Спасибо что вы есть - Отзывы о Компания "Binotel"

Компания "Binotel"
Отзыв написан 12 ноября, 2019 год 37 просмотров
Дякуємо Вам за якісний сервіс)
Що завжди готові допогти в будь яких питаннях що стосується програми
І особливе Дякуємо Алексей за допомогу

Ответ представителя Компания Binotel 18 ноября, 2019 год
Доброго дня!

Ми вдячні Вам за позитивний відгук стосовно роботи менеджера Олексія та компанії "Binotel". Ми цінуємо кожного клієнта, завжди готові відповісти на всі питання стосовного продукту та його роботи.

Дякуємо, що обрали нас як надійного партнера!

З питань якості звертайтеся, будь ласка за e-mail [email protected] чи по номеру 044 333 46 01 і співробітники відділу якості будуть раді Вам допомогти.

З повагою, команда компанії "Binotel"

IT: отзывы

IT
4.5
недобросовестный сервис Оплатила 2500 подписчиков, наблюдала как накрутили до вечера почти 5000( как-то сильно быстро и много) потом вдруг резко стало 1600, и вот уже 720. Думаю завтра и этого не будет
Instalike.store Ответ представителя Instalike.store
среда, 15 июля
Добрый день, В нашем сервисе отсутствуют боты и такие большие отписки. У нас преимущественно Живые люди, иногда бывает попадаются офферные...
Компания "Binotel"

IT