Компанія ARDIS отзывы клиентов

Компанія ARDIS отзывы клиентов
Компанія ARDIS
1.0 5
3 отзыва / 854 просмотра

Это катастрофа а не работа

Гость Отзыв написан вторник, 27 августа
Худшего работодателя ещё не встречал,отношение руководства как к рабам.Уволится нормально не получиться,могут просто заявления выбрасывать .Зарплату будут не доплачивать или стараться найти причину заплатить меньше. Ощущение от обстановки что работа как будто тюрьма,хоть и не сидел,но хуже чем в армии. Худшего работодателя ещё не встречал,отношение руководства как к рабам.Уволится нормально не получиться,могут просто заявления выбрасывать .Зарплату будут не доплачивать или стараться найти причину заплатить меньше. Ощущение от обстановки что работа как будто тюрьма,хоть и не сидел,но хуже чем в армии.

Небезпечні для життя велосипеди

Гість Отзыв написан 8 июля, 2019 год
Коли випала необхідність купляти новий велосипед (у листопаді 2018 р.) обрав Ardis Racing 28 у цьому магазині. Попередній Ardis Tour 28 (2012 р.в.) відкатав десь 13 тис. км, але брав його не тут. Доставка відбувалася до Львова. По телефону уточнював, чи комплектація така, як на фото на сайті. Запевняли, що так. Коли забирав з пошти на радощах від покупки не...  Читать отзыв Коли випала необхідність купляти новий велосипед (у листопаді 2018 р.) обрав Ardis Racing 28 у цьому магазині. Попередній Ardis Tour 28 (2012 р.в.) відкатав десь 13 тис. км, але брав його не тут. Доставка відбувалася до Львова. По телефону уточнював, чи комплектація така, як на фото на сайті. Запевняли, що так. Коли забирав з пошти на радощах від покупки не помітив дві невідповідності: 1) замість нормального сідла, яке було на фото - якесь дешеве китайське; 2) відсутня підніжка (!!!). Помітив це десь через місяць. Отже комплектація гірша, ніж описана.
Але це все можна було б пропустити, якби не якість самого велосипеда, яка мені мало життя не вартувала! Отже кочуся собі вчора помаленьку рівним асфальтом, а тут - відламалася ліва половина руля!!! Ледве втримав за праву частину велосипед, зупинився. Дякувати Богу, що це відбулося не на швидкості десь на спуску у транспортному потоці.
Отже, в жодному разі не рекомендую ні цей магазин, ні велосипеди Ardis - їхня якість впала жахливо. Компанія ARDIS - Небезпечні для життя велосипеди Компанія ARDIS - Небезпечні для життя велосипеди Компанія ARDIS - Небезпечні для життя велосипедиКомпанія ARDIS

Компанія ARDIS
Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь

Производство

Фабрика "Украинские Конструкции"
Фабрика "Украинские Конструкции"

Рейтинг: 4.8
49 отзывов
Компания "Мотокосмос"
Компания "Мотокосмос"

Рейтинг: 4.6
146 отзывов
Компания "Транс-Пак, ООО"
Компания "Транс-Пак, ООО"

Рейтинг: 5
35 отзывов
Двери Korfad
Двери Korfad

Рейтинг: 4.5
44 отзыва
Компания АБЕТОН
Компания АБЕТОН

Рейтинг: 1.3
6 отзывов
Canada Peptides
Canada Peptides

Рейтинг: 1.3
4 отзыва
Компания Альфа Пак
Компания Альфа Пак

Рейтинг: 4.2
13 отзывов
Черняхівські ковбаси
Черняхівські ковбаси

Рейтинг: 1
1 отзыв
Дверна фабрика Коафіна (Koafina)
Дверна фабрика Коафіна (Koafina)

Рейтинг: 3
8 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close