60 отзывов / 5903 просмотра

Кам'янець Подільський- Лодзь

Пасажирка Отзыв написан вторник, 16 октября
Їхала з Нетішина до Сохачева 14.10. Приємно здивована від поїздки цим рейсом.Чистий, комфортний автобус. Приємні,доброзичливі та привітні водії,які інформували пасажирів по будь яких питаннях (це в даний час рідкість). Поїздкою задоволена,водіям респект!!! Саме таких не вистачає на цьому рейсі. Їхала з Нетішина до Сохачева 14.10. Приємно здивована від поїздки цим рейсом.Чистий, комфортний автобус. Приємні,доброзичливі та привітні водії,які інформували пасажирів по будь яких питаннях (це в даний час рідкість). Поїздкою задоволена,водіям респект!!! Саме таких не вистачає на цьому рейсі.

Жахливо!!!

Гость (Украина, Lviv) Отзыв написан среда, 3 октября
Розкажу про свою поїздку була 7липня 2018р., автобус зломався в Луцьку , стояли 3год.(буває з різними автобусами). Але це не все на Польському кордоні автобуса затримали , була виявлена контрабанда 3мішка сигарет-водії хотіли заробити, а щому мають страдати люди , ми чекали 6 год. (3год. ночі по 9год.) результата так і не отримали , ми змушені пересідати в інший автобув,...  Читать отзыв Розкажу про свою поїздку була 7липня 2018р., автобус зломався в Луцьку , стояли 3год.(буває з різними автобусами). Але це не все на Польському кордоні автобуса затримали , була виявлена контрабанда 3мішка сигарет-водії хотіли заробити, а щому мають страдати люди , ми чекали 6 год. (3год. ночі по 9год.) результата так і не отримали , ми змушені пересідати в інший автобув, платили гроші свої ,щоб до їхати до Варшави.Звонили до оператора результат ноль, навіть і не вибачились...

Польща-Україна

Гость (Польша, Warsaw) Отзыв написан четверг, 27 сентября
Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen) - Польща-Україна
Достоинства:
  1. Їхала з Польщі на Україну 27.09 автобусом Щецин-Київ. Була двічі приємно здивована

Хороший перевозчик

Гость (Польша, Warsaw) Отзыв написан среда, 26 сентября
Ехала со Льовова в Катовице 24.09 попала на водителей
(5 экипаж) безумно весёлые, приятные люди, смотрели всем автобусом комедию) ехать хорошо) да и настроение супер) доехали без проблем) советую) с этими ребятами можно ехать куда угодно) все объяснят, покажут как, куда) 5 звезд*
Ехала со Льовова в Катовице 24.09 попала на водителей

Обслуговування високого рівня)

Ярослава Тимчик (Польша, Warsaw) Отзыв написан вторник, 25 сентября
Їду з Вінниці в Познань, маршрутом Київ - Щецин(5 екіпаж) - дуже приємні водії) чистий автобус, тепло, відношення з розумінням до пасажирів) гарний настрій завдяки водіям) приємна музика) єдине що можна сказати раджу перевізника все буде з комфортом і вищим класом✌️☺️ Їду з Вінниці в Познань, маршрутом Київ - Щецин(5 екіпаж) - дуже приємні водії) чистий автобус, тепло, відношення з розумінням до пасажирів) гарний настрій завдяки водіям) приємна музика) єдине що можна сказати раджу перевізника все буде з комфортом і вищим класом✌️☺️

Нормальний перевізник

Гость (Украина) Отзыв написан понедельник, 24 сентября
Їхала зі Славути до Варшави.
Автобус приїхав майже вчасно, чистий. Водії нормальні, не хамили, іноді включали якусь незрозумілу музику,
але то таке. Туалет працював, був вай фай, але тільки після таможні, а ще на кордоні водії підказали що і як.
Їхала з сином по скидці. Все норм.
Їхала зі Славути до Варшави.
Їхала з сином по скидці. Все норм.

Не реккомендую

Екатерина (Украина, Kherson) Отзыв написан воскресенье, 23 сентября
22.09.2018 отправляла передачу этой компанией, так вот, перед тем как ее принять и поставить, перерыли в прямом смысле слова все! Ко всему содрав круглую сумму, так как обьяснили что принтер-мол ценную вещь везем... допустим.... но когда происходила пересадка в Хмельницком, уважаемые перевозчики видимо забыли о том что они везут (по их же словам и их оценке),когда они все таки...  Читать отзыв 22.09.2018 отправляла передачу этой компанией, так вот, перед тем как ее принять и поставить, перерыли в прямом смысле слова все! Ко всему содрав круглую сумму, так как обьяснили что принтер-мол ценную вещь везем... допустим.... но когда происходила пересадка в Хмельницком, уважаемые перевозчики видимо забыли о том что они везут (по их же словам и их оценке),когда они все таки приехали то выдали подраную и чуть-ли не наизнанку вывернутую коробку. Слов просто не хватает. Лишь бы денег содрать, а обязательства через одно место выполнены.

Жахлива поїздка Lux-Reisen

Гость (Украина) Отзыв написан суббота, 22 сентября
Купила два квитки до Польщі на касі люкс рейзен і забронювала два квитки назад.На українському кордоні при перевірці документів мого друга викликали прикордоники,затримка була 15хв,водій став поводити себе неадекватно він викрикував що задусить пасажира і залишить його на кордоні.Завдяки прикордонику ми не поїхали без мого друга.
При поверненні на Україну з другим екіпажом в нас знову виникли проблеми.На квиток який я забронювала на офісі не було броні.Водій нас взяв тому що було вільне місце, всю дорогу я їхала на зламаному кріслі.Ця поїздка з компанією Люкс рейзен була для мене останньою.Нікому не раджу користуватись їхніми послугами!!!

Шановний перевізник

на рахунок решти можемо поспілкуватись
мій моб.0977165994

Вінниця-Відень

Гость (Украина) Отзыв написан 30 августа, 2018 год
Їхала туристичним маршрутом Вінниця-Відень-Братислава 22-26 серпня 2018 року з водіями Сергієм та Олегом - ввічливі, виховані, з відмінним почуттям гумору. Зручний комфортабельний автобус з кондиціонером, сервіс на високому рівні - вчасні зупинки, водії з багажем допомогли кожному з 56 пасажирів, приїхали без затримок, навіть раніше запланованого часу. Дякую! Тепер я ваш постійний клієнт. Їхала туристичним маршрутом Вінниця-Відень-Братислава 22-26 серпня 2018 року з водіями Сергієм та Олегом - ввічливі, виховані, з відмінним почуттям гумору. Зручний комфортабельний автобус з кондиціонером, сервіс на високому рівні - вчасні зупинки, водії з багажем допомогли кожному з 56 пасажирів, приїхали без затримок, навіть раніше запланованого часу. Дякую! Тепер я ваш постійний клієнт.

Водії хами!!! 23.08.18

Пасажир (Польша, Warsaw) Отзыв написан 23 августа, 2018 год
Перевізника не рекомендую!!! Мало того що сервіс взагалі відсутній,автобус відправився завчасно. Відправка з Любліна мала відбутися о 16.50 автобус відправився о 16.30 . При тому хамство одного з водіїв просто зашкалювало. Перевізника Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen) - Водії хами!!! 23.08.18 не рекомендую!!! Мало того що сервіс взагалі відсутній,автобус відправився завчасно. Відправка з Любліна мала відбутися о 16.50 автобус відправився о 16.30 . При тому хамство одного з водіїв просто зашкалювало.

Советую перевозчика

Влада (Польша, Warsaw) Отзыв написан 20 августа, 2018 год
Ехала 19 числа с Шепетовки к Лодзю с 4екипажом, очень отзывчивые водителя, помощь предоставляли на границе,помогали с багажом,чистый,уютный автобус, водителя в однотонных рубашках,работает кондиционер,можно зарядить телефон,работает телевизор,очень была удивлена комфортом,советую етого перевозчика, больше спасибо за комфорт,водителям счастливого пути))) Ехала 19 числа с Шепетовки к Лодзю с 4екипажом, очень отзывчивые водителя, помощь предоставляли на границе,помогали с багажом,чистый,уютный автобус, водителя в однотонных рубашках,работает кондиционер,можно зарядить телефон,работает телевизор,очень была удивлена комфортом,советую етого перевозчика, больше спасибо за комфорт,водителям счастливого пути)))

Хотите жыть - никогда им не пользуйтесь

Назар (Украина, Київ) Отзыв написан 15 августа, 2018 год
Рейс Львов-Краков был 13.08.2018. Старый, убитый автобус. По акционной цене мене он даже вполне устраивал. Условно из хорошего - работал кондиционер, перевозили нормально, без рывков, перестроений и так далее, отправляется без опозданий(+/- 5-10минут)
Из плохого - кресла поломаные(может не все), то есть вертикаль не держат, туалет само собой не работает.
Из Кракова во Львов - автобус был поломанный еще до...  Читать отзыв
Из Кракова во Львов - автобус был поломанный еще до Кракова(была вонь в салоне), на автостраде А4 задымил, действия персонала по спасению пассажиров были крайне непрофессиональны. Водитель больше думал как бы случайно не получить штраф от поляков и спасти автобус. Само собой были вызваны 112, они уже чистили автостраду от масла и сопроводили автобус на стоянку. дальше было что-то обещано насчет замены автобуса, лично я уехал попутной машиной и без проблем купил билет на интерсити.
Более детально - из салона говорят, что воняет, идет дым, игнор. дальше +/-1 минута, накал страстей, заставили остановится. Взял огнетушитель, убежал тушить заднее колесо(там шел дым). Не окрыл средние двери, проходит еще минимум 30-60 секунд, наконец-то средние двери окрылись и все выбегают в плотный дим, в котором естественно нечем дышать. Конкретно этот автобус должен был стоять на ремонте уже в Кракове. Это максимум. Едет с проблемами - уже должен буть уведомлен перевозчик с тихой заменой, а по дороге из Щецина прошел не один час, все можно было прекрасно организовать.
Уверен на 100%, что не было бы вызова 112, как минимум половина пасажиров согласились бы со страхом как-то ехать. Вопрос выживания при этом вообще вторичный. Как добирались остальные - само собой не в курсе.
По ценам - даже за 50% не стоит так рисковать жизнью. А с нами рядом почему-то было много людей, которые купили былет по цене +/- от 500грн и выше, вплоть до 120 злотых(882грн). Имхо - плохой опыт тоже опыт, но перевозчика крайне не советую. Да и нет настолько срочных поездок, чтобы хоть как-то не уйти от таких проблем

Не рекомендую

Гость (Польша, Miedziana Góra) Отзыв написан 15 августа, 2018 год
Я незадоволена послугами касири не відповідальні просила щоб перенесли на інший день сказала добре . Приїхала на автостанцію виявилось що мене ніхто не переносив і залишилась. Ні тобі вибачень нічого! Отакий тобі сервіс! Я незадоволена послугами касири не відповідальні просила щоб перенесли на інший день сказала добре . Приїхала на автостанцію виявилось що мене ніхто не переносив і залишилась. Ні тобі вибачень нічого! Отакий тобі сервіс!

Это просто кошмар и организация и водители

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 12 августа, 2018 год
Вкратце: компания ужасна, организация кошмарна, водители непрофессиональны, никому не советую. Может только нам так «повезло» но эта поездка была одним из кругов ада.

Если вам интересно как проходят поездки в автобусах вашей компании, спешу поделится.

Мы выезжали 11.08 со Львова до Одессы, автобусом Щецин -Новая Каховка, у которого отправление в 1:30 ночи, все началось с того, что нам сообщили автобус задерживается на границе, к чему мы отнеслись нормально, такое бывает, обещали доехать к 2:30-3:00 ночи. Во Львове шёл дождь, но мы не отходя от назначенного места ждали наш автобус. Прибыл автобус ближе к 3:00 ночи и к нашему удивлению сказал, что мест у него нет, хотя мы с билетами на руках, которые стоят не дёшево. Сказал возьмёт 4х человек, хотя его ожидало человек 10. Как потом выяснилось, места у него были. Позвонили в компанию, нам сказали: «ничего, сядите на следующий» а билеты были конкретно на тот автобус который уехал без мест.
Поскандалив с девочкой оператором, мы настояли на том, чтоб нас обязательно взяли в следующий автобус, стоять ночью на вокзале под дождем, не так-то весело. Она сказала у него выходят 3 человека,места будут. Приехал следующий автобус и сказал что мест у него нет. Сказал не возьму никого. Мы уже просто были в шоке, начало 4ого утра. Подошёл парень и сказал «там за девочку договаривались» Водитель сказал:да,конечно и тут же усадил ее в автобус. Перед самым отъездом ему позвонила оператор и только после этого он посадил нас в автобус. В автобусе было достаточно много свободных мест.
Доехали мы до Хмельницкого в 8 утра нас разбудили и сказали все кто на Одессу пересаживаемся в другой автобус. Мы с сонные не поняли что происходит, ждали ещё около часа другой автобус и водители рассадили нас в зависимости от направлений и мы уже ехали в другом автобусе.
Водитель автобуса судя по всему был стажёр, собирал все ямы,рядом было ещё два водителя и звучали фразы типа: «ой тормози, жд переезд» «ой тормози, ямы» чего сам водитель не замечал и в придачу нарушал правила ПДД. Если бы мне озвучили при покупке все эти факторы, типа вынужденные пересадки в другой автобус утром, возможность того, что в автобусе на который куплен билет не будет мест, я бы в жизни не воспользовалась вашей компанией и другим не советую, причём за билеты заплачено 1200грн
Надеюсь никогда больше не прийдется пользоваться услугами вашей компании. Непунктуальные непрофессиональные, автобус комфортный, но остальное просто кошмар.

кращий маршрут

є ризетки вай фай мені дуже сподобалось їхати з 4 екіпажом
буду надалі користуватися їхніми послугами

Красота

Василій (Польша, Warszawa) Отзыв написан 8 августа, 2018 год
Я їхав 7числа з Каменеця на Лодзь мині сподобалося коли ми проходили кордон водії помагають проходити кордон+до того що і у качистві переводчика підказують шо і як мині приємно.також автобус комфорт кондиціонер резетка працює Wi fi мині сподобалось і рекомендую людям їду і буду їхати . Я їхав 7числа з Каменеця на Лодзь мині сподобалося коли ми проходили кордон водії помагають проходити кордон+до того що і у качистві переводчика підказують шо і як мині приємно.також автобус комфорт кондиціонер резетка працює Wi fi мині сподобалось і рекомендую людям їду і буду їхати . Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen) - Красота
Достоинства:
  1. +

Дякую за гарну поїздку. :-) :-) :-)

Анна (Польша, Warszawa) Отзыв написан 6 августа, 2018 год
Їхала автобусом Київ-Щецин. З Хмельницького до Катовіц. Все дуже сподобалось. Водії Руслан, Сергій, Олександр вічливі. Допомагали з багажом. Веселі, приємні, було цікаво. Автобус комфортабельний, клімат контроль, Wi-Fi, розетки. Можна в любий момент зарядити телефон. Номер білета 042563. Рекомендую подорожувати цим автобусом, не пошкодуєте. Їхала автобусом Київ-Щецин. З Хмельницького до Катовіц. Все дуже сподобалось. Водії Руслан, Сергій, Олександр вічливі. Допомагали з багажом. Веселі, приємні, було цікаво. Автобус комфортабельний, клімат контроль, Wi-Fi, розетки. Можна в любий момент зарядити телефон. Номер білета 042563. Рекомендую подорожувати цим автобусом, не пошкодуєте.

Відмінне обслуговування!

Антоніна (Украина, Хмельницький) Отзыв написан 5 августа, 2018 год
29 липня їхала на Хмельницький, маршрут Кам'янець-Подільський - Лодзь (зелений автобус) 583
Вперше їхала із Lux-reisen, до цього користувалася послугами інших компаній!
Була приємно вражена сервізом, чистий автобус, працюють кондиціонери, є безкоштовний wi-fi, резетки.
Окрема подяка для водії Олександру та Денису. Не грабіяни, виховані, чітко знають свої обов'язки, допомагають при потребі пасажирам, просто професіонали своєї справи!
Сама поїздка залишила приємні враження!...  Читать отзыв
Вперше їхала із Lux-reisen, до цього користувалася послугами інших компаній!
Сама поїздка залишила приємні враження! Рекомендую)

Поганий перевізник! Хамські водії!

Сергій (Украина, Київ) Отзыв написан 2 августа, 2018 год
Прочитавши відгуки про перевізника Lux-Reisen вирішив написати і свій досвід від користування послугами вище зазначеного перевізника. Маршрут Кам'янець-Подільський - Лодзь їхав з Рівного до Варшави 29 червня 2018 (зелений автобус) перше що вразило це жахливе відношення до пасажирів водіїв автобусу, відношення як до бидла коли їм пасажири робили зауваження що за ставлення вони прямо відповідали що нам пох... телефонуйте до...  Читать отзыв Прочитавши відгуки про перевізника Lux-Reisen вирішив написати і свій досвід від користування послугами вище зазначеного перевізника. Маршрут Кам'янець-Подільський - Лодзь їхав з Рівного до Варшави 29 червня 2018 (зелений автобус) перше що вразило це жахливе відношення до пасажирів водіїв автобусу, відношення як до бидла коли їм пасажири робили зауваження що за ставлення вони прямо відповідали що нам пох... телефонуйте до диспечера він вас також пошле!!!
Потім вже всі заспокоїлись виявилось що водії зовсім не відпочивали приїхали з маршруту і від разу назад, а маршрут дуже "марудний" для любого водія він важкий!!!
Їхали назад 9.07 вже був білий автобус там водії були нормальні без хамства, ми так зрозуміли що попали до таких "профісіоналів" як їхали до Варшави!
Достоинства:
  1. Відносно не велика ціна за квиток (якщо купувати з 50% знижкою)
Недостатки:
  1. Довго їде, зупиняється часто

Отлично

Гость (Польша, Warszawa) Отзыв написан 2 августа, 2018 год
Їхали 1серпня по маршруту Кам-Под-Лодзь з четвертим екіпажом, дуже чемні водії допомагали переїхати кордон. В автобусі працює кондиціонер, телевізор, музика сучасна. Також працює безкоштовний вайфай. Є розетки 220вт. Рекомендую всім користуватися цею компанією. Їхали 1серпня по маршруту Кам-Под-Лодзь з четвертим екіпажом, дуже чемні водії допомагали переїхати кордон. В автобусі працює кондиціонер, телевізор, музика сучасна. Також працює безкоштовний вайфай. Є розетки 220вт. Рекомендую всім користуватися цею компанією.
Достоинства:
  1. Всьо задовільно
Недостатки:
  1. Відсутні

Подяка

Світлана Отзыв написан 31 июля, 2018 год
Хочу подякувати водіям Василю і Сергію за чудову подорож 29 липня Кельце-Львів. Поїздка була комфортною, водії ввічливі і привітні. Особливо хочу подякувати Василю за допомогу і підняття настрою. Хочу подякувати водіям Василю і Сергію за чудову подорож 29 липня Кельце-Львів. Поїздка була комфортною, водії ввічливі і привітні. Особливо хочу подякувати Василю за допомогу і підняття настрою.

Дякую за приємну подорож!

Гость Отзыв написан 28 июля, 2018 год
27.07.2018 року їхала з 4 екіпажем рейсу Вінниця-Гданск. Дуже задоволена поїздкою. В автобусі чисто і не має постороніх запахів. Водії Василь і Сергій були дуже ввічливі і приязні з всіма пасажирами, зупинки оголошували чітко і завчасно. Дякую вам за приємну подорож і рекомендую бажаючим проїхатися саме з цими водіями. 27.07.2018 року їхала з 4 екіпажем рейсу Вінниця-Гданск. Дуже задоволена поїздкою. В автобусі чисто і не має постороніх запахів. Водії Василь і Сергій були дуже ввічливі і приязні з всіма пасажирами, зупинки оголошували чітко і завчасно. Дякую вам за приємну подорож і рекомендую бажаючим проїхатися саме з цими водіями.

Подяка

Носенко Оксана (Украина, Київ) Отзыв написан 22 июля, 2018 год
Хочу выразить благодарность водителям первого экипажа ВИННИЦА ГДАНСК, за отличную работу, помощь в решении нашей проблемы, за чуткость и человечность!удачи вам в работе, хороших пассажиров! Хочу выразить благодарность водителям первого экипажа ВИННИЦА ГДАНСК, за отличную работу, помощь в решении нашей проблемы, за чуткость и человечность!удачи вам в работе, хороших пассажиров!

Подорож чудова

Гость (Польша) Отзыв написан 21 июля, 2018 год
Їхали із донькою по маршруту Кам'янець Подільський -Лодзь. Екіпаж 4 -це чудові водії, майстри своєї справи. Сергій Миколайович чітко виконує свої обов'язки, моментально реагує на прохання пасажирів, допомагає на кордоні при проходженні рентгену, особисто проводить кожного, таскаючи важкі сумки, виконує роль перекладача, вражає знаннями п грнольської. Окремо дякуємо за порядок в автобусі. Радимо всім цей рейс. Тут є wi-fi, працює...  Читать отзыв Їхали із донькою по маршруту Кам'янець Подільський -Лодзь. Екіпаж 4 -це чудові водії, майстри своєї справи. Сергій Миколайович чітко виконує свої обов'язки, моментально реагує на прохання пасажирів, допомагає на кордоні при проходженні рентгену, особисто проводить кожного, таскаючи важкі сумки, виконує роль перекладача, вражає знаннями п грнольської. Окремо дякуємо за порядок в автобусі. Радимо всім цей рейс. Тут є wi-fi, працює кондиціонер, немає п'яних. Задоволені на всі

Київ щецин

Viktor (Польша, Warszawa) Отзыв написан 14 июля, 2018 год
Їду з хмельницького до кракова, автобусом синього кольору номер 594, водії чемні, допомагають з багажем і проходженням кордону, телевізор і розетки 220 В працюють, є wi-fi. Рекомендую користуватись з послуг перевізника, все супер. Водії молодці) Дякую за комфорт Їду з хмельницького до кракова, автобусом синього кольору номер 594, водії чемні, допомагають з багажем і проходженням кордону, телевізор і розетки 220 В працюють, є wi-fi. Рекомендую користуватись з послуг перевізника, все супер. Водії молодці) Дякую за комфорт

Перевізник lux-reisen НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 11 июля, 2018 год
Користувався декілька разів послугою перевізника lux-reisen Водії не привітні постійно бурчать, професійні навички це взагалі жаг!!! Автобус зупиняється біля кожного стовпа, з Хмельницького до Варшави дорога займає майже сутки і це при тому що кордон проходять досить швидко, я вже уявляю якщо затримають довше на кордоні....
Самі автобуси старі та не зручні, послугами перевізника в основному користуються наші заробітчани, а там я розумієте і водочка, і пивко...
Одним словом НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Гданск-Винница

Гость (Польша, Warszawa) Отзыв написан 7 июля, 2018 год
Хочу оставить свой отзыв,ехал с 5-м экипажем. Спасибо за отзывчивость,не грубят как делают это многие... Забыл купить воды,они не расстерялись и угостили своей. Спасибо огромное Михаилу и Николаю понимание ситуации. Остановились когда попросил потому что стало плохо,а не сделали как делали другие. Вообщем я доволен. Хочу оставить свой отзыв,ехал с 5-м экипажем. Спасибо за отзывчивость,не грубят как делают это многие... Забыл купить воды,они не расстерялись и угостили своей. Спасибо огромное Михаилу и Николаю понимание ситуации. Остановились когда попросил потому что стало плохо,а не сделали как делали другие. Вообщем я доволен.

Вінниця-Гданськ

Гость (Польша, Warszawa) Отзыв написан 7 июля, 2018 год
Їду автобусом Вінниця-Гданськ, ніколи не писала відгуки але тут гріх не написати. Дуже приємно вражена,водії вічливі,не лаяться,по вимозі зупиняються, п'яних в автобусі не має,вічливі. Їду автобусом Вінниця-Гданськ, ніколи не писала відгуки але тут гріх не написати. Дуже приємно вражена,водії вічливі,не лаяться,по вимозі зупиняються, п'яних в автобусі не має,вічливі.

Хороша поїздка.

Гость (Польша, Warszawa) Отзыв написан 4 июля, 2018 год
Їхала 3.07.18.р з Хмельницького до Варшави, була приємно здивована вічливістю водіїв, та з підтримкою під час перетину кордону. Хлопці майстри своєї справи, буду користуватися послугами цього екіпажу.....)))) Їхала 3.07.18.р з Хмельницького до Варшави, була приємно здивована вічливістю водіїв, та з підтримкою під час перетину кордону. Хлопці майстри своєї справи, буду користуватися послугами цього екіпажу.....))))

Пассажирские перевозки

Перевозчик OPENLINE