ТОВ "МЦ"Медіус" - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан 25 ноября, 2019 год 25 просмотров
Доброго дня!Працюємо з вашим продуктом більше двох років,дуже задоволені! Простота і доступність сервісу: інтерфейс простий,зрозумілий і досить цікавий, зв'язок якісний,стабільний. Технічна розробка продукту на висоті,формат програми дуже зручний: настройки сценаріїв дзвінків,переадресацій, можна відслідковувати пропущені дзвінки та робити цікаву статистику і аналітику. Наша клініка задоволена співпрацею з BUNOTEL і рекомендувати іншим компаніям! Розвитку вам і процвітання! З повагою колектив ТОВ "МЦ"Медіус"!

Ответ представителя Компания Binotel 2 декабря, 2019 год
Доброго дня!

Щиро вдячні за позитивний відгук про компанію “Binotel". Ми раді, що наш продукт прийшовся Вам до душі. Ми кожного дня працюємо над покращенням та розширенням нашого функціоналу.

Бажаємо Вам розвитку та наснаги!

З питань якості звертайтеся, будь ласка за e-mail [email protected] чи по номеру 044 333 46 01 і співробітники відділу якості будуть раді Вам допомогти.

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

IT
4.5
недобросовестный сервис Оплатила 2500 подписчиков, наблюдала как накрутили до вечера почти 5000( как-то сильно быстро и много) потом вдруг резко стало 1600, и вот уже 720. Думаю завтра и этого не будет
Instalike.store Ответ представителя Instalike.store
среда, 15 июля
Добрый день, В нашем сервисе отсутствуют боты и такие большие отписки. У нас преимущественно Живые люди, иногда бывает попадаются офферные...
Компания "Binotel"

IT