Клиника "Оксфорд Медикал- Львов" отзывы клиентов

Львов, пр. В. Черновола, 45а
Клиника "Оксфорд Медикал- Львов" отзывы клиентов
Клиника "Оксфорд Медикал- Львов"

Оксфорд

Олена Отзыв написан среда, 26 декабря
була на прийому у гінеколога в цій клініці мене обстежили за 1000 гривень знайшли уреоплазму і і давай здирати гроші з мене мовляв треба негайно лікувати і ви тільки послухайте їхніми препаратами невідомими, не в аптеці купувати, а в них купувати невідомі лікі за шалені гроші 7.000 тисяч гривень. Вони зволочи кололи мені уколи від яких мені стало тільки гірше.Гроші...  Читать отзыв була на прийому у гінеколога в цій клініці мене обстежили за 1000 гривень знайшли уреоплазму і і давай здирати гроші з мене мовляв треба негайно лікувати і ви тільки послухайте їхніми препаратами невідомими, не в аптеці купувати, а в них купувати невідомі лікі за шалені гроші 7.000 тисяч гривень. Вони зволочи кололи мені уколи від яких мені стало тільки гірше.Гроші здерли і тільки нашкодили мені. Нехай їм це повернеться щоб їхніх дітей теж так кинули, я вони людей розводять і зашкодили їхнім дітям.Здирники і шахраї!!!!!

Клиника Оксфорд

Гость Отзыв написан среда, 26 декабря
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Здирники,шарлатани. В них є невідомі препарати які не зареєстровані в Україні мені від них стало тільки гірше!

Неможливо вже слухати

Гость Отзыв написан 21 декабря, 2018 год
Знаєте, вже неможливо читати той бруд який пишуть, особливо особа під імя Алла! Звідки Вам відома така інформація що жінок оглядають тим самим дзеркальцем? Що використовуються нестерильні інструменти? А може Ви там працювали і Вас звільнили по статті, і Ви таким чином вирішили відімстити? Ви пишете що тут так вже погано що чуть як не у моргу!!! Хоча це...  Читать отзыв Знаєте, вже неможливо читати той бруд який пишуть, особливо особа під імя Алла! Звідки Вам відома така інформація що жінок оглядають тим самим дзеркальцем? Що використовуються нестерильні інструменти? А може Ви там працювали і Вас звільнили по статті, і Ви таким чином вирішили відімстити? Ви пишете що тут так вже погано що чуть як не у моргу!!! Хоча це все брехня. Прекрасна клініка, із хорошим персоналом. Чекати не треба, всі усміхнуся і завжди відповідають на всі запитання. Я дуже задоволена і дівчатами медсестрами і лікарем Маряною Ярославівною. Дуже чуйна і прийомна жінка, людина своєі справи. Ви пишете про аналізи що дешевше всюди? То чому ж не йдете там де дешевше? В нашій державі нічого дешевого немає, а здоров`я завжди було безцінне!Чесно соромно читати ту брехню.

Алла

Гость Отзыв написан 19 декабря, 2018 год
Можливо, це буде перший чесний відгук про цю контору, адже видаляти реальні відгуки і писати фейкові- звична справа.
КАТЕГОРИЧНО не рекомендую цю компанію як для пацієнтів так і для лікарів, що виявили необрежне бажання працювати в ній. Шановні пацієнти, якщо ви хочете щоб Вас обстежував і лікував некомпетентий лікар, який думає лише про відсоток від послуги (адже він сидить на відсотках), виписали непотрібного лікування на тисячі гривень, провели обстеження в антисанітарних умовах (до прикладу, двох жінок можуть оглянути одним вагінальним дзеркалом, шприци, гумові наконечники та інші медичні засоби одноразового застосування не стерилізуються і не утилізуються згідно діючого законодавства, в «клініці» не проводиться належним чином стерилізація медичного інструменту, ЖОДНІ, ЖОДНІ санітарні вимоги не дотримуються, а після лікування ваш гаманець «схудне » на декілька тисяч гривень – Вам сюди. Особливо «полюбилася» закладу практика дігностики неіснуючих поліпів у жінок – так, Вам скажуть що він у Вас є, хоча його не існує, і запропонують «операційку» за 6000 грн. Або запропонують так званий «курс лікування» вартістю від 3 до 8 тисяч гривень,у який входять медичні препарати ,які ви можете придбати в аптеці вартістю максимум у тисячу гривень. Будьте готові, що Вас прийматиме лікар або медична сестра без діючого сертифікату на дозвіл працювати в медицині. Не кажу, що всі лікарі такі, є чесні, грамотні, совісні, для яких клятва лікаря – не пусті слова. Але таких є дуже мало, і, як показує практика, довго вони там не затримуються. Совість не дозволяє.
Про чинні протоколи лікування – стандарти лікування як світового рівня, так і державного - тут не чули. Все робиться з метою «мне таблеток от жадности, да побольше»
Лікарям та медчиним сестрам , що вирішили працювати в цьому закладі. Будьте готові, що спочатку Вам гарно наобіцяють про умови роботи. Зарплату ви отримуватимете мінімалку на картку в сумнівному банку, на руки – чорну в конверті. Будьте готові, що директор в особі Саакян Ольги Сергіївни може Вас не оформити офіційно, що стане для вас великим сюрпризом, в трудову Вам на розсуд «керівника» можливо зроблять безграмотний запис. Вас шокує повна відсутність і недотримання санітарних вимог. Маски, шапки, шпателі, шприци, рукавиці –все це треба «просити» і б
«бажано » використовувати повторно на декількох пацієнтів!!!!!, тому що тут одна задача – зекономити. Вас будуть змушувати продавати курси лікування фуфломіцинів, тому що Ви отримуєте процент, а якщо рівень ваших заробітків з часом не ростиме, (тому що ви чесний лікар), Вас через день обкладатимуть матюками, чому ти не здав касу у 20 тисяч, якщо ти мав 4х пацієнтів за день. Пацієнтів, до речі, Ви будете приймати якщо Вам їх запишуть. Так-так, це звична практика, якщо ти «здав малу касу» - сидітимеш без пацієнтів два тижні. Всі проблеми у закладі - з перевіркою санепідстанцї вирішуються просто – потрібна сума $ в потрібну кишеню.
Бажаю Вам совісті і мудрості не калікачити здоров’я простих людей. Адже всі ми люди.

Жахлива клініка

Гость Отзыв написан 17 декабря, 2018 год
Відвідавши дану клініку була в край розчарована і обурена .
Спочатку здивували ціни, які тобі в процесі не називають , а шокують в кінці коли приходиш до адміністратора ( це про аналізи). За таке потрібно заздалегідь попереджувати.
Далі лікування ,яке тобі призначають , а що саме і які препарати тобі вводять ніхто не говорить.
Також вічні довгі очікування...  Читать отзыв
Відвідавши дану клініку була в край розчарована і обурена .
Також вічні довгі очікування навіть коли тобе записали на певну годину .
А гроші які оплатила за лікування. яке не пройшла не повертають добре, що на перед оплату приймають.
Жахлива клініка!!!
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Викачування грошей

Жахлива клініка!

Павло Отзыв написан 7 декабря, 2018 год
Це не клініка, а якесь збіговисько шарлатанів! Здирають море грошей, лікують неіснуючі діагнози, медичних карток не віддають. Безсовісні скоти, задумайтесь, що все зло вам повернеться! Тільки подумайте, скільком людям ви зіпсували здоров'я своєю захланністю. Хай ті гроші, хитро зароблені на людських проблемах, ви потратите собі на таблетки. Лікуйтесь один в одного, неуки! Це не клініка, а якесь збіговисько шарлатанів! Здирають море грошей, лікують неіснуючі діагнози, медичних карток не віддають. Безсовісні скоти, задумайтесь, що все зло вам повернеться! Тільки подумайте, скільком людям ви зіпсували здоров'я своєю захланністю. Хай ті гроші, хитро зароблені на людських проблемах, ви потратите собі на таблетки. Лікуйтесь один в одного, неуки!
Недостатки:
  1. - високі ціни
  2. - некваліфіковані лікарі
  3. - постановка неправильних діагнозів
  4. - брехня
  5. - здирництво

Отзыв

Александр (Украина, Kiev) Отзыв написан 25 ноября, 2018 год
Обращался к дерматовенерологу Мельник Алле. Врач молодая, но грамотная и профессиональная, воспитанная. Рассказала о причинах появления, дала совет. Удалила мне кожное новообразование. Помимо основной увидела и другую кожную проблему, назначила лечение и через пару дней все как рукой сняло. Все по существу, без воды и т.д. Врачем я доволен. Обращался к дерматовенерологу Мельник Алле. Врач молодая, но грамотная и профессиональная, воспитанная. Рассказала о причинах появления, дала совет. Удалила мне кожное новообразование. Помимо основной увидела и другую кожную проблему, назначила лечение и через пару дней все как рукой сняло. Все по существу, без воды и т.д. Врачем я доволен.

СУЦІЛЬНИЙ ЖАХ

Мар'я (Украина) Отзыв написан 22 ноября, 2018 год
Це не клініка,це збіговисько ТУПІЦ!!!!Особливо безтактовна,неграмотна,хамовита особа Глушкова Людмила Сергіївна дерматолог суцільний ЖАХ!!!! Оминайте 10 дорогою!!!! Це не клініка,це збіговисько ТУПІЦ!!!!Особливо безтактовна,неграмотна,хамовита особа Глушкова Людмила Сергіївна дерматолог суцільний ЖАХ!!!! Оминайте 10 дорогою!!!!
Недостатки:
  1. Шарлатани!!!!!

Бережіть себе і не ходіть туди

Гость (Украина) Отзыв написан 13 ноября, 2018 год
Якщо бажаєте дізнатись свої результати аналізів готуйтесь чекати уточнень від адміністраторів клініки за 3-4 дзвінка по 2 рази на тиждень, а самих результатів 2.5 тижні. При тому, що результат аналізу може бути готовий за 2-3 дні. Наполягають на здачі у себе в клініці при тому, що у приватних лабораторіях результати отримуєш швидше, пояснюють це тим, що так лікар їх отримує...  Читать отзыв Якщо бажаєте дізнатись свої результати аналізів готуйтесь чекати уточнень від адміністраторів клініки за 3-4 дзвінка по 2 рази на тиждень, а самих результатів 2.5 тижні. При тому, що результат аналізу може бути готовий за 2-3 дні. Наполягають на здачі у себе в клініці при тому, що у приватних лабораторіях результати отримуєш швидше, пояснюють це тим, що так лікар їх отримує на пряму і може призначити лікування. Проте ні лікар ні адміністратор не телефонують щоб повідомити про готовність.. так і вмерти можна з такою "оперативністю"

Don

Doc Hollywood (Соединенные Штаты Америки) Отзыв написан 1 октября, 2018 год
Doctor Литвинчук Ярина Михайлівна does a very great job! I think that the person who is making all of those false claims about this wonderful person should be interviewed by the police if she is truly missing. I would like to help Doctor Литвинчук Ярина Михайлівна open up her own shop one day... Oxford Medical is so very lucky to...  Читать отзыв Doctor Литвинчук Ярина Михайлівна does a very great job! I think that the person who is making all of those false claims about this wonderful person should be interviewed by the police if she is truly missing. I would like to help Doctor Литвинчук Ярина Михайлівна open up her own shop one day... Oxford Medical is so very lucky to have such a wonderful person employed for their company : ) Клиника "Оксфорд Медикал- Львов" - Don

Валентин.

Гость (Франция, Very) Отзыв написан 16 августа, 2018 год
Викачування грошей у довірливих пацієнтів.Низький професіоналізм лікарів. Викачування грошей у довірливих пацієнтів.Низький професіоналізм лікарів.

Не рекомендую

Ярина (Украина, Львів) Отзыв написан 5 августа, 2018 год
Була на огляді в Легуцької Олени Василівни.Мене вразила байдужість лікаря , на більшість моїх запитань я чула відповідь "не знаю". Я не отримала жодних порад і рекомендацій . Я ДУЖЕ РОЗЧАРОВАНА!!!! Була на огляді в Легуцької Олени Василівни.Мене вразила байдужість лікаря , на більшість моїх запитань я чула відповідь "не знаю". Я не отримала жодних порад і рекомендацій . Я ДУЖЕ РОЗЧАРОВАНА!!!!

Не раджу

Гость Отзыв написан 27 июля, 2018 год
Дуже незадоволена лікарем Глушкова Людмила. Записавшись на консультацію з підозрою в себе начальной стадії оніхомикоза, звернулась зі скаргами на зміни в нігтевой пластиці. Мене запевнили, що клініка має обладнання для діагностування та мікроскопії подібних захворювань. Прийшла завчасно, але лікар змогла прийняти на 20 хвилин пізніше. Доктор подивилась і сказала, що зміни вона бачить. Від чого зміни? Від гель лаку, який...  Читать отзыв Дуже незадоволена лікарем Глушкова Людмила. Записавшись на консультацію з підозрою в себе начальной стадії оніхомикоза, звернулась зі скаргами на зміни в нігтевой пластиці. Мене запевнили, що клініка має обладнання для діагностування та мікроскопії подібних захворювань. Прийшла завчасно, але лікар змогла прийняти на 20 хвилин пізніше. Доктор подивилась і сказала, що зміни вона бачить. Від чого зміни? Від гель лаку, який я зняла, чи всеж таки це початок захворювання? Підсумок: порадила звернутися в державну клініку. Не поставивши попередній діагноз написала скерування на Коновальця. Нехай там розбираються. Фраза, що нігті не дихають під гель лаком, взагалі повергла своєю непрофесійностью в ступор. Консультація тривала 5 хвилин.

Oксфорд жахливо

юля (Украина, Львів) Отзыв написан 12 июля, 2018 год
уже не задоволена клінікою вже вдруге!!!
уже не задоволена клінікою вже вдруге!!!
Ходила до гінеколога СОЛИГА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА через різку біль внизу живота. Що побачила лікар: "запалення шийки матки, кісту та ерозію" , що виявилось потрібно негайно лікувати. Взяла масу аналізів, зробила узд. Огляд + аналіз + узд обійшлись мені близько 1500грн. Лікар назначила лікування, не отримавши аналізів, що здається взагалі дуже дивним. Лікування 6600 ( сюди входили усі препарати, щось схоже на їхній стаціонар, капельниці, внутрішньо-м'язеві ліки і таблетки) потрібно було приходити протягом кількох тижнів і 2-3 години проводити в них. Дуже здивувавшись такому результату, я вирішила піти і до інших лікарів, була в 3х. Взяла узд, яке отримала одразу, як мені його зробили, розповіла теж, що і лікарю в Оксфорд, у мене 3 взяли аналіз і назначили повторний прийом, після того, коли 3є отримали результати, розповіли мені, що це молочниця, дріжджовий грибок, щодо узд вказали мені на його неграмотність, так, кіста була, та, що і кожного місяця тріскає під час овуляції, і нічого з нею робити було не потрібно. В жодному разі не рекомендую клініку, була я на Сихові. Дуже обурена такою "правдивістю" лікарів..
Недостатки:
  1. неправдивість
  2. ціни
  3. некомпетентність
  4. лікарі

Одна з найгірших клінік Львова

Ірина (Польша, Rzeszow) Отзыв написан 7 июля, 2018 год
Лікарі намагаються здерти з Вас гроші як можуть! Двічі побувала у цій клініці, у різних лікарів, та двічі розчарована і зла Лікарі намагаються здерти з Вас гроші як можуть! Двічі побувала у цій клініці, у різних лікарів, та двічі розчарована і зла
Недостатки:
  1. Лікарі
  2. Ціни
  3. Обслуговування

Не ходіть туди!

Сергій (Украина, Львів) Отзыв написан 14 июня, 2018 год
Легуцька Олена Василівна. Маніпулятор! Не йдіть до неї та не вірте жодному її слову. Вона лікування, яке коштувало 375 грн., хотіла пропхати за 5000, ще й з аналізами за 900 грн і огляд 300 грн. Але це не настільки погано, як те, що заради наживи вона лякає дівчину усіма можливими способами і доходить до того, що налаштовує її проти свого...  Читать отзыв Легуцька Олена Василівна. Маніпулятор! Не йдіть до неї та не вірте жодному її слову. Вона лікування, яке коштувало 375 грн., хотіла пропхати за 5000, ще й з аналізами за 900 грн і огляд 300 грн. Але це не настільки погано, як те, що заради наживи вона лякає дівчину усіма можливими способами і доходить до того, що налаштовує її проти свого хлопця чи чоловіка настільки, щоб просто перестала йому вірити і несла всі гроші їй, а там хоч сім'я розвалюється, хоч метеорит падає, Легуцькій все-одно!

P.S. І взагалі не ходіть до шарлатанів з Оксфорд Медікал.

Никому не советую данную клинику

Гость (Чехия, Либерец) Отзыв написан 12 мая, 2018 год
Была на приеме у гинеколога по причине кровотечения. После обследований (узд обычное + вагинальное) гинеколог выписала мне таблетки от ломкости сосудов и ,выписав чек на круглую сумму, отправила домой. Я была ужасно истощенна и совершенно не соображала, все оплатила и пошла домой. После чего я поняла, что мне даже не ОБЬЯНИЛИ ПРИЧИНУ КРОВОТЕЧЕНИЯ, даже диагноз не поставили. Как потом выяснилось...  Читать отзыв Была на приеме у гинеколога по причине кровотечения. После обследований (узд обычное + вагинальное) гинеколог выписала мне таблетки от ломкости сосудов и ,выписав чек на круглую сумму, отправила домой. Я была ужасно истощенна и совершенно не соображала, все оплатила и пошла домой. После чего я поняла, что мне даже не ОБЬЯНИЛИ ПРИЧИНУ КРОВОТЕЧЕНИЯ, даже диагноз не поставили. Как потом выяснилось в более профессиональной клинике, у меня была киста. Халатность к пациентам просто возмущает.
Недостатки:
  1. - цены
  2. - отношение врача
  3. - халатность

Кол-центр

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 6 апреля, 2018 год
До клініки і гінеколога претензій немаю. Але обурена халатністю кол-центру. 28.03.18 я телефонувала чи готові аналізи - мні сказали , що готові, запропонували або надіслати електронною поштою або я можу прийти до лікаря і лікар мені їх БЕСКОШТОВНО інтерпретує. Звісно, я обрала приїхати, і те, що безкоштовно мене не занепокоїло адже за діагностику і прийом лікаря я заплатила 2480...  Читать отзыв До клініки і гінеколога претензій немаю. Але обурена халатністю кол-центру. 28.03.18 я телефонувала чи готові аналізи - мні сказали , що готові, запропонували або надіслати електронною поштою або я можу прийти до лікаря і лікар мені їх БЕСКОШТОВНО інтерпретує. Звісно, я обрала приїхати, і те, що безкоштовно мене не занепокоїло адже за діагностику і прийом лікаря я заплатила 2480 грн. Яке було моє здивування, коли мені показали на моніторі, що сьогоднішня консультація буде коштувати 500 грн!
Лікар звісно має отримувати плату за роботу, та можна навчити кол-центр давати правдиву і повну інформацію- клієнт має право вибирати та підготуватись!

Непрофесіоналізм

Гость (Украина) Отзыв написан 3 марта, 2018 год
Була один раз в гінеколога в Оксфорд медікалі на чорновола прізвища не пам*ятаю, то було жахливе відношення, не правдиві результаті, хибні діагнози і ще й призначили страшено дороге лікування, проти того, чого в мене не було.

Але таки наважилась ріти в інше віділення до уроглога цього разу на Сихові. Потрапила до РОМАНІВ ЛЮБОМИР ОЛЕГОВИЧ, приємний лікар, але стосовно професійності немає що хорошого сказати. Прийшла одразу з посівом де є і чутливістю на антибіотики, в кінцевому результаті дуже ретельно їх переглядаючи прописав че й подвійну дозу того антибіотика, на якого нема чутливості. І це враховуючи те, що я сказала, ні один навіть найсильніший антибіотик мені не допомагає тому, зараз якщо якийсь антибіотик не призначайте. Так а мало того, що таки призначив, так ще й той що немає жодного впливу на бактерію і в результаті знову полетів кишківник і флора по жіночому, із-за чого мала надзвичайно сильний приступ цистіту.
Ну і молочницю в подарунок отримала, це називаться так до лікаря сходила.

Так, що в таку клініку точно другий раз повертатися точно не варто, бо ще потім лікуватися від наслідків візиту треба.

Здирництво над людьми

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 2 марта, 2018 год
В клініці Оксфорд Медікал придумують людям хвороби яких в них немає і лікують це за немалі гроші.не ведіться на це,їхня кара вже не за горами.Якщо вам поставили діагноз в Оксфорд Медікал перевірте його в іншій лікарні.Оксфорд-медикам страшна клініка оминайте її десятою дорогою В клініці Оксфорд Медікал придумують людям хвороби яких в них немає і лікують це за немалі гроші.не ведіться на це,їхня кара вже не за горами.Якщо вам поставили діагноз в Оксфорд Медікал перевірте його в іншій лікарні.Оксфорд-медикам страшна клініка оминайте її десятою дорогою
Недостатки:
  1. Клініка-жахіття

Увага

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 21 февраля, 2018 год
Я шокований. Думав що в приватній клініці все буде без проблем. Заплативши великі гроші, ці нелюди просто вимагають їх і надалі , навіть не запитають як моє здоров'я, бо головне це проплати їм наперід. В клініці бачив клієнтів що вже не раз приходять туди і в кожного якісь проблеми. Персонал замовчує. Намагається зробити так зоб шуму було менше. Але...  Читать отзыв Я шокований. Думав що в приватній клініці все буде без проблем. Заплативши великі гроші, ці нелюди просто вимагають їх і надалі , навіть не запитають як моє здоров'я, бо головне це проплати їм наперід. В клініці бачив клієнтів що вже не раз приходять туди і в кожного якісь проблеми. Персонал замовчує. Намагається зробити так зоб шуму було менше. Але де ваша людяність ? Невже немає ні каплі Бога в вас ? Здираєте великі гроші, а в замін хамство.
У Великодній піст задумайтесь, скоти нещасні. Горіти вам в пеклі за таке. Неможна так чини зі здоров'ям людини , бо це для неї найважливіше. Люди , оминайте , чесно

Жаах!!

Гость (Украина, Одеса) Отзыв написан 21 февраля, 2018 год
Здирають гроші , і це для них найголовніше , а не здоров'я пацієнта. Просто жах. Персонал - безсердечні люди. Не ведіться ,оминайте цю клініку Здирають гроші , і це для них найголовніше , а не здоров'я пацієнта. Просто жах. Персонал - безсердечні люди. Не ведіться ,оминайте цю клініку

Відгук

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 2 февраля, 2018 год
Доброго дня. Ніколи не писав відгуки, а в цьому випадку вирішив написати. прийшов до них перевіритися на простату, взяли аналізи і відправили до "ЧУДОВОГО" (так як вони самі сказали ) лікаря Володимира Михайловича. Діагноз: ТРИХОМОНАДА. призначили лікування, ця хвороба дуже тяжко і не без поганих наслідків лікуєтся. Дружина перевірилася в неї небуло жодної трихомонади, хоча аналізи здавала в трьох клініках....  Читать отзыв Доброго дня. Ніколи не писав відгуки, а в цьому випадку вирішив написати. прийшов до них перевіритися на простату, взяли аналізи і відправили до "ЧУДОВОГО" (так як вони самі сказали ) лікаря Володимира Михайловича. Діагноз: ТРИХОМОНАДА. призначили лікування, ця хвороба дуже тяжко і не без поганих наслідків лікуєтся. Дружина перевірилася в неї небуло жодної трихомонади, хоча аналізи здавала в трьох клініках. Ці козли дурять нас і таким чином хочуть заробляти. Я впевнений що і їм це аукнется.
Не ходіть в цю клініку.

ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 23 января, 2018 год
п.Юра просимо вказати фамілію.імя номер індивідуальноі карти вашоі дружини .А також фамілію фахівця з УЗД.Якщо не будуть вказані відповідні дані будемо вважати це неправдивими фактами та фарсом. п.Юра просимо вказати фамілію.імя номер індивідуальноі карти вашоі дружини .А також фамілію фахівця з УЗД.Якщо не будуть вказані відповідні дані будемо вважати це неправдивими фактами та фарсом.

гинеколог

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 20 января, 2018 год
Хочемо розказати нашу історію (біль) сухими фактами,без емоцій,щоб застерегли людей,які прийняли рішення звернутись в Оксфорд Медікал.Фахівець УЗД поставив неправильний діагноз про вагітність (в подальшому виявилось,що позаматкова).Звернулись,бо почались проблеми-мазанина...Доктор Салига підтвердила вагітніть (проблемну).З приводу проблеми на аркуші паперу без печатки лікаря вказала набір препаратів (деякі з них протипоказані в комплексі).Також,один з них протипоказаний в перший триместр вагітності.Отже,набір медикаментів...Далі тільки проблеми...Хвала Богу...  Читать отзыв Хочемо розказати нашу історію (біль) сухими фактами,без емоцій,щоб застерегли людей,які прийняли рішення звернутись в Оксфорд Медікал.Фахівець УЗД поставив неправильний діагноз про вагітність (в подальшому виявилось,що позаматкова).Звернулись,бо почались проблеми-мазанина...Доктор Салига підтвердила вагітніть (проблемну).З приводу проблеми на аркуші паперу без печатки лікаря вказала набір препаратів (деякі з них протипоказані в комплексі).Також,один з них протипоказаний в перший триместр вагітності.Отже,набір медикаментів...Далі тільки проблеми...Хвала Богу -звернулись до кваліфікованого фахівця клініки Параскеви Радецької Лариси Миколаївни,яка поставила безпомилковий діагноз-позаматкова...! Направила в терміновому порядку в лікарню,де прооперували в той же день -трубу зберегли ! Окрема подяка Цитлін Вікторії Миколаївні (людині і професіонала з Великої букви).З надією на краще дивимось в майбутнє!

Гроші на вітер!

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 12 января, 2018 год
Лікар проктолог після огляду, зрозумівши що їхні методи лікування не для мого випадку, миттєво втратив будь який інтерес. А на питання якими засобами пройти лікування, щоб зняти загострення, відповів просто - "Не знаю!". Під час прийому, поведінка лікаря була непрофесійною, говорив докорами. В кабінеті лікаря я була не більше двох хвилин, результатів огляду та діагнозу мені не надали. І за...  Читать отзыв Лікар проктолог після огляду, зрозумівши що їхні методи лікування не для мого випадку, миттєво втратив будь який інтерес. А на питання якими засобами пройти лікування, щоб зняти загострення, відповів просто - "Не знаю!". Під час прийому, поведінка лікаря була непрофесійною, говорив докорами. В кабінеті лікаря я була не більше двох хвилин, результатів огляду та діагнозу мені не надали. І за все це - 250 грн. До речі, дівчата з call-центру, якось байдуже ставляться до пацієнтів, з них треба буквально витягувати інформацію. (вул. Чорновола, 45а/9)

Не рекомендую!

Гость (Украина) Отзыв написан 1 декабря, 2017 год
Оминайте цю псевдоклініку десятими дорогами! Розводять людей на гроші, дають пити якісь зелені таблетки невідомого походження! Ставлять неіснуючі діагнози. Лікарі, які там працюють, задумайтеся над тим, до чого ви доводите пацієнтів. Скоти безсовісні! Оминайте цю псевдоклініку десятими дорогами! Розводять людей на гроші, дають пити якісь зелені таблетки невідомого походження! Ставлять неіснуючі діагнози. Лікарі, які там працюють, задумайтеся над тим, до чого ви доводите пацієнтів. Скоти безсовісні!

Обережно Оксфорд Медікал!!!!!!

Гость (Соединенные Штаты Америки, West Hollywood) Отзыв написан 23 октября, 2017 год
Жахлива клініка!!Ставлять неіснуючі діагнози, які потім мені заперечили 3 лікаря. Співпрацюють лікарі один з одним, коли бачать що ви маєте гроші, відправляють ще одного, а той ще до когось і так думаю з кожним поки ти не розумієш що щось не так.. і тебе просто РОЗВОДЯТЬ на гроші!!! Гінеколог Козак Наталія Ілліївна на стільки настрашила своїми "догадками", що у мене...  Читать отзыв Жахлива клініка!!Ставлять неіснуючі діагнози, які потім мені заперечили 3 лікаря. Співпрацюють лікарі один з одним, коли бачать що ви маєте гроші, відправляють ще одного, а той ще до когось і так думаю з кожним поки ти не розумієш що щось не так.. і тебе просто РОЗВОДЯТЬ на гроші!!! Гінеколог Козак Наталія Ілліївна на стільки настрашила своїми "догадками", що у мене може бути, що я сама повірила!Лікар на узд Занік Ольга - написала все що хотіла гінеколог!Те що вони домовились між собою я впевнена на 100%, тому що гінеколог була присутня на прийомі. А домовленість для того, щоб було що лікувати на випадок якщо аналізи будуть хороші.Так сталось і в мому випадку, аналізи нормальні але ж є діагноз на узд, тому вам всеодно треба полікуватись!! Якщо у вас відсутні симптоми якоїсь хвороби а особливо у гінекології, то краще переконайтесь чи часом вас не хочуть РОЗВЕСТИ!!!Люди не ведіться на рекламу!! читайте відгуки не тільки на офіційному сайті клініки, прислухайтесь до відгуків, які насторожують!Краще на чужих помилках навчитись ніж вийти з такої клініки , де розведуть не тільки на гроші, а щей можуть погіршити здоровя!!Категорично ніколи і нікому не рекомендуватиму цю клініку, ще й застерігати від неї усіх треба! Не розумію чому її ще не закрили, адже стільки поганих відгуків і навіть у суд деякі подають!!

Буду подавать в суд на лікаря за шкоду моему здоровью!

Елена (Украина, Львів) Отзыв написан 29 сентября, 2017 год
Всем привет, хочу оставить отзыв про гинекологию очень жалею что пошла к гинекологу в этой клинике врач назначила очень сильные антибиотики которые нужно колоть в ихней клинике и за не маленькие деньги я колола их, и после них у меня теперь большие проблемы с кишечником они одно лечат а друге калечат,буду подавать в суд на врача! Всем привет, хочу оставить отзыв про гинекологию очень жалею что пошла к гинекологу в этой клинике врач назначила очень сильные антибиотики которые нужно колоть в ихней клинике и за не маленькие деньги я колола их, и после них у меня теперь большие проблемы с кишечником они одно лечат а друге калечат,буду подавать в суд на врача!

Здирництво

Н (Украина, Львів) Отзыв написан 7 сентября, 2017 год
Записалася на прийом у лікаря гінеколога ( тільки огляд і консультація), але лікар понабирала різних аналізів на 2100, ( більша половина як я гадаю не потрібна).Тим більше думаю, що їх там навіть і не робили, тільки суму нормальну здерли. На всіх аналізах пише : не виявлено, ( хоча перед тим, казала що зеленуваті виділення це не нормально і точно якась...  Читать отзыв Записалася на прийом у лікаря гінеколога ( тільки огляд і консультація), але лікар понабирала різних аналізів на 2100, ( більша половина як я гадаю не потрібна).Тим більше думаю, що їх там навіть і не робили, тільки суму нормальну здерли. На всіх аналізах пише : не виявлено, ( хоча перед тим, казала що зеленуваті виділення це не нормально і точно якась інфекція. На гриби кандіда теж пише не виявлено:( що за дурь, я точно знаю що є молочниця , постійно лікую ( в інших гінекологів ( державних). Ніколи більше туди не піду, тільки даремно гроші викачують.

Клиника "Оксфорд Медикал- Львов"

Клиника «Оксфорд Медикал Львов" - предлагает пациентам следующие виды услуг:

Урология