безлімітний інтернет 0,8 мб/с, "Політика справедливого користування" - Отзывы о Киевстар (Kyivstar)

Киевстар (Kyivstar)
Отзыв написан воскресенье, 2 августа 11 просмотров
Як можна називати послугу “безлімітний інтернет”, по факту з трафіком 3 гб/день??? Швидкість 0,8 це просто знущання над людьми. В світі вже впроваджують 5g, де швидкості 1 гбіт/сек. А ви все досі запускаєте свої хитрі мартетингові акції з белімітним інтернетом.
Політика справедливого користування при безлімітному інтернеті? З моєї точки зору, це просто хитрість маркетологів компанії, та небажання власників компанії забезпечити її клієнтів рекламованими послугами, шляхом встановлення необхідного обладнання для забезпечення роботи цих послуг, тобіж махінація з сторони компанії.
Чому саме махінація? тому що ці ліміти, не описані на сторінках тарифу.

Розкажу про себе і як я повівся на безлімітну «аферу».
Користуюсь бездротовим інтернетом не досить часто, як правило у відрядження, або на дачі. Активно, як правило 2-3 дні на місяць, фільми/торрент/ігри.
В решту днів, в мене є вдома провідний інтернет, до слова кажучи такого від Київстар.
Раніше, я підключав бездротовий інтернет, коли мені це необхідно, як правило підключивши пакет день онлайн 4000 мб. При цьому, за період користуванні послугою “день онлайн 4000 мб” не було ніяких обмежень, навіть коли я підключав послугу по декілька разів на день.
Декілька тижнів тому я зіткнувся з проблемою, мені не вдавалось підключити послугу “день онлайн 4000 мб”, прийшлось іти за допомогою до менеджера. Менеджер мені дуже активно нав’язував перехід на безлімітний тариф.
По факту я змінив свій тариф, якого мені було цілком достатньо, на тариф з безлімітним інтернетом. Наразі я вже не можу на нього вже повернутись так як від закритий для підключення. Плачу більше, отримую всього 3 гб, далі на 0,8 в нормальній якості відео навіть не можна дивитись. Мені знову необхідно підключати 4 000 мб, щоб зняти ліміт?
І ще таке питання. Чьому менеджер бачачи, що підключаю послугу «день онлайн 4 000 мб», тобто є активним користувачаем бездротового інтернету лише в визначений проміжок часу, тобто день, рекомендує мені тариф з лімітом в 3 гб? Про безліміт на 0,8 мб/с можна тут не розказувати, спробуйте самі користуватись такою швидкість.
Номер договору інтернету/та тел 4365338 (все разом щедрий)

Операторы мобильной связи: отзывы

Отзывы абонентов об операторах мобильной связи. Обсуждение качества мобильной связи и тарифных планов. Каталог отзывов: МТС, Киевстар, Интертелеком и другие

Операторы мобильной связи
1.8
связь нормальная Через приложение Global24 вывожу деньги с телефона на банковскую карту быстро без заморочек. Комиссия маленькая и сохраняется анонимность. Приложение не сложное, быстро разберётесь я уверенна.
МТС (MTS) Ответ представителя МТС (MTS)
6 июля, 2020 год
Добрый день, Рита! Спасибо Вам за отзыв о работе сети! Перевод с номера на карту банка или на другой номер, можно сделать...

Тревелфон

Мобильная связь
Развод для Буратин.
Киевстар (Kyivstar)
Киевстар - национальный оператор мобильной связи. Наша задача заключается в том, чтобы предоставлять возможность качественной, надежной и доступной мобильной связи как можно большему количеству людей в Украине. Наша цель — общение для каждого.
Мы внимательно прислушиваемся к тому, что наши потребители и общество в целом ожидают от нашей компании. Мы прикладываем все усилия к тому, чтобы соответствовать этим ожиданиям, которые нашли... подробнее

Операторы мобильной связи

Life:)

1942 отзыва
LycaMobile
LycaMobile

Оператор связи ТриМоб (3Mob)
Оператор связи ТриМоб (3Mob)

Utel
Utel