Подяка Binotel за чудового помічника в бізнесі! - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан 2 декабря, 2019 год 42 просмотра
Щиросердечно вдячна компанії Binotel за надану можливість, застосовуючи IP АТС, на високому рівні налагодити зв'язок мого клубу FitCurves у місті Бориспіль зі своїми клієнтами, не втрачаючи жодного вхідного дзвінка по всім лініям звязку від різних мобільних операторів.
Окрема подяка спеціалісту компані Євгену Панькову, за його професійну здатність висококваліфіківано провесли навчання з інсталяції IP АТС і її використанню працівниками клубу.
Бажаю команді Binotel успіхів у їх бізнесі і розширення числа клієнтів, які застосовують запропоновані компанією інструменти для покращення управління бізнесом.
Мої шанування!

Лілі Колосова - власниця клубу FitCurves у місті Бориспіль.

Достоинства:
  1. 5+
Недостатки:
  1. немає

Ответ представителя Компания Binotel 6 декабря, 2019 год
Лілі, доброго дня!

Вдячні Вам за позитивний відгук, щодо роботи менеджера Євгенія там команди компанії "Binotel". Ми раді, що наш функціонал прийшовся Вам до душі. Завжди готові відповісти на всі питання та надати кваліфіковану консультацію.

Дякуємо, що обрали нас як надійного партнера!

З питань якості звертайтеся, будь ласка за e-mail [email protected] чи по номеру 044 333 46 01 і співробітники відділу якості будуть раді Вам

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

Компания "Binotel"