Алла - Отзывы о Клиника "Оксфорд Медикал- Львов"

Клиника "Оксфорд Медикал- Львов"
Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 349 просмотров
Можливо, це буде перший чесний відгук про цю контору, адже видаляти реальні відгуки і писати фейкові- звична справа.
КАТЕГОРИЧНО не рекомендую цю компанію як для пацієнтів так і для лікарів, що виявили необрежне бажання працювати в ній. Шановні пацієнти, якщо ви хочете щоб Вас обстежував і лікував некомпетентий лікар, який думає лише про відсоток від послуги (адже він сидить на відсотках), виписали непотрібного лікування на тисячі гривень, провели обстеження в антисанітарних умовах (до прикладу, двох жінок можуть оглянути одним вагінальним дзеркалом, шприци, гумові наконечники та інші медичні засоби одноразового застосування не стерилізуються і не утилізуються згідно діючого законодавства, в «клініці» не проводиться належним чином стерилізація медичного інструменту, ЖОДНІ, ЖОДНІ санітарні вимоги не дотримуються, а після лікування ваш гаманець «схудне » на декілька тисяч гривень – Вам сюди. Особливо «полюбилася» закладу практика дігностики неіснуючих поліпів у жінок – так, Вам скажуть що він у Вас є, хоча його не існує, і запропонують «операційку» за 6000 грн. Або запропонують так званий «курс лікування» вартістю від 3 до 8 тисяч гривень,у який входять медичні препарати ,які ви можете придбати в аптеці вартістю максимум у тисячу гривень. Будьте готові, що Вас прийматиме лікар або медична сестра без діючого сертифікату на дозвіл працювати в медицині. Не кажу, що всі лікарі такі, є чесні, грамотні, совісні, для яких клятва лікаря – не пусті слова. Але таких є дуже мало, і, як показує практика, довго вони там не затримуються. Совість не дозволяє.
Про чинні протоколи лікування – стандарти лікування як світового рівня, так і державного - тут не чули. Все робиться з метою «мне таблеток от жадности, да побольше»
Лікарям та медчиним сестрам , що вирішили працювати в цьому закладі. Будьте готові, що спочатку Вам гарно наобіцяють про умови роботи. Зарплату ви отримуватимете мінімалку на картку в сумнівному банку, на руки – чорну в конверті. Будьте готові, що директор в особі Саакян Ольги Сергіївни може Вас не оформити офіційно, що стане для вас великим сюрпризом, в трудову Вам на розсуд «керівника» можливо зроблять безграмотний запис. Вас шокує повна відсутність і недотримання санітарних вимог. Маски, шапки, шпателі, шприци, рукавиці –все це треба «просити» і б
«бажано » використовувати повторно на декількох пацієнтів!!!!!, тому що тут одна задача – зекономити. Вас будуть змушувати продавати курси лікування фуфломіцинів, тому що Ви отримуєте процент, а якщо рівень ваших заробітків з часом не ростиме, (тому що ви чесний лікар), Вас через день обкладатимуть матюками, чому ти не здав касу у 20 тисяч, якщо ти мав 4х пацієнтів за день. Пацієнтів, до речі, Ви будете приймати якщо Вам їх запишуть. Так-так, це звична практика, якщо ти «здав малу касу» - сидітимеш без пацієнтів два тижні. Всі проблеми у закладі - з перевіркою санепідстанцї вирішуються просто – потрібна сума $ в потрібну кишеню.
Бажаю Вам совісті і мудрості не калікачити здоров’я простих людей. Адже всі ми люди.

Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Клиники Львов: отзывы

Отзыв о Клиники Львов. Отзывы пациентов о клиниках Украины. Каталог клиник, адреса, телефоны. Отзывы о Детских клиниках, Гинекологических клиниках, Стоматологических клиниках и многое другое

Клиника "Оксфорд Медикал- Львов"

Клиника «Оксфорд Медикал Львов" - предлагает пациентам следующие виды услуг:
 
Урология 
В обследование входит:
 - Допплерография
 - Биотезиометрия
 - Вазоактивный тест
 
Проктология
В обследование входит:
 - Видеоаноскопия
 -...

Рейтинг 2 из 5 на основании 104 отзывов
Адрес: Львов, пр. В. Черновола, 45аВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close