Дуже сподобалось) - Отзывы о Картины по номерам по фото "PicNumber"

Отзыв написан 4 февраля, 2021 год 87 просмотров
Коли в мене був непростий період у житті, дуже хотілось відволіктись і щось творити, але не все виходило і згадала про вас. Наборів картин по номерах безліч, але всі вони повторюються і ефект зовсім не той, ніж намалюєш картину по фотографії. Тим більше, що ніколи не знаєш, якою вона буде у кінцевому варіанті. Ваші картини розроблені так, що в них міститься багато відтінків, а попередньо макет можна корегувати до остаточного варіанту. Можна обрати розмір, що теж важливо, тому що в наборах всього пару стандартних розмірів. Тому ще раз зізнаюсь вам у коханні і точно знаю, що потрібно для творчої людини.

Магазин подарков: отзывы

Отзывы клиентов о магазинах подарков. Каталог отзывов: Магазины подарков, Сувениры, Аксессуары и многое другое

Разное, Киев, ул. Проспект Краснозвездный, д. 4г
Хорошая площадка с годным сервисом Последние пару раз заказывал на этой площадке садовый инструмент. Очень порадовало, что менеджеры прекрасно осведомлены в особенностях товара, особенно, если учесть его количество на сайте.
LuxPL.com Ответ представителя LuxPL.com
воскресенье, 4 апреля
Здравствуйте, Александр! Спасибо Вам за такой ценный отзыв! Мы очень рады, что Вы остались довольны покупкой и работой нашего персонала! С нетерпением ждём...

Магазин подарков
Интернет-магазин "Lamoda"