Ніколи навіть не міг подумати - Отзывы о Moneybox.net.ua платежные терминалы

Отзыв написан 8 января, 2021 год 27 просмотров
Ніколи навіть не міг подумати про те, що я здатний не тільки на роботу «на дядька», а й на роботу на себе. Я завжди був далекий від бізнесу, та таких справ, завжди мені здавалося це дуже важким та незрозумілим. Та коли дізнався про moneybox.net.ua франшизу, то мій світ наче перевернувся. Я хотів все і одразу, та дізнатися про них потрібно було більше. Почав читати про moneybox.net.ua відгуки, телефонувати до них, розмовляв з менеджером і не раз. Остаточно вирішив діяти. Зробив покупку одного терміналу. За тиждень його встановили, мені розповіли що і як потрібно робити, віддали документи. Я тоді був щасливий як ніколи. Спочатку справи йшли не дуже добре, за перший місяць я ледве 4 тисячі заробив, та потім справи пішли в гору, і вже за другий місяць вийшло 6 тисяч. На даний момент сума в місяць буває і 6 тисяч і 8. Це дуже добре для пасивного прибутку. Я радий що почав співпрацювати з moneybox.net.ua, планує не зупинятися на одному терміналі.

Платежные системы: отзывы

Отзывы пользователей о работе платежных систем. Каталог отзывов: WebMoney, Яндекс Деньги, Платежная система "ePayService" и другое

Платежные системы
2.1
Не берет деньги Еленовская 3. Терминал не принимал 500 и 200грн новые, хотя там была наклейка что принимает, пришлось пополнить деньги в изипей и отдать 30грн комиссии
Терминалы Ibox Ответ представителя Терминалы Ibox
вторник, 23 февраля
Анна, добрый день! Приносим извинения за данную ситуацию. Отправим специалиста к терминалу для проверки. На данный момент действительно все терминалы...

Платежные системы
UAPAY