ТОВ "МЦ"Медіус" - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан понедельник, 25 ноября 5 просмотров
Доброго дня!Працюємо з вашим продуктом більше двох років,дуже задоволені! Простота і доступність сервісу: інтерфейс простий,зрозумілий і досить цікавий, зв'язок якісний,стабільний. Технічна розробка продукту на висоті,формат програми дуже зручний: настройки сценаріїв дзвінків,переадресацій, можна відслідковувати пропущені дзвінки та робити цікаву статистику і аналітику. Наша клініка задоволена співпрацею з BUNOTEL і рекомендувати іншим компаніям! Розвитку вам і процвітання! З повагою колектив ТОВ "МЦ"Медіус"!

Ответ представителя Компания Binotel понедельник, 2 декабря
Доброго дня!

Щиро вдячні за позитивний відгук про компанію “Binotel". Ми раді, що наш продукт прийшовся Вам до душі. Ми кожного дня працюємо над покращенням та розширенням нашого функціоналу.
Бажаємо Вам розвитку та наснаги!

З питань якості звертайтеся, будь ласка за e-mail service@binotel.ua чи по номеру 044 333 46 01 і співробітники відділу якості будуть раді Вам допомогти.

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

Компания "Binotel"

Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к...

IT

NeoSeo