Киевский печатный цех отзывы

Киев, ул. Автозаводская, д. 78а
251 отзыв / 12074 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Друкував запрошення! Видно що працюють професіонали!

Олег Олег 1 мин 17 сек назад
Доброго дня! Хочу виразити подяку даній друкарні! Мені випала на нагода співпрацювати з "Київським Друкарським Цехом", я друкував запрошення в невеликій кількості. У мене не було дизайну і співробітники запропонували мені безкоштовну послугу їхнього дизайнера, що вже великий плюс. Дизайнер зробив свою роботу відмінно! Якість друку на висоті! Моє замовлення виконали вчасно. Рекомендую!!!
Достоинства:
  1. Безкоштовна послуга дизайнера
  2. Професіоналізм
Недостатки:
  1. Немає!

Более полугода пользуюсь услугами данной полиграфии

Полина Полина 22 часа 36 мин назад
Более полугода переодически пользуюсь услугами данной полиграфией, заказывала печать тиражей на различную тематику - визитки, буклеты, рекламные журналы, открытки. Хочу отметить высокое качество печати, приемлимые цены и хорошее обслуживание. Сотрудники обеспечивают хорошую консультацию и без проблем отвечают на все вопросы касательно технического процесса печати.
Достоинства:
  1. Качество
  2. Це на
  3. Хороше обслуживание

Дякую за якісний і швидкий друк!

Тетяна Тетяна четверг, 13 мая
Дякую за якісний і швидкий друк! Працювала з "Київським Друкарським Цехом" вперше, в сліпу, так би мовити, замовлення не велике для компанії, але дуже важливе для мене. Виконали все вчасно, якісно, не зважаючи, що на цей період випадали Великодні свята. Дуже дякую і рекомендую!
Достоинства:
  1. Якість
  2. Швидкість
  3. Пунктуальність
Недостатки:
  1. Немає

Благодарность

Добрый день!
Вторично обратилась в печатный цех и осталась довольна работой, приятно было общаться с дизайнером Дмитрием, все мои просьбы учел, быстро и качественно выполнили работу.
Спасибо
Достоинства:
  1. низкая стоимость
  2. скорость
  3. качество
  4. внимание и понимание
Недостатки:
  1. в этот раз их не было

Наша компанія уже довгий час друкує тут рекламні банери. Все чудово!

Дмитро Дмитро (Ukraine, Kyiv) вторник, 11 мая
Вже давно знайомий з "Київським Друкарським Цехом". Наша компанія завжди друкує тут банери для реклами. Персонал чудово нас розуміє, все роблять чітко та якісно. Ніколи не запізнювались з виконанням замовлення. Ціни тут адекватні. Дякую за роботу!
Достоинства:
  1. Професійність
  3. Якість
  4. Ціни

Печатал наклейки. Всё понравилось!

Рома Рома (United States, Cowpens) воскресенье, 9 мая
Уже второй раз печатаю наклейки в этой полиграфии. Наш магазин на каждий сезон меняет наклейки и нужно разные дизайны. А у нас с этими дизайнами вечные проблем, сами сделать не можем. Раньше печатали в другой полиграфии, но нашли "Киевский Печатный Цех". Теперь только тут! Нам бесплатно помогают с дизайном и все делают очень качественно и быстро! Спасибо за работу!
Достоинства:
  1. Качество
  2. Бесплатный дизайнер
  3. Скорость работы
  4. Пунктуальность

Знайомий з друкарнею уже довгий час!

Саша Саша (United States) пятница, 7 мая
Вже не один раз друкував у цій друкарні. Останній раз мені потрібно було зробити 300 запрошень. Команда справилась із моїм замовлення просто супер! Все зробили дуже швидко, так як і домовились. Якість відповідає ціні. Чудова друкарня. Усім рекомендую!
Достоинства:
  1. Якість
  2. Пунктуальність

Являюсь постійним клієнтом уже рік, все на вищому рівні!

Дарія Дарія (India, Bengaluru) среда, 5 мая
Доброго дня! Після роботи з даною друкарнею залишаються лише позитивні враження! Завжди якісна та швидка робота. Я уже рік являюсь постійним клієнтом. Видно що працюють професіонали своєї справи. Дякую усій команді за співпрацю! До нових зустрічей! Рекомендуюgoodvawe
Достоинства:
  1. Якість
  3. Професійність

Если Вам нужно что-то быстро распечатать, то Вам сюда!

Валентина Валентина (Germany, Frankfurt am Main) вторник, 4 мая
Здравствуйте! Недавно работа с данной полиграфией. Я печатала визитки для своей компании. Когда я пришла, меня очень приятно встретили, сразу видно что работают профессионалы! Предложили сделать бесплатный дизайн. Сразу приступили выполнять мой заказ. Я работой очень довольная! Все качественно и быстро. Це тоже не большая. Если вам нужно что-то быстро распечатать, то вам сюда!
Достоинства:
  1. Все очень быстро
  2. Бесплатный дизайн
  3. Качественно
  4. Работает приятный персонал
Недостатки:
  1. Не нашла

Наш офіс являється постійним клієнтом, роботою завжди задоволені!

Володимир Володимир (United States, Cowpens) воскресенье, 2 мая
Усім привіт! Знайомий з цією поліграфією уже не один рік! Наш офіс постійно звертається до цієї друкарні. Роботою завжди задоволені! Хлопці все виконують вчасно, навіть ранішеgood Персонал дуже приємний, завжди привітно нас зустрічають. Дизайнер робить круті дизайни. Все якісно та дешево. Просто супер! Дякуємо за роботу!wink Побільше вам клієнтівvawecool
Достоинства:
  1. Привітний персонал
  2. Професіоналізм
  3. Швидкість роботи
  4. Якість друку
  5. Низька ціна

Не рекомендую

Леся Метр Леся Метр (Ukraine, Kyiv) суббота, 1 мая
Я постійно замовляю поліграфію у іншої компанії. Але на жаль у зв'язку з Локдауном відбулися зміни. А так як замовнику потрібна була швидка поліграфія, зупинилися на цій компанії. Спілкування з менеджером склало приємну думку. Але на цьому все й закінчилося. Технічний відділmad... це щось з чимось.) Слова: ""добре, тоді зробимо так як Ви написали""" - нічого не значать. Якби... Читать отзыв Я постійно замовляю поліграфію у іншої компанії. Але на жаль у зв'язку з Локдауном відбулися зміни. А так як замовнику потрібна була швидка поліграфія, зупинилися на цій компанії. Спілкування з менеджером склало приємну думку. Але на цьому все й закінчилося. Технічний відділmad... це щось з чимось.) Слова: ""добре, тоді зробимо так як Ви написали""" - нічого не значать. Якби я не спілкувалась с іншими компаніями то можливо подумала б що це норма. Але це не так!!!!! Це перший та останній раз моєї співпраці з цією компанією
Достоинства:
  1. не має
Недостатки:
  1. - хамлять і посилають
  2. - блокують номера
  3. - шахраї

Отличная полиграфия, печатала приглашения

Анастасия Анастасия (United Kingdom, London) пятница, 30 апреля
Здравствуйте! Хочу отблагодарить всю команду "Киевского Печатного Цеха" за отличную работу! Печатала здесь приглашения. Мне сразу помогли с дизайном так как я в этом не очень понимаю. Услуга дизайнера тут кстати бесплатная! Качество печати просто бомба, ещё и цена не большая. Всем советую, отличная полиграфия!
Достоинства:
  1. Качество печати
  2. Бесплатная услуга дизайнера
  3. Пунктуальность
Недостатки:
  1. Я не нашла

Друкував рекламні банери, чудова друкарня!

Володимир Володимир (United States, Cowpens) среда, 28 апреля
Доброго дня! Хочу виразити свою подяку усій команді "Київського Друкарського Цеху" за чудову співпрацю. Я друкував рекламні банери для своєї фірми. Хлопці справились із задачею на ура. Продумали усі найменші деталі, усі мої побажання врахували. Дуже приємно з вами працювати. Наступного разу я обов'язково знову до вас звернусь! Рекомендую!
Достоинства:
  1. Професійна робота персоналу
  2. Швидкість роботи
  3. Якість друку

ужасная работа и отношение к заказчикам Киевского печатного цеха

Механический завод "Сонет" Механический завод "Сонет" (Ukraine, Brovary) среда, 28 апреля
Добрый день! очень огорчена поведением сотрудников Киевского печатного цеха. Заказали банер и визитки, в процессе обсуждения в макетах печатный цех допускал ошибки , их исправляли, в результате быстро сделали банер и визитки и вот сегодня мы повесили банер и были в шоке вместо слова ELEVATOR написано EVELATOR . я сразу набрала киевский печатный цех, сотрудник мне нахамил и бросил трубку,... Читать отзыв Добрый день! очень огорчена поведением сотрудников Киевского печатного цеха. Заказали банер и визитки, в процессе обсуждения в макетах печатный цех допускал ошибки , их исправляли, в результате быстро сделали банер и визитки и вот сегодня мы повесили банер и были в шоке вместо слова ELEVATOR написано EVELATOR . я сразу набрала киевский печатный цех, сотрудник мне нахамил и бросил трубку, но вдобавок еще и заблокировал мой телефон. Это так вы решаете ваши вопросы с заказчиками? ПОЗОР ВАМ !!! В любом случае этот вопрос остался открытым и я жду решения от руководства этого предприятия.
Достоинства:
  1. скорость
Недостатки:
  1. ошибки
  2. хамство
  3. не решают вопросы

Одна з найкращих поліграфій Києва!

Руслана Руслана (United States, Cowpens) вторник, 27 апреля
Не так часто пишу відгуки, але про дану поліграфію я не можу не написати. Одразу хочу відмітити підхід персоналу до клієнтів. Ввічливість, привітність - ось головні якості персоналу в даній друкарні. Все роблять дуже круто, справжні професіонали. Ніколи не затримували із замовленнями, все робили вчасно. Якість на вищому рівні! Чудова друкарня!
Достоинства:
  1. Привітний персонал
  2. Швидка робота
  3. Якість
  4. Професійний підхід до клієнта

Друкував запрошення, я задоволений!

Назар Назар воскресенье, 25 апреля
Недавно мав змогу співпрацювати з даною поліграфією. Друкував запрошення у невеликій кількості. Ми з дизайнером обговорили деталі і команда одразу взялась за роботу. Все зробили вчасно та якісно! Я дуже задоволений. Рекомендую!!!
Достоинства:
  1. Якість
  2. Ціна
  3. Швидка робота

Чудова друкарня, рекомендую!

Ростислав Ростислав пятница, 23 апреля
Всім привіт! Недавно я співпрацював з цією чудовою друкарнею, задача була надрукувати невелику кількість вітальних листівок. Одразу зверну увагу на дизайнера, котрий безкоштовно мені допоміг і зробив свою роботу чудово. Зробили все якісно, та вчасно, як і домовлялись. Ціни досить не високі як для такої якості. Думаю зустрінемось ще. Рекомендую!
Достоинства:
  1. Якість
  3. Дизайнер
  4. Ціна
Недостатки:
  1. Немає

Краща поліграфія в Києві!

Антон Антон среда, 21 апреля
Вже не один раз співпрацюю з даною поліграфією і результатом задоволений на всі 100%. Займаються різними видами друку, починаючи від дрібних офісних паперів і закінчуючи вивісками і банерами. У них є безкоштовна послуга дизайнера, котрий чудово розуміється у своїй справі. Ціни на друк досить не високі. Однозначно рекомендую!
Достоинства:
  1. Професіонали свої справи
  2. Безкоштовний дизайнер
  3. Якісний друк
Недостатки:
  1. Немає

Ребята профессионалы своего дела

Елена Елена вторник, 20 апреля
Очень приятный персонал. Делала открытки, работой очень довольна. Отдельно хочу поблагодарить дизайнера за его работу, учел все мои пожелания. Цены не высокие. Работу сделали в точно определенное время, без опозданий. Ребята понимают по делу. Рекомендую!good
Достоинства:
  1. Не высокие цены.
  2. Пунктуальность.
  3. Дизайнер
  4. Качество работы
Недостатки:
  1. Не нашла

Друкував візитки, все супер!

Женя Женя суббота, 17 апреля
Хочу виразити велику подяку "Київському Друкарському Цеху" за співпрацю! Друкував візитки для свого колективу. Допомогли з дизайном, за що окреме дякую! Все вчасно та якісно. Ціною приємно задоволений. Однозначно рекомендую!!!
Достоинства:
  1. Допомога з дизайном, пунктуальність, якість

Прекрасна поліграфія!

Іван Іван 16 апреля, 2021 год
Неймовірно надійні і розуміючі партнери.
Прекрасна поліграфія. Працівники, якої завжди входять в положення і допомогають з надзвичайно складних задачах (складних для нас - не професіоналів)
Хороша якість, швидкість!
Всім рекомендую!!!!
Достоинства:
  1. Хороша якість, швидкість роботи, чудовий колектив

Часто співпрацюємо, мене все влаштовує!

Вера Вера 14 апреля, 2021 год
Наш офіс являється постійним клієнтом даної поліграфії. Ми друкували тут дуже багато речей, починаючи від простих офісних паперів і закінчуючи різними вивісками та візитками. Якість друку завжди на високому рівні. Персонал привітний, завжди допоможуть та підкажуть. Ціна також досить невисока. Дякую Вам за співпрацю і до зустрічі у нових проектах!
Достоинства:
  1. Привітний персонал, ціна, якість друку
Недостатки:
  1. Не знайшла

Чудова поліграфія

Анатолій Анатолій 13 апреля, 2021 год
Я постійний клієнт даної друкарні! Останній раз друкував тут банери, роботу виконали на 100%. Дуже якісний друк, а ціна досить не висока. Допоможуть і підкажуть в будь-якому питанні. Справжні професіонали своєї справи. Рекомендуюgood
Достоинства:
  1. Якісний друк, Професіоналізм
Недостатки:
  1. Немає

Все зробили швидко і якісно!

Владислав Владислав 11 апреля, 2021 год
Друкував у даній друкарні вітальні листівки. Друком задоволений на 100%. Дуже приємний та ввічливий персонал. Безкоштовна допомога дизайнера. Ціна досить невелика, а якість на вищому рівні! Роботу зробили вчасно, як і обіцяли! Дякую за роботу! 5+vawe
Достоинства:
  1. Приємний персонал, низька ціна, якісний друк, пунктуальність
Недостатки:
  1. Не знайшов

Печатал вывески, очень доволен!

Sergey Sergey 10 апреля, 2021 год
Недавно печатал вывески в данной типографии. Могу сказать только одно, люди, которые здесь работают настоящие профессионалы своего дела!!! Качество на высшем уровне! Все сделали очень быстро, даже раньше чем было договорено. Хочу выразить отдельную благодарность дизайнеру, который сделал очень крутой дизайн моим вывескам! Однозначно 5+, всем советуюgood
Достоинства:
  1. Качество печати, пунктуальность, помощь с дизайном
Недостатки:
  1. Нету

Печать листовок.

Валерий Валерий 9 апреля, 2021 год
Заказывал в этих ребят не один раз. Меня всё устраивало. Последний раз заказал листовки. Одну из них, напечатали не ту, что я утвердил. Ничего от них не требуя, я просто написал им в Вайбер об этом. Скинул скрин, в подтверждение того, что я заказывал именно эту листовку. В ответ меня обвинили, что я мог сам подделать скрин, и... Читать отзыв Заказывал в этих ребят не один раз. Меня всё устраивало. Последний раз заказал листовки. Одну из них, напечатали не ту, что я утвердил. Ничего от них не требуя, я просто написал им в Вайбер об этом. Скинул скрин, в подтверждение того, что я заказывал именно эту листовку. В ответ меня обвинили, что я мог сам Киевский печатный цех - Печать листовок. подделать скрин, и вопрос закрыт. Это не честные хлопаки. Правда один паренёк извинился за его ошибку. Ему респект. Может они и классные.... Если вас устраивает, что вас могут кинуть, то вам к ним. А может вам и повезёт.
Достоинства:
  1. Делают быстро. Качество печати на уровне.
Недостатки:
  1. Хамы, не могущие признать свои ошибки.
Это неправда. Те макеты, что Вы утвердили - мы и напечатали. Вам выслали скрины с экрана, где Вы все подтвердили. Имейте мужество признать собственные ошибки, а не перекладывать их на нас

Професіонали своєї справи!

Sasha Sasha 7 апреля, 2021 год
Нещодавно мав нагоду працювати з "Київським Друкарським Цехом". Мені потрібно було швидко зробити друк у великій кількості. Роботою я був дуже задоволений, друк дуже якісний. Хлопці зробили все дуже швидко. Ціна відповідає якостіgood Однозначно буду звертатись ще. Рекомендуюgoodgoodgoodsmile
Достоинства:
  1. Якісний друк, швидкість роботи
Недостатки:
  1. Не знайшов

Постійний клієнт, все супер!

Антонина Антонина 6 апреля, 2021 год
Наш офіс є постійним клієнтом даної друкарні. Якщо вам потрібно швидко роздрукувати велику кількість паперу, то вам тільки сюди! Дуже приємний персонал,зажди допоможуть та підкажуть. Досить не висока ціна для такого якісного друку. Дякую за співпрацю, чекайте на мене зновуvawegood
Достоинства:
  1. Ціна, якість, професіоналізм.

МОШЕННИКИ!!! НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ!

Вика Вика 5 апреля, 2021 год
Отпечатали 250 визиток с нерабочим QR кодом, заблокировали и нахамили.
Перезвонили по оставленному номеру быстро. Просто таки молниеносно. Сказали для их бесплатного дизайна свяжется дизайнер в Вайбер. Пишет мне это чудило. Уверяет, что лучший вариант визиток белый, а не прозрачный или чёрный, как я хотела. Они просто не хотят париться с клиентом.
Три!! Часа!!! Я потратила, чтобы все сделать... Читать отзыв
Отпечатали 250 визиток с нерабочим QR кодом, заблокировали и нахамили.

Три!! Часа!!! Я потратила, чтобы все сделать сама - сама в приложениях сделала дизайн, три раза просила слово с новой строки ставить. Никто не проконсультировал по фактуре бумаги, углам, плотности, размеру визитки. Вообще ноль. Дизайнер отправлял писать на другой номер.

Я хотела QR код на визитку. Сбросила ссылку и дизайнер сначала отмахивался «это вопрос не ко мне, пишите туда», потом сделал код. НО при копировании ссылки захватил ещё и русскую букву следующего слова. В итоге 250 визиток в мусорку. Это 271 гривна.Каким надо быть тупым, чтобы даже не проверить код перед печатью.

Я проверила код сразу же. Дозвониться им невозможно было в течении трёх часов, хотя в субботу они работают. Писала и дизайнеру и по всем номерам. Когда перезвонил «менеджер», то даже слушать не стал, сказал мы не делаем QR коды и это Ваша ответственность и тупо сбросил. Дозвониться повторно не смогла. Перезвонил парень со своего номера - ему сходу нахамил тот же парень и сказал, что меня заблокировали и его тоже заблокируют и сбросил.

Там сидит один парень везде: и менеджер и дизайнер - и тупо разводит Вас.
Визитки пришли настолько тонкие и узкие, что их и с рабочим кодом можно было бы выбросить.
Не связывайтесь. Я всегда читаю отзывы, а тут впервые даже не дернуло почитать залезть.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Мошенники, хамят и посылают. Блокируют номера
Вы написали неправду. От Вас был получен QR-код, который и был напечатан на визитке. Если он не работает, значит Вы его сгенерировали неправильно. Ваши усилия очернить нас - просто тщетны. Показать 1 ответ

Я доволен, минусов не обнаружил

Виталий Виталий 4 апреля, 2021 год
Всем привет! Недавно заказал визитки в "Киевском Печатном Цехе". Ребята справились на все 100%. Помогли мне с дизайном, за что хочу вам сказать спасибо!
Мой заказ выполнили раньше чем договаривались. Качество на высшем уровне! Рекомендую!!!
Достоинства:
  1. Качество, профессионализм, пунктуальность
Недостатки:
  1. Минусов я не обнаружил
Рейтинг 3.8 из 5 на основании 251 отзыва
Адрес: Киев, ул. Автозаводская, д. 78а