Оперативне підключення та професіоналізм - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан вторник, 1 июня 7 просмотров
На компанію Binotel перейшли від іншого постачальника послуг Віртуальної АТС. Команда здійснила перехід максимально оперативно та, так би мовити " безболісно " для нас!
Запропонували оптимальний тариф та ще й два місяці обслуговування безкоштовно.
Менеджер - Катерина Дювенжи розуміла всі забаганки з пів слова, пояснила максимально доступно всі технічні можливості, переваги, роботу з особистим кабінетом.
Наразі користуємось послугами Хмарної АТС і дуже задоволені, технічних проблем не спостерігаємо, на всі питання завжди отримуємо оперативну відповідь.
Загалом рекомендую!

Ответ представителя Компания Binotel четверг, 3 июня
Доброго дня, Тетяна !

Дякуємо що обрали саме нас, нам важливо отримувати такі круті відгуки від вас! Вдячні за такий позитивний відгук про нашу компанію та роботу Катерини Дювенжи, будемо і далі намагатися, для підтримки високої оцінки "5 +"!

З питань якості просимо Вас звертатися за номером 044 344 25 25 або [email protected]

З повагою,відділ якості Binotel

IT: отзывы