Подяка Binotel за чудового помічника в бізнесі! - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан 2 декабря, 2019 год 42 просмотра
Щиросердечно вдячна компанії Binotel за надану можливість, застосовуючи IP АТС, на високому рівні налагодити зв'язок мого клубу FitCurves у місті Бориспіль зі своїми клієнтами, не втрачаючи жодного вхідного дзвінка по всім лініям звязку від різних мобільних операторів.
Окрема подяка спеціалісту компані Євгену Панькову, за його професійну здатність висококваліфіківано провесли навчання з інсталяції IP АТС і її використанню працівниками клубу.
Бажаю команді Binotel успіхів у їх бізнесі і розширення числа клієнтів, які застосовують запропоновані компанією інструменти для покращення управління бізнесом.
Мої шанування!

Лілі Колосова - власниця клубу FitCurves у місті Бориспіль.

Достоинства:
  1. 5+
Недостатки:
  1. немає

Комментарии к отзыву

Ответ представителя Компания Binotel 6 декабря, 2019 год
Лілі, доброго дня!Вдячні Вам за позитивний відгук, щодо роботи менеджера Євгенія там команди компанії "Binotel". Ми раді, що наш функціонал прийшовся Вам до душі. Завжди готові відповісти на всі питання та надати кваліфіковану консультацію.Дякуємо, що обрали нас як надійного партнера!

З питань якості звертайтеся, будь ласка за e-mail [email protected] чи по номеру 044 333 46 01 і співробітники відділу якості будуть раді ВамЗ повагою, команда компанії "Binotel"


IT: отзывы

Отзывы о IT компаниях и технологиях. Каталог отзывов о компаниях, которые занимаются разработкой программных продуктов, мульти-медийных услуг, предлагают телекоммуникационные решения и многое другое

Компания "Binotel"
Binotel — ведущий оператор связи для бизнеса в Украине. Компания предоставляет услуги телефонии с набором бизнес-инструментов на базе облачной АТС Binotel™.
Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к подключению в течение одного дня, без оборудования, интеграции, дальнейшего обслуживания и значительных расходов. Облачная АТС Binotel™ открывает возможности АТС премиум-класса... подробнее

IT
Дваком
Дваком

Рейтинг: 4.5
91 отзыв
Instalike.store
Instalike.store

Рейтинг: 4.5
119 отзывов
2m-m.com IT агентство
2m-m.com IT агентство

Рейтинг: 4.6
19 отзывов
TrackEnsure Николаев Java
TrackEnsure Николаев Java

Рейтинг: 1.7
6 отзывов
NeoSeo
NeoSeo

Рейтинг: 4.2
28 отзывов
Платежный сервис Liqpay
Платежный сервис Liqpay

Рейтинг: 1.5
11 отзывов
Много Слов
Много Слов

Рейтинг: 4.7
51 отзыв
frelance.bet
frelance.bet

Рейтинг: 1
1 отзыв
VoKi Games
VoKi Games

Рейтинг: 4.2
5 отзывовПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю