Капсулы для похудения Slim Shape отзывы

Рейтинг: 5 из 5 (1 отзыв ), просмотров: 10617

Людмила 27 мая, 2014 год Взагалі то я не маю схильність до повноти, але взимку завжди набираю декілька кілограмів. За зиму так розлінилася, що замість спортзалу вирішила спробувати інший метод - купила пігулки Slim Shape для схуднення. Продаються вони у вільному доступі в аптеках міста. За упаковку в 60 капсул я заплатила біля 250 гривень. Речовини, що входять в склад капсул мають зменшувати ваш апетит,...  Читать отзыв Взагалі то я не маю схильність до повноти, але взимку завжди набираю декілька кілограмів. За зиму так розлінилася, що замість спортзалу вирішила спробувати інший метод - купила пігулки Slim Shape для схуднення. Продаються вони у вільному доступі в аптеках міста. За упаковку в 60 капсул я заплатила біля 250 гривень. Речовини, що входять в склад капсул мають зменшувати ваш апетит, нормалізувати обмін жирів та вуглеводів, покращує процес травлення, запобігає всмоктування жирів у кров та багато іншого. Я пропила цілий курс- майже 2 місяці: по 1 капсулі тричі на день, але за 10 хвилин до прийому їжі. З усіх вищеперерахованних "симптомів" я спостерігала за собою тільки зменшення апетиту інколи. Скажу чесно, втратила не багато, всього 2 кг., і то не знаю чи то з допомогою пігулок для схуднення чи просто організм сам відновився і вийшов на свою необхідну вагу. Проте я спробувала і тепер маю з чим порівняти, фізична праця та заняття спортом однозначно ефективніше і корисніше. 0 согласны, 0 не согласны

Капсулы для похудения Slim Shape

Капсулы для похудения Slim Shape