KMA Recruiting отзывы клиентов

KMA Recruiting отзывы клиентов

Робота від компанії KMA Recruiting в Макдональдсі

Андрій Корець Андрій Корець 11 апреля, 2020 год
Доброго дня. Їздив в Німеччину працювати в макдональдсі на зимових канікулах. Хочу зауважити що нам допомогли зробити всі відповідні документи і працювати офіційно. Дуже вдячні Анні Войтенко яка продовж всього перебування в Німеччині супроводжувала мене та моїх друзів з якими я їздив. Завжди цікавилась нашими справами та допомагала нам. Що до макдональдса, все було добре, колектив був дружній, робота була... Читать отзыв Доброго дня. Їздив в Німеччину працювати в макдональдсі на зимових канікулах. Хочу зауважити що нам допомогли зробити всі відповідні документи і працювати офіційно. Дуже вдячні Анні Войтенко яка продовж всього перебування в Німеччині супроводжувала мене та моїх друзів з якими я їздив. Завжди цікавилась нашими справами та допомагала нам. Що до макдональдса, все було добре, колектив був дружній, робота була не дуже складною. Заробітну плату платили вчасно. Я залишився дуже задоволений.

Работа с "Want to Germany"

Viktor Viktor 22 января, 2020 год
Всім привіт! Хочу залишити відгук про компанію Насамперед хочу виразити велику вдячність моєму куратору в Германії Анні Войтенко за супроводження впродовж всього мого періоду перебування, та допомогою вирішенні будь-яких питань, та моєму товаришу Андрію, який мав змогу скористатися послугами цієї компанії до моєї поїздки, та надавав правильні вказівки за час мого перебування. На данний час я знаходжусь в невеликому містечку... Читать отзыв Всім привіт! Хочу залишити відгук про компанію Насамперед хочу виразити велику вдячність моєму куратору в Германії Анні Войтенко за супроводження впродовж всього мого періоду перебування, та допомогою вирішенні будь-яких питань, та моєму товаришу Андрію, який мав змогу скористатися послугами цієї компанії до моєї поїздки, та надавав правильні вказівки за час мого перебування. На данний час я знаходжусь в невеликому містечку "Parchim", та працюю в Macdonald's, до закінчення мого договору залишилась неділя, і я можу сформувати чіткий відгук про працю та умови мого перебування тут. Працюю по 8-9 годин на день, тому маю цілком багато часу для зайняття спортом та своїх потреб. Умови проживання хороші, є власна кімната в якій знаходиться все необхідне ( фото прикріплено до відгуку). Був єдиний мінус, робота знаходилась за 7 кілометрів від житла, на початку нас підвозив роботодавець, але в деякі дні ми ходили пішки. Про це я повідомив Анну, і питання вирішили, керівництво Macdonald's надало нам велосипеди в користування. Ще одним недоліком було помилкове нарахування збільшеного податку, про це також відразу повідомив куратора, питання вирішилось. Хочу виразити велику вдячність компанії за надану можливість попрацювати та подорожувати, та хотів би дати пораду тим, хто збирається скористатися послугами цієї компанії, можна їхати без ніяких сумнівів, за цей час перебування я зміг подорожувати, непогано заробити, підтягнути мову, та обзавестися новими знайомими. Так що всім добра, та вдалих поїздок;)

Rostock Hermann

Любін Роман Любін Роман 10 января, 2020 год
Доброго дня. Їздив цієї осені в Німеччину на роботу в МаКДональдз
Дуже сподобалося співпраця з фірмою тай самим МаКДональдзом
Із сторони фірми є велика підтримка і швидке реагування на будь аку проблему яка може статися
В МаКДональдзі дуже зручно і приємно працювати так як МакДональдзи є інтернаціональними
Також ти можеш як і працювати понад нор мово... Читать отзыв
Доброго дня. Їздив цієї осені в Німеччину на роботу в МаКДональдз
Дуже сподобалося співпраця з фірмою тай самим МаКДональдзом
Також ти можеш як і працювати понад нор мово так і відпочивати як робив це я і побував в п’ятьох регіонах Німеччини

Дуже швидке та чітке реагуваня щодо клієнтів та пітримка студентів на протязі всього періоду роботи

Андрій Андрій 2 января, 2020 год

Всім привіт,їздив від компанії KMA Recruiting. Додаю звіт про мою заробітню плату за листопад. Велику вдячність хочу нададит керівництву. А саме Анні Войтенко. За підтримку в робочих моментах та в швидких реагування на наші питання. Дуже добрі кординатори і дуже хороші увмови проживання.
Недостатки:
  1. -

Крутое лето в Германии

Валерий Валерий 13 ноября, 2019 год
Всем привет, ездил по их программе на летнюю работу в Германии. Работодатель принял и устроил как и обещала компания, зарплату платили вовремя, относились ко мне очень хорошо, иногда прощали мне ошибки по немецкому языку)) Отдельное спасибо хочу сказать Анне, которая сопровождала меня целую поездку и всегда отвечала на мои вопросы. Она не только профессионал своего дела, но и очень милая... Читать отзыв Всем привет, ездил по их программе на летнюю работу в Германии. Работодатель принял и устроил как и обещала компания, зарплату платили вовремя, относились ко мне очень хорошо, иногда прощали мне ошибки по немецкому языку)) Отдельное спасибо хочу сказать Анне, которая сопровождала меня целую поездку и всегда отвечала на мои вопросы. Она не только профессионал своего дела, но и очень милая девушка.

P.S. Уже забронировал вакансию для студентов на 2020 год

Всё отлично!

Ксения Ксения 16 сентября, 2019 год
Я из Украины, город Киев. Ездила этим летом в Германию работать на 2,5 месяца.
Как и все студенты, когда искала работу, очень волновалась чтоб не кинули, не развели. Выбрала это агентство, когда сначала мне предложили вакансии, а потом заплатить деньги.
Агентство быстро отвечает на вопросы, грамотно поддерживает.
Собираюсь ещё раз ехать с ним на следующий год.

Очень хорошая фирма

Orunbaev Daniel Orunbaev Daniel 8 сентября, 2019 год
Я из Кыргызстана. Я сотрудничал с этой фирмой в прошлом году на летные каникулы. Они мне обеспечили около 100 мест и все вакансии были практически в городе и в сфере обслуживания. Все студенты зарабатывали очень хоршо (в районе 4000 евро за 3 месяц)
Надеюсь в этом году тоже буду сотрудничать.

Образование за рубежом
Work and Travel USA