Послуги компані Binotel - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан четверг, 22 апреля 19 просмотров
Я користувалася послугами компанії Binotel вперше. За мною, як за клієнтом був закріплений менеджер Анастасія, дуже мила, привітна дічина яка у своїй роботі, "як риба у воді". Всі консультації були надані швидко, якісно та зрозуміло.
Враження про компанію лише позитивні. Якщо з моєї сторони виникали будь-які якісь запитання, мені швидко на них відповідали, також хочу відмітити сервіс технічної підтримки, працівники цього відділу теж великі молодці.
В майбутньому планую продовжувати співпрацю із цією компанією, а також буду рекомендувати її всім знайомим.

Ответ представителя Компания Binotel четверг, 22 апреля
Доброго дня, Аліна!

Нам дуже приємно, що ви обрали саме нашу компанію для роботи. Щиро вдячні Вам за відгук про роботу технічної підтримки та роботу нашого менеджера Анастасії.

Бажаємо Вашому бізнесу розвитку і процвітання. А ми будемо для Вас гідним партнером!

З усіх питань звертайтеся по e-mail [email protected] або за номером 044 333 46 01 та співробітники відділу якості будуть раді Вам допомогти.

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

Компания "Binotel"