Binotel ! Якщо будете розвиватись ,як в даний момен добетесь великих успіхів! - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан пятница, 15 мая 17 просмотров
Дякую . За те що ви є!
Майще рік працюємо з вами та дуже задоволенні вашим сервісом!
Та й взагалі набагато легше працюється з вами в поєднанні з диспечерскою програмою Octobus!

Ответ представителя Компания Binotel четверг, 21 мая
Доброго дня!

Вдячні Вам за позитивний відгук, щодо роботи команди компанії "Binotel". Ми раді, що наш функціонал прийшовся Вам до душі. Мі цінуємо наших клієнтів та завжди готові виразити вдячність та здивувати новими пропозиціями.

Дякуємо, що обрали нас як надійного партнера!

З питань якості звертайтеся, будь ласка за e-mail [email protected] чи по номеру 044 333 46 01 і співробітники відділу якості будуть раді Вам допомогти.

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

Компания "Binotel"