Вдячні за професійність! - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан 21 января, 2021 год 37 просмотров
Хочу висловити вдячність компанії за надані послуги в системматизуванні та контролі бізнесу. Особлива подяка вашому менеджеру Діані Корнієнко,яка зуміла пояснити нам "чайникам" що і як зробити і довела переваги компанії. Виключно завдяки її витримці, споко. ,розсудливості та професійності тепер ми з вами і задоволені.

Ответ представителя Компания Binotel 22 января, 2021 год
Доброго дня.

Щиро вдячні Вам за відгук щодо роботи менеджера Діани і команди компанії Binotel.

Бажаємо процвітання Вашому бізнесу.

З питань якості просимо Вас звертатися за номером 0443334601 або [email protected]

З повагою,

відділ якості Binotel