Дуже задоволений - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан среда, 29 апреля 32 просмотра
Дистанційно придбав ip-телефон в компанії binotel, вони дистанційно мені його налаштувати ( потрібно було тільки приєднати його до інтернету ). Купив сім-карти, відправив поштою в Київ. Навчили користуватись кабінетом, тепер маю зручний і саме головне дуже дешевий інструмент контролю якості своїх операторів та покращення сервісу для клієнтів, дуже вдячний!

Ответ представителя Компания Binotel четверг, 21 мая
Доброго дня, Юрій.

Ми щиро вдячні Вам за конструктивний відгук. Ми намагаємося бути кращими і постійно вдосконалюємо наш сервіс.

У разі необхідності, просимо Вас звертатися до відділу якості по e-mail [email protected] чи за номером 044 3334601

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

Компания "Binotel"