Якісно й оптимально - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Ukraine, Lviv Отзыв написан пятница, 30 апреля 5 просмотров
Задоволенi функціоналом, отнимали те, до хотіли. Схему пiдключення узгоджували дуже детально, щоб вкладатися в бюджет, бо на великий штат співробітників може коштувати дуже дорого, ящо все робити по стандарту. У нас вийшло зробити оптимально, за це дуже вдячні.
Достоинства:
  1. + технічна підтримка без вихідних и додаткових оплат.
  2. + менеджер Людмила ще й дуже гарно навчила користуватись аналітикой
Недостатки:
  1. Процес підключення може тривати більше тижня

Доброго дня, Дмитро !

Вдячні Вам за позитивний відгук про роботу менеджера Людмили та технічної підтримки Binotel.

Для нас важливий комфорт наших клієнтів, ми завжди готові надати рекомендації щодо впровадження та налаштування телефонії для бізнесу!

Ради, що Ви з нами!

З усіх питань якості звертайтеся на e-mail [email protected] або за номером 044 333 46 01, і співробітники відділу якості завжди будуть раді Вам допомогти.

З повагою, команда компанії " Binotel "

IT: отзывы

Компания "Binotel"