Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen) отзывы

Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Рекомендую друзям і всім.

Саша Саша 3 мин 11 сек назад
Їхав рейсом Свебодзін- Херсон з Глівіце до Ковеля автобус мерседес.
Комфорт сподобався. Персонал привітний.
Порекомендую друзям обов*язково.

Рекомендую!!!

Марія Марія 20 часов 25 мин назад
Їхала до дому на Україну 28.10.2020 дуже чисто, вічливий водії Пан Сергій та Андрій, досить швиденько приїхала додому.. Рекомендую !!!

Рекомендую!

Татьяна Татьяна среда, 28 октября
Еду автобусом 013 с Одессы до Ополе автобус очень комфортный, люкс класса. В нëм есть вайфай. Водители приятные люди. Рекомендую!

Радимо всім «Каса Lux-Reisen”.

Ларіса Біліченко Ларіса Біліченко среда, 28 октября
Їхали з сестрою з Гожова Вєлькопольскєго до Львова 25.10.2020 р. Автобус чудовий, комфортабельний, приїхав вчасно. Це дуже важливо, так як ми сідали на проміжній станції.
Водії Руслан і Василь надзвичайно ввічливі, уважні, допомогли поставити речі до багажного відділення, а також забрати по приїзді до Львова. Робили зупинки на заправках, де можна було піти до туалету навіть , не маючи злотих. Завжди перевіряли чи всі пасажири на місці. Ми їхали вночі, в автобусі було тепло і комфортно. Ми залишились задоволені поїздкою. Щиро дякуємо !
Радимо всім «Каса Lux-Reisen” !

Serdecznie polecam!

Liolia Liolia понедельник, 26 октября
Jechałam autobusem z Warszawy do Chmielnickiego, autobus był na czas, kierowcy Anatolii i Paweł byli bardzo pomocne, rzadko spotyka się ze kierowca pomaga wsadzić walizkę a tutaj za każdym razem na granicy pomagali wrzucić do bagażnika, miałam towar na Tax-free i też zaczekali na mnie i nie robili problemu, chociaz wiekszosc zwykle odmawia. Serdecznie polecam.

Всім рекомендую!!!

Дмитрий Дмитрий воскресенье, 25 октября
Я їхав з Ловіча на Хмельницький автобус під номером 511 ,посадка Була на 22:40 ,приїхав вчасно ...
Зібрали одразу багаж , дуже ввічливі і добрі водії.
Дорога пройшла дуже добре і швидко , мені все сподобалось .
Я вже подорожую цею компанією 2 рік і за цей час не було нарікань
Всім рекомендую!!!

Всім раджу!!!

Анна Анна воскресенье, 25 октября
Їхала з Ловіч на Хмельницький, рейс на 22.40, автобус приїхав вчасно , комфортний автобус під номером 511 з хорошими водіями Сергієм і Іваном. Дуже сподобався перевізник, всім раджу

Буду рекомендувати !

Ольга Ольга суббота, 24 октября
Їдемо з доцьою 1,5р, автобусем 319, Херсон-Свебодзін, надають авто-крісло це однозначний +! дуже вдячна водіям! Допомогли з сумками, дитиною, перекладом, коли не розуміла що до мене говорили поляки)
Працює вай-фай, чистенько і зручно!))
Рекомендую

ПОГАНИЙ ПЕРЕВІЗНИК

Гость Гость суббота, 24 октября
19,10,2020 їхав цим перевізником ,в мене просто слів немає не поїздка а ужас сплошний водії хамлять пасажирам
Достоинства:
  1. немає
Недостатки:
  1. бруд ,хамство.старий автобус328 все дрібижить він в несправному стані

Однозначно рекомендую.

Христина Христина четверг, 22 октября
Сподобалось ,чудові водії маршрута 001,їхали сім'єю з маленькою дитиною надають автокрісло.Однозначно +

Рекомендую “Kaca Lux-Reisen”

Олена Олена четверг, 22 октября
Маршрут Вінниця-Катовіце екіпажу 013 велика подяка за прекрасну та комфортну поїздку. Рекомендую “Kaca Lux-Reisen”

Тільки цим перевізником.

Люда Люда среда, 21 октября
Їхала 24 серпня з Польщі ,лишилась довольна.були пересадки але нас водії не залишали,їхала перший раз сама,була підтримка збоку водіїв.тому дуже вдячна.на цій неділі вже їду назад,і тільки цим перевізником.

Рекомедую перевізника.

Тетяна Тетяна среда, 21 октября
Їхала рейсом автобуса Плзень Херсон 006 до Львова, водії привітні, в автобусі тепло, чисто поїздкою задоволена, рекомендую перевізника!!!

Задоволений,рекомендую.

Іван Курилець Іван Курилець среда, 21 октября
їхали з міста Колобжегу автобусом 941 до Львова )))
1)тепло у автобусі і це великий +
2)водії привітні і вічливі що тоже не мало значить
3)в автобусі чисто і є розєми щоб під зарядити свої девайси
Задоволений ))рекомендую))

Отличная поездка.

Роман Подвишецький. Роман Подвишецький. вторник, 20 октября
Добрый день, 19.10.20 ехал рейсом Херсон- Свебодзин из Херсона до Стшельце- опольске., автобус KLR 021,приятная поездка, без проволочек и длинных стоянок, водители тактичны и вежливы, помогают пассажирам с погрузкой- выгрузкой багажа. Приятный бонус- бесплатный кофе и напитки на пересадке в Хмельницком. Как водитель, отдельно отмечаю профессионализм коллег, удачи вам, рекомендую перевозчика.

Люкс-Рейзен-рекомендую!

Рина Смирнова. Рина Смирнова. вторник, 20 октября
Ехала с Ополе до Николаева, автобусом 328. Чистый и тёплый автобус, вежливые водители, поездкой довольна, перевозчика рекомендую.

Перевізника рекомендую!

Гость Гость вторник, 20 октября
Їхала з Нової Солі. до Львова автобусом 328. Комфортно чисто , тепло Водії хороші люди мега позитивні , для зручного сну дали навіть подушки ! Дякую перевізника за Водіїв . Охайні та культурні водії Перевізника рекомендую

Советую всем!

Лена Лена вторник, 20 октября
Автобус 054 рейс Щецин Киив. Ехала с Лодзя в Полтаву, едем с комфортом, на всех остановках вовремя останавливаемся, на границе быстро все прошло. Водителя приветливые, с багажа и помагают) вообщем все супер, все понравилось. Советую!)

Буду рекомендувати усім!

Артур Артур понедельник, 19 октября
Їду автобусом Херсон-Гданськ (EL2L319), все на вищому рівні , водії професіонали своєї справи.Теплий,чистий автобус.
Рекомендую всім хто бажає їхати на роботу чи відпочинок

Поезка очень хорошая!

Zheki Miki Zheki Miki понедельник, 19 октября
Я ехала с Хмельницкого в Одессу, 18.10.2020 с водителями Сергей и Алексей(даже гарні хлопці). Автобус номер 9928. Поездка была очень хорошая, все было вовремя, пожелания пассажиров учитывались. Ребята очень внимательные. Печечку включили, телефон подзарядили, и даже светлую сумку не испачкали.

Спасибо всем!

Снежана Снежана воскресенье, 18 октября
ехали с Одессы до зелёной горы,автобусом номер328,чистый та тёплый автобус, есть заряд для телефонов.приятные приветливые водители, рекомендую всем перевозчика

Люкс-Рейзен-Респект!!!

Володимир Володимир воскресенье, 18 октября
Вчора їхали рейсом Щецин (Пила) Херсон(Київ) трохи з запізненням була посадка в Ченстохова,але водій нагнав різницю на автобані,зупинявся кожні півтори години без повідомлення на потреби пасажирів,а перед кордоном дав можливість зробити закупи в Теско тим,хто може щось забув купити,уважний і культурний,після кожної зупинки під час відправлення рахував пасажирів,митницю,обидві пройшли за 1год 20 хвилин... і ще ряд приємних дрібничок від цього... Читать отзыв Вчора їхали рейсом Щецин (Пила) Херсон(Київ) трохи з запізненням була посадка в Ченстохова,але водій нагнав різницю на автобані,зупинявся кожні півтори години без повідомлення на потреби пасажирів,а перед кордоном дав можливість зробити закупи в Теско тим,хто може щось забув купити,уважний і культурний,після кожної зупинки під час відправлення рахував пасажирів,митницю,обидві пройшли за 1год 20 хвилин... і ще ряд приємних дрібничок від цього водія.Рідко зустрінеш таких водіїв,хочу побажати що всі водії даної фірми був вчорашній водій цього рейсу ,респект йому і уважуха !!!

Вам всем спасибо!

Ольга Ольга суббота, 17 октября
Добрый день!Сегодня приехала етим рейсом домой!))Осталась в восхитительном впичетлении.Ребята водителя просто классные добрые внимательные переживают за каждого своего пасажира после каждой стоянки перешитывали все ли на месте.Побольшеп таких.Автобус тёплый удобный, есть интернет что не мало важно,и телевизор. Вопшем рекомендую не пожалеете!А вам всем спасибо и операторам которые быстро реагируют на сообщение и так же быстро бронируют билеты и водителям

Все просто отлично!!!

Сабина Сабина суббота, 17 октября
Очень крутая компания комфортно и быстро доехали, а главное водители приятные и отзывчивые люди. Советую!

Люкс Рейзен хороший перевізник

Оксана Оксана пятница, 16 октября
Добрго дня, я їду за маршрутом свебодзін-херсон дуже чистий, зручний автобусі номер автобуса 728 вічливі водії хороший екіпаж та сервіс рокомендую касу люкс рейзен хороший перевізник

Комфортабельний автобус.

Неля Настуняк. Неля Настуняк. пятница, 16 октября
Зручний і швидкий автобус. Доїхала дуже добре. Шофера просто ідеальні).Приємно вражена відношенням до людей.

Рекомендую!

Валентина Печерук. Валентина Печерук. среда, 14 октября
Їхала з цим перевізником з Колобжегу до Вінниці. Добрі, веселі хлопці, чистий, теплий автобус з вайфаєм. Тільки трохи довго їхати. Але в цілому все добре, рекомендую.

Я очень довольна.

Дуся Бондарь Дуся Бондарь среда, 14 октября
Мне все понравилось и я очень довольна. Мне понравились водителя очень приветливо относились к пассажирам. Это Мне все понравилось и я очень довольна. Мне понравились водителя очень приветливо относились к пассажирам. Это экипаж 001. Спасибо им большое.. Спасибо им большое.

Сподобалося все!

Група друзів Група друзів вторник, 13 октября
12.10.2020. Їхали автобусом Бидгуш-Умань. Приємно отримувати позитивні задоволення від поїздки. Ввічливі водії Сергій та Андрій, комфортний автобус. Всім рекомендую!!!

Рекомендую всім!

Леся Леся вторник, 13 октября
їхала сьогодні у автобусі рейсом Хмельницький Свибозін. до Львова автобус9928 воді Сергій і Олексій нам не відмовили у допомозі і підказали що їхній рейс де до Львова а поті у Варшаві так мені треба було до Польщі . дуже дякую

Пассажирские перевозки
ООО «ЮНИВЕРС ЛТД»