Клиника "Оксфорд Медикал- Львов" отзывы клиентов

Клиника "Оксфорд Медикал- Львов" отзывы клиентов

Oксфорд жахливо

юля (Украина, Львів) четверг, 12 июля уже не задоволена клінікою вже вдруге!!!
уже не задоволена клінікою вже вдруге!!!
Ходила до гінеколога СОЛИГА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА через різку біль внизу живота. Що побачила лікар: "запалення шийки матки, кісту та ерозію" , що виявилось потрібно негайно лікувати. Взяла масу аналізів, зробила узд. Огляд + аналіз + узд обійшлись мені близько 1500грн. Лікар назначила лікування, не отримавши аналізів, що здається взагалі дуже дивним. Лікування 6600 ( сюди входили усі препарати, щось схоже на їхній стаціонар, капельниці, внутрішньо-м'язеві ліки і таблетки) потрібно було приходити протягом кількох тижнів і 2-3 години проводити в них. Дуже здивувавшись такому результату, я вирішила піти і до інших лікарів, була в 3х. Взяла узд, яке отримала одразу, як мені його зробили, розповіла теж, що і лікарю в Оксфорд, у мене 3 взяли аналіз і назначили повторний прийом, після того, коли 3є отримали результати, розповіли мені, що це молочниця, дріжджовий грибок, щодо узд вказали мені на його неграмотність, так, кіста була, та, що і кожного місяця тріскає під час овуляції, і нічого з нею робити було не потрібно. В жодному разі не рекомендую клініку, була я на Сихові. Дуже обурена такою "правдивістю" лікарів..
Недостатки:
  1. неправдивість
  2. ціни
  3. некомпетентність
  4. лікарі

Одна з найгірших клінік Львова

Ірина (Польша, Rzeszow) суббота, 7 июля Лікарі намагаються здерти з Вас гроші як можуть! Двічі побувала у цій клініці, у різних лікарів, та двічі розчарована і зла Лікарі намагаються здерти з Вас гроші як можуть! Двічі побувала у цій клініці, у різних лікарів, та двічі розчарована і зла
Недостатки:
  1. Лікарі
  2. Ціни
  3. Обслуговування

Не ходіть туди!

Сергій (Украина, Львів) 14 июня, 2018 год Легуцька Олена Василівна. Маніпулятор! Не йдіть до неї та не вірте жодному її слову. Вона лікування, яке коштувало 375 грн., хотіла пропхати за 5000, ще й з аналізами за 900 грн і огляд 300 грн. Але це не настільки погано, як те, що заради наживи вона лякає дівчину усіма можливими способами і доходить до того, що налаштовує її проти свого...  Читать отзыв Легуцька Олена Василівна. Маніпулятор! Не йдіть до неї та не вірте жодному її слову. Вона лікування, яке коштувало 375 грн., хотіла пропхати за 5000, ще й з аналізами за 900 грн і огляд 300 грн. Але це не настільки погано, як те, що заради наживи вона лякає дівчину усіма можливими способами і доходить до того, що налаштовує її проти свого хлопця чи чоловіка настільки, щоб просто перестала йому вірити і несла всі гроші їй, а там хоч сім'я розвалюється, хоч метеорит падає, Легуцькій все-одно!

P.S. І взагалі не ходіть до шарлатанів з Оксфорд Медікал.

Никому не советую данную клинику

Гость (Чехия, Либерец) 12 мая, 2018 год Была на приеме у гинеколога по причине кровотечения. После обследований (узд обычное + вагинальное) гинеколог выписала мне таблетки от ломкости сосудов и ,выписав чек на круглую сумму, отправила домой. Я была ужасно истощенна и совершенно не соображала, все оплатила и пошла домой. После чего я поняла, что мне даже не ОБЬЯНИЛИ ПРИЧИНУ КРОВОТЕЧЕНИЯ, даже диагноз не поставили. Как потом выяснилось...  Читать отзыв Была на приеме у гинеколога по причине кровотечения. После обследований (узд обычное + вагинальное) гинеколог выписала мне таблетки от ломкости сосудов и ,выписав чек на круглую сумму, отправила домой. Я была ужасно истощенна и совершенно не соображала, все оплатила и пошла домой. После чего я поняла, что мне даже не ОБЬЯНИЛИ ПРИЧИНУ КРОВОТЕЧЕНИЯ, даже диагноз не поставили. Как потом выяснилось в более профессиональной клинике, у меня была киста. Халатность к пациентам просто возмущает.
Недостатки:
  1. - цены
  2. - отношение врача
  3. - халатность

Кол-центр

Гость (Украина, Львів) 6 апреля, 2018 год До клініки і гінеколога претензій немаю. Але обурена халатністю кол-центру. 28.03.18 я телефонувала чи готові аналізи - мні сказали , що готові, запропонували або надіслати електронною поштою або я можу прийти до лікаря і лікар мені їх БЕСКОШТОВНО інтерпретує. Звісно, я обрала приїхати, і те, що безкоштовно мене не занепокоїло адже за діагностику і прийом лікаря я заплатила 2480...  Читать отзыв До клініки і гінеколога претензій немаю. Але обурена халатністю кол-центру. 28.03.18 я телефонувала чи готові аналізи - мні сказали , що готові, запропонували або надіслати електронною поштою або я можу прийти до лікаря і лікар мені їх БЕСКОШТОВНО інтерпретує. Звісно, я обрала приїхати, і те, що безкоштовно мене не занепокоїло адже за діагностику і прийом лікаря я заплатила 2480 грн. Яке було моє здивування, коли мені показали на моніторі, що сьогоднішня консультація буде коштувати 500 грн!
Лікар звісно має отримувати плату за роботу, та можна навчити кол-центр давати правдиву і повну інформацію- клієнт має право вибирати та підготуватись!

Непрофесіоналізм

Гость (Украина) 3 марта, 2018 год Була один раз в гінеколога в Оксфорд медікалі на чорновола прізвища не пам*ятаю, то було жахливе відношення, не правдиві результаті, хибні діагнози і ще й призначили страшено дороге лікування, проти того, чого в мене не було.

Але таки наважилась ріти в інше віділення до уроглога цього разу на Сихові. Потрапила до РОМАНІВ ЛЮБОМИР ОЛЕГОВИЧ, приємний лікар, але стосовно професійності немає що хорошого сказати. Прийшла одразу з посівом де є і чутливістю на антибіотики, в кінцевому результаті дуже ретельно їх переглядаючи прописав че й подвійну дозу того антибіотика, на якого нема чутливості. І це враховуючи те, що я сказала, ні один навіть найсильніший антибіотик мені не допомагає тому, зараз якщо якийсь антибіотик не призначайте. Так а мало того, що таки призначив, так ще й той що немає жодного впливу на бактерію і в результаті знову полетів кишківник і флора по жіночому, із-за чого мала надзвичайно сильний приступ цистіту.
Ну і молочницю в подарунок отримала, це називаться так до лікаря сходила.

Так, що в таку клініку точно другий раз повертатися точно не варто, бо ще потім лікуватися від наслідків візиту треба.

Здирництво над людьми

Гость (Украина, Львів) 2 марта, 2018 год В клініці Оксфорд Медікал придумують людям хвороби яких в них немає і лікують це за немалі гроші.не ведіться на це,їхня кара вже не за горами.Якщо вам поставили діагноз в Оксфорд Медікал перевірте його в іншій лікарні.Оксфорд-медикам страшна клініка оминайте її десятою дорогою В клініці Оксфорд Медікал придумують людям хвороби яких в них немає і лікують це за немалі гроші.не ведіться на це,їхня кара вже не за горами.Якщо вам поставили діагноз в Оксфорд Медікал перевірте його в іншій лікарні.Оксфорд-медикам страшна клініка оминайте її десятою дорогою
Недостатки:
  1. Клініка-жахіття

Увага

Гость (Украина, Київ) 21 февраля, 2018 год Я шокований. Думав що в приватній клініці все буде без проблем. Заплативши великі гроші, ці нелюди просто вимагають їх і надалі , навіть не запитають як моє здоров'я, бо головне це проплати їм наперід. В клініці бачив клієнтів що вже не раз приходять туди і в кожного якісь проблеми. Персонал замовчує. Намагається зробити так зоб шуму було менше. Але...  Читать отзыв Я шокований. Думав що в приватній клініці все буде без проблем. Заплативши великі гроші, ці нелюди просто вимагають їх і надалі , навіть не запитають як моє здоров'я, бо головне це проплати їм наперід. В клініці бачив клієнтів що вже не раз приходять туди і в кожного якісь проблеми. Персонал замовчує. Намагається зробити так зоб шуму було менше. Але де ваша людяність ? Невже немає ні каплі Бога в вас ? Здираєте великі гроші, а в замін хамство.
У Великодній піст задумайтесь, скоти нещасні. Горіти вам в пеклі за таке. Неможна так чини зі здоров'ям людини , бо це для неї найважливіше. Люди , оминайте , чесно

Жаах!!

Гость (Украина, Одеса) 21 февраля, 2018 год Здирають гроші , і це для них найголовніше , а не здоров'я пацієнта. Просто жах. Персонал - безсердечні люди. Не ведіться ,оминайте цю клініку Здирають гроші , і це для них найголовніше , а не здоров'я пацієнта. Просто жах. Персонал - безсердечні люди. Не ведіться ,оминайте цю клініку 0 согласны, 0 не согласны

Відгук

Гость (Украина, Львів) 2 февраля, 2018 год Доброго дня. Ніколи не писав відгуки, а в цьому випадку вирішив написати. прийшов до них перевіритися на простату, взяли аналізи і відправили до "ЧУДОВОГО" (так як вони самі сказали ) лікаря Володимира Михайловича. Діагноз: ТРИХОМОНАДА. призначили лікування, ця хвороба дуже тяжко і не без поганих наслідків лікуєтся. Дружина перевірилася в неї небуло жодної трихомонади, хоча аналізи здавала в трьох клініках....  Читать отзыв Доброго дня. Ніколи не писав відгуки, а в цьому випадку вирішив написати. прийшов до них перевіритися на простату, взяли аналізи і відправили до "ЧУДОВОГО" (так як вони самі сказали ) лікаря Володимира Михайловича. Діагноз: ТРИХОМОНАДА. призначили лікування, ця хвороба дуже тяжко і не без поганих наслідків лікуєтся. Дружина перевірилася в неї небуло жодної трихомонади, хоча аналізи здавала в трьох клініках. Ці козли дурять нас і таким чином хочуть заробляти. Я впевнений що і їм це аукнется.
Не ходіть в цю клініку.

ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Гость (Украина, Львів) 23 января, 2018 год п.Юра просимо вказати фамілію.імя номер індивідуальноі карти вашоі дружини .А також фамілію фахівця з УЗД.Якщо не будуть вказані відповідні дані будемо вважати це неправдивими фактами та фарсом. п.Юра просимо вказати фамілію.імя номер індивідуальноі карти вашоі дружини .А також фамілію фахівця з УЗД.Якщо не будуть вказані відповідні дані будемо вважати це неправдивими фактами та фарсом. 0 согласны, 0 не согласны

гинеколог

Гость (Украина, Київ) 20 января, 2018 год Хочемо розказати нашу історію (біль) сухими фактами,без емоцій,щоб застерегли людей,які прийняли рішення звернутись в Оксфорд Медікал.Фахівець УЗД поставив неправильний діагноз про вагітність (в подальшому виявилось,що позаматкова).Звернулись,бо почались проблеми-мазанина...Доктор Салига підтвердила вагітніть (проблемну).З приводу проблеми на аркуші паперу без печатки лікаря вказала набір препаратів (деякі з них протипоказані в комплексі).Також,один з них протипоказаний в перший триместр вагітності.Отже,набір медикаментів...Далі тільки проблеми...Хвала Богу...  Читать отзыв Хочемо розказати нашу історію (біль) сухими фактами,без емоцій,щоб застерегли людей,які прийняли рішення звернутись в Оксфорд Медікал.Фахівець УЗД поставив неправильний діагноз про вагітність (в подальшому виявилось,що позаматкова).Звернулись,бо почались проблеми-мазанина...Доктор Салига підтвердила вагітніть (проблемну).З приводу проблеми на аркуші паперу без печатки лікаря вказала набір препаратів (деякі з них протипоказані в комплексі).Також,один з них протипоказаний в перший триместр вагітності.Отже,набір медикаментів...Далі тільки проблеми...Хвала Богу -звернулись до кваліфікованого фахівця клініки Параскеви Радецької Лариси Миколаївни,яка поставила безпомилковий діагноз-позаматкова...! Направила в терміновому порядку в лікарню,де прооперували в той же день -трубу зберегли ! Окрема подяка Цитлін Вікторії Миколаївні (людині і професіонала з Великої букви).З надією на краще дивимось в майбутнє! 0 согласны, 0 не согласны

Гроші на вітер!

Гость (Украина, Львів) 12 января, 2018 год Лікар проктолог після огляду, зрозумівши що їхні методи лікування не для мого випадку, миттєво втратив будь який інтерес. А на питання якими засобами пройти лікування, щоб зняти загострення, відповів просто - "Не знаю!". Під час прийому, поведінка лікаря була непрофесійною, говорив докорами. В кабінеті лікаря я була не більше двох хвилин, результатів огляду та діагнозу мені не надали. І за...  Читать отзыв Лікар проктолог після огляду, зрозумівши що їхні методи лікування не для мого випадку, миттєво втратив будь який інтерес. А на питання якими засобами пройти лікування, щоб зняти загострення, відповів просто - "Не знаю!". Під час прийому, поведінка лікаря була непрофесійною, говорив докорами. В кабінеті лікаря я була не більше двох хвилин, результатів огляду та діагнозу мені не надали. І за все це - 250 грн. До речі, дівчата з call-центру, якось байдуже ставляться до пацієнтів, з них треба буквально витягувати інформацію. (вул. Чорновола, 45а/9) 0 согласны, 0 не согласны

Не рекомендую!

Гость (Украина) 1 декабря, 2017 год Оминайте цю псевдоклініку десятими дорогами! Розводять людей на гроші, дають пити якісь зелені таблетки невідомого походження! Ставлять неіснуючі діагнози. Лікарі, які там працюють, задумайтеся над тим, до чого ви доводите пацієнтів. Скоти безсовісні! Оминайте цю псевдоклініку десятими дорогами! Розводять людей на гроші, дають пити якісь зелені таблетки невідомого походження! Ставлять неіснуючі діагнози. Лікарі, які там працюють, задумайтеся над тим, до чого ви доводите пацієнтів. Скоти безсовісні! 0 согласны, 0 не согласны

Обережно Оксфорд Медікал!!!!!!

Гость (Соединенные Штаты Америки, West Hollywood) 23 октября, 2017 год Жахлива клініка!!Ставлять неіснуючі діагнози, які потім мені заперечили 3 лікаря. Співпрацюють лікарі один з одним, коли бачать що ви маєте гроші, відправляють ще одного, а той ще до когось і так думаю з кожним поки ти не розумієш що щось не так.. і тебе просто РОЗВОДЯТЬ на гроші!!! Гінеколог Козак Наталія Ілліївна на стільки настрашила своїми "догадками", що у мене...  Читать отзыв Жахлива клініка!!Ставлять неіснуючі діагнози, які потім мені заперечили 3 лікаря. Співпрацюють лікарі один з одним, коли бачать що ви маєте гроші, відправляють ще одного, а той ще до когось і так думаю з кожним поки ти не розумієш що щось не так.. і тебе просто РОЗВОДЯТЬ на гроші!!! Гінеколог Козак Наталія Ілліївна на стільки настрашила своїми "догадками", що у мене може бути, що я сама повірила!Лікар на узд Занік Ольга - написала все що хотіла гінеколог!Те що вони домовились між собою я впевнена на 100%, тому що гінеколог була присутня на прийомі. А домовленість для того, щоб було що лікувати на випадок якщо аналізи будуть хороші.Так сталось і в мому випадку, аналізи нормальні але ж є діагноз на узд, тому вам всеодно треба полікуватись!! Якщо у вас відсутні симптоми якоїсь хвороби а особливо у гінекології, то краще переконайтесь чи часом вас не хочуть РОЗВЕСТИ!!!Люди не ведіться на рекламу!! читайте відгуки не тільки на офіційному сайті клініки, прислухайтесь до відгуків, які насторожують!Краще на чужих помилках навчитись ніж вийти з такої клініки , де розведуть не тільки на гроші, а щей можуть погіршити здоровя!!Категорично ніколи і нікому не рекомендуватиму цю клініку, ще й застерігати від неї усіх треба! Не розумію чому її ще не закрили, адже стільки поганих відгуків і навіть у суд деякі подають!! 0 согласны, 0 не согласны

Буду подавать в суд на лікаря за шкоду моему здоровью!

Елена (Украина, Львів) 29 сентября, 2017 год Всем привет, хочу оставить отзыв про гинекологию очень жалею что пошла к гинекологу в этой клинике врач назначила очень сильные антибиотики которые нужно колоть в ихней клинике и за не маленькие деньги я колола их, и после них у меня теперь большие проблемы с кишечником они одно лечат а друге калечат,буду подавать в суд на врача! Всем привет, хочу оставить отзыв про гинекологию очень жалею что пошла к гинекологу в этой клинике врач назначила очень сильные антибиотики которые нужно колоть в ихней клинике и за не маленькие деньги я колола их, и после них у меня теперь большие проблемы с кишечником они одно лечат а друге калечат,буду подавать в суд на врача! 0 согласны, 0 не согласны

Здирництво

Н (Украина, Львів) 7 сентября, 2017 год Записалася на прийом у лікаря гінеколога ( тільки огляд і консультація), але лікар понабирала різних аналізів на 2100, ( більша половина як я гадаю не потрібна).Тим більше думаю, що їх там навіть і не робили, тільки суму нормальну здерли. На всіх аналізах пише : не виявлено, ( хоча перед тим, казала що зеленуваті виділення це не нормально і точно якась...  Читать отзыв Записалася на прийом у лікаря гінеколога ( тільки огляд і консультація), але лікар понабирала різних аналізів на 2100, ( більша половина як я гадаю не потрібна).Тим більше думаю, що їх там навіть і не робили, тільки суму нормальну здерли. На всіх аналізах пише : не виявлено, ( хоча перед тим, казала що зеленуваті виділення це не нормально і точно якась інфекція. На гриби кандіда теж пише не виявлено:( що за дурь, я точно знаю що є молочниця , постійно лікую ( в інших гінекологів ( державних). Ніколи більше туди не піду, тільки даремно гроші викачують. 0 согласны, 0 не согласны

Викачування грошей

Гость (Украина, Львів) 27 августа, 2017 год Жахливо, недобросовісний персонал, просто викачують гроші. Записали на консультацію, виявилось не до того лікаря, але гроші ніхто не повернув. Відправили до іншого, на кассі сказали одну ціну, потім сказали що зробили ще додаткову процедуру і сума інша, та мене про те ніхто не попередив. На запитання відповідіють не хочете вилікуватись - не робіть. Залишилась дуже незадоволена. Жахливо, недобросовісний персонал, просто викачують гроші. Записали на консультацію, виявилось не до того лікаря, але гроші ніхто не повернув. Відправили до іншого, на кассі сказали одну ціну, потім сказали що зробили ще додаткову процедуру і сума інша, та мене про те ніхто не попередив. На запитання відповідіють не хочете вилікуватись - не робіть. Залишилась дуже незадоволена. 0 согласны, 0 не согласны

Зірвано візит, мій лікар мене недолікував,не публікують погані відгуки

Віталій Паук (Украина, Львів) 22 июля, 2017 год Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого...  Читать отзыв Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано. Погані відгуки на сайті не публікуються, мій в тому числі. 0 согласны, 0 не согласны

Дуже вдячні Анні Петрівні Лешик

Ірина (Украина, Львів) 28 февраля, 2017 год Ми з мамою регулярно робимо УЗД у Лешик Анни Петрівни. Так склались обставини, що робимо процедуру кожні 2-3 місяці. З першого прийому відчутно, що це спеціаліст високого класу!!! Ми НАДЗВИЧАЙНО вдячні лікарю за кваліфікованість та людяність. Всім знайомим раджу ходити на УЗД у Львові тільки до Анни Петрівни!!!

Не піду сама і ворогу не порекомендую!

Гость (Украина, Львів) 12 января, 2017 год Шукала де у Львові зробити УЗД, але принциповим було в післяробочий для мене час. Обдзвонила багато клінік і кабінетів УЗД і на жаль їх графік роботи закінчувався о 17 -18 год. Згадала про Оксфорд Медікал, зателефонувала, мені пояснили, що на 18.30 год вже є запис тому мене запишуть на 18 год. Окей, встигну. Лечу як навіжена, прилітаю... мані кажуть...  Читать отзыв Шукала де у Львові зробити УЗД, але принциповим було в післяробочий для мене час. Обдзвонила багато клінік і кабінетів УЗД і на жаль їх графік роботи закінчувався о 17 -18 год. Згадала про Оксфорд Медікал, зателефонувала, мені пояснили, що на 18.30 год вже є запис тому мене запишуть на 18 год. Окей, встигну. Лечу як навіжена, прилітаю... мані кажуть зачекати. Добре. Тар роблять всюди. Чекаю 10 хв. Чекаю 15 хв. І мене починає дратувати, запитую у дівчат за стійкою в чому пробема, чому така затримка, що я запізнююся на зустріч, бо якось планую свій час, на щось розраховую, записуючись на конкретну годину? Мені пояснюють, що не знають, що сталося в кабінет УЗД зайшла пацієнт. Чекаю ще хвилин 15, вже прийшли пацієнти, які записані на 18.30 і прямою наводкою ідуть в кабінет УЗД. На щастя доблесний персонал побачив мій вираз обличчя і навернув їх. Чекаємо вже всі. Ща кілька хвилин приходить лікар УЗД і щапитує в тих дівчат чому не йде пацієн на 18.30, що мовляв лікар вже хвилин 20 як без пацієнта сидить в кабінеті. Стоп! А я? В мене шок. Як можна щоб 3 людини не побачили що паціжнт вийшов з кабінету? Про лікаря УЗД яка настирно мені рекомендувала обстежити на УЗД всі органи, бо можливо в мене те, а можливо це, то окрема мова. Я в житті багато раз була на УЗД по гінекології, але таких відчуттів як трді я ще не відчувала. Лікар не розуміє, що це боляче, оглядає так як би я була під загальним наркозом. Не йдіть туди. Збережіть свої нерви і своє здоров'я 0 согласны, 0 не согласны

Пагане обслуговування

Гость (Украина, Луцьк) 28 декабря, 2016 год Була я в цій клініці,можу сказати коротко,крім того ,що викачують гроші нічого більш нероблять.РОЗВОДЯТЬ людей,як наговорять,щоб налякати.Обхотьте десятою дорогою.Кажу чесно. Була я в цій клініці,можу сказати коротко,крім того ,що викачують гроші нічого більш нероблять.РОЗВОДЯТЬ людей,як наговорять,щоб налякати.Обхотьте десятою дорогою.Кажу чесно.
Недостатки:
  1. Одні мінуси

не рекомендуююю

леді (Украина, Київ) 3 декабря, 2016 год Була у цій клвніці на Чорновола,гінікологія, на оглчді( вирішила для себе піти перевіритися) гінеколог виявила в мене ерозію, сказала що треба лікувати лазером,бо лікт антибіотики не допоможуть, сказала що можна в цю хвилину почати лікувати що це не болісно, сказала що коштує це 2800,але я сказала що не маю біля себе такоі суми. Взяла мазок ,на якісь аналізи, сказала доплатити...  Читать отзыв Була у цій клвніці на Чорновола,гінікологія, на оглчді( вирішила для себе піти перевіритися) гінеколог виявила в мене ерозію, сказала що треба лікувати лазером,бо лікт антибіотики не допоможуть, сказала що можна в цю хвилину почати лікувати що це не болісно, сказала що коштує це 2800,але я сказала що не маю біля себе такоі суми. Взяла мазок ,на якісь аналізи, сказала доплатити на рецепції 400 грн.після прийому я перелякана пішла додому, але потім звернулася до іншої лікарки , вона підтвердида що в мене ерозія,але вроджена і взяла мазок і відправила на аналіз крові, сказала що потрібнл пролікувати і нічого страшного нема, відправила на аналізт в іншу клінвку ескулаб, я пішла після дзвінка з клініки оксфорд по аналізи , лікар сказала що все погано, що в мене запалення та інфекція і ще сказала що треба 5800 на 10 денне лікування бо інакше буду онкохвора, і не зможу виносити в майбутньому дитину,....наговорила різного, одним словом я передзвонила іншвй лікарці до якої зверталась, ( вона дуже розумна,бознайомих лікувала , тих які вже зневірині у безплідді, дай Боже їй здоровя та щастя) мене заспокоіла і сказала: Я вам щось таке говорила про онкологію що у вас таке є??? Одним словом обходіть далеко оксфорд медікал і йдіть на Короленка
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Є

Жах

Гость (Украина, Дніпро́) 14 ноября, 2016 год Прийшла на прийом до гінеколога Мар'яни Мар'янівни ,за який я заплатила 400 грн.толком не запитавши чи я зможу оплатити кінцевий рахунок в 1500 тис.грн.в кінці обстеження, лікар сказала донести тому, що вона вже взяла на інфекції мазки.Ставлення гірше в 10 раз ніж в державній лікарні.Звичайно "знайшли липову інфекцію"за лікування якої треба заплатити 6000 грн.Але саме головне ,що перевіривши себе в...  Читать отзыв Прийшла на прийом до гінеколога Мар'яни Мар'янівни ,за який я заплатила 400 грн.толком не запитавши чи я зможу оплатити кінцевий рахунок в 1500 тис.грн.в кінці обстеження, лікар сказала донести тому, що вона вже взяла на інфекції мазки.Ставлення гірше в 10 раз ніж в державній лікарні.Звичайно "знайшли липову інфекцію"за лікування якої треба заплатити 6000 грн.Але саме головне ,що перевіривши себе в інших лікарів виявилось, що немає ніякої інфекції.Так нагло викачувати шалені гроші,коли людина надіється на них і приходить з проблемою ,це просто не по людськи. Я думаю за таке треба судити,а ні , колись вони попадуть на таку людину, що пошкодують про все. 0 согласны, 0 не согласны

РОЗВОД НА ГРОШІ!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Марія (Украина, Херсон) 3 ноября, 2016 год Записалась в Oxford Medical на прийом до гінеколога. На перший погляд всі такі милі, вічливі але тільки коли прийшла додому отямилася що залишила там не малу суму грошенят (розраховувалась карткою)....Лікарі таке враження ніби гіпнотизери... За кілька хвилин прийому розкрутать тебе на не дешеві обстеження...Здала всі можливі мазки та зробила всі рекомендовані обстеження. Бо здоров'я важливіше! Довіряєш лікарю! На наступний раз...  Читать отзыв Записалась в Oxford Medical на прийом до гінеколога. На перший погляд всі такі милі, вічливі але тільки коли прийшла додому отямилася що залишила там не малу суму грошенят (розраховувалась карткою)....Лікарі таке враження ніби гіпнотизери... За кілька хвилин прийому розкрутать тебе на не дешеві обстеження...Здала всі можливі мазки та зробила всі рекомендовані обстеження. Бо здоров'я важливіше! Довіряєш лікарю! На наступний раз прийшла за результатами сказали все дуже погано...(молочниця, хламідії) потрібно термінове лікування...їхній "стаціонар", вартісь курсу 6780 грн. Пояснити що саме входить в цей курс лікування таємниця бо це приватна клініка! Мене так і не проконсультували по моїх аналізах, хоч заплатила на рецепції за це! Пішла додому з рочаруванням що звернулася саме в Oxford Medical! 0 согласны, 0 не согласны

Хороший косметолог

Тетяна (Украина, Київ) 1 ноября, 2016 год Рекомендую відділення косметології і лікаря Ярину Михайлівну Литвинчук.Неодноразово зверталася до них.Дуже задоволена ефектом від процедур ботоксу та біоревіталізації. Рекомендую відділення косметології і лікаря Ярину Михайлівну Литвинчук.Неодноразово зверталася до них.Дуже задоволена ефектом від процедур ботоксу та біоревіталізації. 0 согласны, 0 не согласны

Послуги гінеколога

Елла (Украина, Львів) 15 октября, 2016 год Проходила обстеження і відвідувала процедури у лікарки Коваль Ольги Валеріївни на проспекті Чорновола. Ділюся враженнями і спостереженнями.
Плюси:
1. Чистота. Безапеляційна, сяюча чистота всередині закладу.
2. Сервіс. Адміністраторки, лікарка і медсестри ввічливі і терплячі.
3. Професійність гінеколога. Жодних запитань чи претензій до Коваль О.В. Професійна і хороша робота.
Мінуси, точніше мінус.
Плюси:
1. Чистота. Безапеляційна, сяюча чистота всередині закладу.
2. Сервіс. Адміністраторки, лікарка і медсестри ввічливі і терплячі.
Мінуси, точніше мінус.
Менеджмент не поважає час своїх клієнтів. Я записалася на процедури протягом тижня (всі на заздалегіть домовлену, визначену годину). Таким чином спланувала робочий графік і зустрічі. Відтак, тричі отримувала дзвінки з проханням прийти швидше. Востаннє задзвонили за майже три години до процедури і попросили з'явитися в клініці за півгодини. Звучало, як якийсь поганий жарт.
Якщо підсумувати, очевидних плюсів значно більше, ніж мінусів. Тому, при потребі, прийду сюди знову. Але буду обрежена з призначенням часу зустрічей. розуміючи, що домовлена година і плани пацієнтів для менеджменту не надто важливі.

здирання грошей

Гость (Украина, Львів) 22 сентября, 2016 год Це місце, в якому з Вас будь-якими шляхами намагаються здерти побільше грошей. Спочатку у лагідній манері говорять,що ніби-то все класно, щоб викликати довіру, але все-таки маленька проблема є й краще відразу вияснити, що це за проблема,здавши у них дороговартісні аналізи чи пройшовши додаткові процедури. Ви погоджуєтеся, здоров"я ж важливо! Ці прекрасні лікарі бачать,що Ви готові не одну сотню гривень відвалити...  Читать отзыв Це місце, в якому з Вас будь-якими шляхами намагаються здерти побільше грошей. Спочатку у лагідній манері говорять,що ніби-то все класно, щоб викликати довіру, але все-таки маленька проблема є й краще відразу вияснити, що це за проблема,здавши у них дороговартісні аналізи чи пройшовши додаткові процедури. Ви погоджуєтеся, здоров"я ж важливо! Ці прекрасні лікарі бачать,що Ви готові не одну сотню гривень відвалити за аналізи,значить зможете заплатити і за лікування.Далі схема така, Вам підробляють аналізи,пропонують лікування за тисячі гривень і лякають,що самостійно Ви не зможете пролікуватися і це займе купу часу.Якщо ж Ви бажаєте все-таки лікуватися самостійно, Вам пропонують виписати рецепт за 500 грн!(що мало би входити у вартість прийому) 0 согласны, 0 не согласны

Немає слів

Гость (Украина, Львів) 31 августа, 2016 год Це просто жах!
Це просто жах!
Довелося побувати у тої ж гінеколога. Поставила липовий діагноз - венеричне захворювання. Я була просто шокована, не вірила до останнього! Змусила мене вагатися на рахунок мого партнера, осоромила мене перед мамою ( мама була на прийомі зі мною). Назначили лікування вартістю 6 тис гривень, настоювали на оплаті та початку лікування негайно. Лікарка лякала безпліддям та ерозією. Добре, що ми швидко прийшли в себе та вирішили пройти повторні аналізи в інших клініках. І виявилося що я АБСОЛЮТНО здорова, немає ніяких відхилень, аналізи чудові, а про таку хворобу і мова йти не може!
Нікому не раджу цю "клініку". Їм головні лише гроші, а на людське здоров'я начхати. З такими липовими діагнозами можна і сім'ю зруйнувати, а з таким "лікуванням" позбутися здоров'я! Давно потрібно звертатися у відповідні органи та закривати цей заклад.

гінеколог - це жах!

Олена К. (Украина, Київ) 11 июля, 2016 год вагітна прийшла до гінеколога Салиги з тонусом. "не дивитимуся до УЗД". швиденько зробила УЗД (220грн) у них же. гінеколог все одно потягла мене на крісло, взяла купу аналізів, потрібних і непотрібних (десь на 800 грн).
виписала вітамінки для вагітних і валеріанку з ношпою-за цей примітив-рецепт ще 500 грн.за прийом - 400 грн +
але результати аналізів - то шок. "знайшли" у...  Читать отзыв
але результати аналізів - то шок. "знайшли" у мене венеричну хворобу, яка звісно в інших лабораторіях не підтвердилася.
я вдягнена дуже скромно, як монашка, навіть додуматися брати у мене аналіз на ту хворобу то цинізм. а "знайти" її у мене...
розумію, що розводили на дод.обстеження, дод.аналізи, дод візити і т.п.
але ж робити це так "топорно".... а які це нерви вагітній! вам і маля ненародженого не шкода!
безсовісна ви людина, якщо можна вас після цього так називати!

Клиника "Оксфорд Медикал- Львов"

Клиника «Оксфорд Медикал Львов" - предлагает пациентам следующие виды услуг:

- Видеоректоскопия

- Пальцевое обследование

Гинекология

- Осмотр гинеколога

- Мазок на цитологию и...

Львов, пр. В. Черновола, 45а
Телефон: (032) 245 00 00, (050) 245 00 00

Клиники новости

VELA SHAPE 3 – ЦЕЛЛЮЛИТА НЕТ Коррекция фигуры аппаратом VELA SHAPE 3 – самый быстрый и безболезненный метод сбросить лишние килограммы и привести себя в форму....
Лазерная Эпиляция с ​CANDELA GENTLEMAX только в Оксфорд Медикал Приближение весны заставляет задуматься о внешности и состоянии кожи. А значит, пора позаботиться об удалении нежелательных волос и омолаживающих процедурах.
Аппарат...
З 7 ПО 21 ГРУДНЯ ОБЕРІТЬ СВОЮ ЗНИЖКУ. СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ! Кожен пацієнт, який скористається послугами в наших медичних центрах з 7 грудня до 21 грудня, при оплаті послуг, або при...
Услуги и Акции клиники Оксфорд Медикал в Киеве

С удовольствием сообщаем о новых акциях клиники «Оксфорд Медикал Киев»:

КОСМЕТОЛОГИЯ
Ультразвуковая липосакция без операции только с Ultra Shape! Акция: цена 1 импульса ВСЕГО...
ВРЕМЕННЫЙ ПЕРЕРЫВ В РАБОТЕ ДОНЕЦКОГО ЦЕНТРА Центр доктора Бубновского в Донецке временно прекращает свою работу. О...
Акции до 10 мая! Акции продлены до 10 мая!!! 1. Элос эпиляция http://zaporozhye.oxford-med.com.ua/akcii/udalenie_volos_aktsiya/  Верхняя губа - 90...
Специальные предложения в косметологии от Оксфорд медикал Запорожье Специальные предложения в косметологии от Оксфорд медикал Запорожье(061)233-7-233Специальные предложения в...
Информационно-практический семинар доктора Мишеля Одена для cпециалистов «Влияние рождения на будущее человека» Впервые в Киеве! Только 19 и 20 апреля 2014 года Цель проекта: Познакомить аудиторию с новейшими результатами исследований в области физиологии родов.  У...
Скидки на лечение 20% во всех отделениях! С 14-20 января скидка 20% на лечение во всех отделениях. МЦ "Оксфорд Медикал Запорожье" 233 7 233 моб.(097)010 7 010. http://zaporozhye.oxford-med.com.ua/akcii/
Снова в школу! Медицинский осмотр школьников (форма 086/1-0) Скидка 50% Снова в школу! Акционное предложение! Ежегодный медицинский осмотр для школьников (форма 086-1/о) Скидка -50% Начиная...