

Дякуємо за неймовірний відгук в сторону нашої компанії та наших людей! Ми вдячні вам за те що ви робите для людей.

Раді, що ви змогли оцінити наш функціонал та роботу нашої команди. Бажаємо вам процвітання та успіху.

З повагою, команда компанії “Binotel”

IT: отзывы

Компания "Binotel"