Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Какао ТМ Мрія отзывы

Отзывы покупателей

Рейтинг: 4.5 из 5 (2 отзыва ), просмотров: 1027


Написать отзыв

Отличный

Veronica (Украина, Харків) 6 сентября, 2017 год Прекрасный порошок – качественный, сладкий, все как надо! Прекрасный порошок – качественный, сладкий, все как надо! 0 согласны, 0 не согласны

якісний продукт

Тася (Украина, Миколаїв) 5 сентября, 2017 год Співвідношення ціна якість відмінне. Використовую багато продукції МТ Мрія: перець, спеції, ванільний цукор, кисіль, желе і т. д. Какао - це напій дитинства))). Так приємно ввечері приготувати какао на молоці, вмикнути який цікавий фільм і порелаксувати. А ще какао містить багато корисних властивостей, правда, має високу калорійність, тож не позловживаєш цим напоєм, якщо слідкуєш за фігурою. Для приготування десертів...  Читать отзыв Співвідношення ціна якість відмінне. Використовую багато продукції МТ Мрія: перець, спеції, ванільний цукор, кисіль, желе і т. д. Какао - це напій дитинства))). Так приємно ввечері приготувати какао на молоці, вмикнути який цікавий фільм і порелаксувати. А ще какао містить багато корисних властивостей, правда, має високу калорійність, тож не позловживаєш цим напоєм, якщо слідкуєш за фігурою. Для приготування десертів чудово підходить. Додаю у торти, печиво , кекси, мафіни, готую шоколодну памадку.
А ще, враховуючи корисні властивості, вміст мікро та маркоелементів, можна робити маску для волосся. Я регулярно користуюсь такою маскою і видимий результат є. волосся еластичне, менше випадає та присутній природній блиск. Тож раджу такий багатофункціональний та дешевий продукт.
0 согласны, 0 не согласны


Какао ТМ Мрія

Какао ТМ Мрія

Чай - Кофе

Полесский чай. ТМ Фито Украина

Рейтинг: 5
5 отзывов
Чай Полесский луг

Рейтинг: 5
1 отзыв
Чай чёрный ТМ Mabroc

Рейтинг: 5
1 отзыв
Чай чёрный ТМ Gokal

Рейтинг: 5
1 отзыв
Чай чёрный ТМ Akbar

Рейтинг: 5
5 отзывов
Кофе молотый ТМ Lavazza

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кофе в зёрнах ТМ Roberto Totti

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кофе Lavazza

Рейтинг: 4.9
14 отзывов
Чашка Espresso Bar

Рейтинг: 3
1 отзыв
Сеть кофеен "Aroma Kava"

Рейтинг: 1.7
95 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться