Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Шахрайство - Отзыв о Каталог товаров и услуг Zakupka.com


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1514

Рейтинг: 3.8, всего отзывов 148

https://www.otzyvua.net/katalog-tovarov-i-uslug-zakupkacom От Гость, опубликован 16 декабря, 2015 годНаписать отзыв
Гость 16 декабря, 2015 год Мною було придбано зарядний прилад до ноутбуку Dell vostro 131 на інтернет-сайті у магазині Пакун, розташованний у м.Києві, вул. Кіото 5. Замовлення 1003-035240 було відіслано 07.12.2015 та отримано мною у відділенні 7 08.12.2015. Товар був неналежної якості, та також мене не попередили,що товар є неякісною підробкою та не може бути використанний за призначенням, тобто заряджати аккумулятор ноутбуку. Я зателефрнувала 09.12.2015 за вказаними телефонами у гарантійному листі та мені повідомили адресу відділення нової почти, а саме відділення7 у м.Києві на ім'я ФОП Горохова Євгена Миколайовича. Товар повернула за рахунок одержувача з накладеною платою у сумі 389 грн., які біло витрачено мною за отримання неякісного товару, що підтведжено накладною нової пошти. Починаючи з 09.12.2015 мены обіцяли забрати неякісний товар та повернути кошти, але на сьогодні кошти не повернуто, вимоги закону України ст9 Про захист прав споживачів не виконано, та керуючись обствинами мною зроблено висновки, що в магазині працюють за шахрайською схемою, а саме кошти за неякісний товар не повертають, чекаючи на утилізацію доказів злочину на складі Нової Пошти. Тобто керуючись зібраними доказами мною буде зафіксовано звернення у правохоронні органи з метою притягнути інтернет магазин до уголовної відповідальности за статтею УК України ст.190 Шахрайство 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Zakupka.com (Украина) 31 декабря, 2015 год Здравствуйте. Мы сожалеем, что Вы столкнулись с недобросовестным продавцом.
Zakupka.com — платформа для размещения интернет-магазинов (на сегодня у нас зарегистрировано более 99 тысяч компаний), мы не можем знать кто именно из наших клиентов не соблюдает закон. Поэтому, просим предоставить нам ссылку на сайт, где Вы заказывали товар.
Формат номер заказа, указанного Вами, не соответствует нашему, поэтому для подтверждения реальности оплаты мы просим Вам предоставить скан-копии документов, подтверждающие оплату товара.
Только после предоставления указанных данных мы сможем связаться с компанией-продавцом для выяснения ситуации.


Каталог товаров и услуг Zakupka.com

Zakupka.com - площадка для создания своего бизнеса в интернете с минимальными затратами. С другой стороны, Zakupka.com - это каталог товаров и услуг Украины. Услугами сайта уже успешно пользуются 23 740...
, ,

Интернет-магазины новости

Про графік роботи відділень modnaKasta 9 травня Цього дня за стандартним графіком працюватимуть відділення в наступних містах:...
Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Замовили щось та не встигли забрати до травневих свят? Без паніки. Відділення modnaKasta працюють за звичайним графіком.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня. 
Гарних свят!
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...

Интернет-магазины

DOOR Lviv

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фабрика Дверей

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Lvivski.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Door Floor интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
thermopraktik.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться