J'erelia Джерелия Джерелія отзывы

Женская косметика уход за лицом и телом J'erelia Джерелия Джерелія отзывы
39 отзывов / 37184 просмотра

очень хорошая косметика

MariSkt MariSkt пятница, 24 июля
очень хорошая косметика, пользуемс всей семьей с вдоволствием, также дала попробовать подругам - все довольны, стали постоянно заказывать. На любой вкус и цвет, так сказать))))))

Хороша продукція

Гость Гость понедельник, 20 июля
Хороша якісна продукція.
Ціни повністю відповідають якості.
Український виробник.
Гарне обслуговування клієнтів

не покупайте эту продукцию.

Ирина Ирина 13 апреля, 2020 год
маска для волос ужасная. После нее волос стал еще жирнее.
На счет средства ,,супер сила,, вообще странно. Первая бутылка, которую купила вообще не принесла результата. Консультант прислала вторую т. к. Хотела доказать, что продукция качественная. И действительно, вторая бутылка лучше справилась с задачей. Вывод - часть продукции разбавляют. Не доверяйте этой продукции.

Народ не ведіться

Гость Гость 11 марта, 2020 год
Брала комплекс для похуддіня ,незадоволена зовсім !Все що мені так гарно описали брехня,пила його разом з сестрою...і внеї і в мене результату 000 брехня все!Просто розводять на гроші !

Кошмарная косметика

Ирина Ирина 13 ноября, 2019 год
Заказала через консультанта лечебную серию косметики для проблемной кожи,ето просто кошмар,через два дня использования кожу просто выжгло до коричневой корки,глаза опухли,потом на веках ета опухоль слазила пластом,лицо опухло,высыпания увеличились какими то подощрительеыми волдырями,которые очень чесались,даже на локтевом изгибе они были кожа была очень болезненной в местах использования косметики ,пришлось прибегнуть к аптечным средствам,две недели прошло как попробовала на себе,а отойти... Читать отзыв Заказала через консультанта лечебную серию косметики для проблемной кожи,ето просто кошмар,через два дня использования кожу просто выжгло до коричневой корки,глаза опухли,потом на веках ета опухоль слазила пластом,лицо опухло,высыпания увеличились какими то подощрительеыми волдырями,которые очень чесались,даже на локтевом изгибе они были кожа была очень болезненной в местах использования косметики ,пришлось прибегнуть к аптечным средствам,две недели прошло как попробовала на себе,а отойти до сих пор не могу,вернуть продукцию невозможно,компания как всегда права,а потребитель никакими правами не защищён,от них с супорта получила убедительный ответ,что так должно быть,хотя в етой серии косметики есть предостережения на аллергическую реакцию,и немедленное прекращение продукции,а они рекомендуют мне использовать и дальше только вводить постепенно,,,извините,как можно рекомендовать человеку с реакцией на данный продукт,дальнейшее потребление,,,ни один нормальный специалист не даст такой рекомендации,тем более я им выслала свои ужасные фото тех участков,где бвла использована косметика,,,,написала бы ещё больше,но просто не рекомендую,,,пототу что понимаю что своих прав я здесь не найду,,деньги выброшенные на ветер,новые проблемы с кожей,и плохое настроение от продукции,сомневаюсь что мой отзыв будет пропущен на их усмотрение,,,как всегда
Недостатки:
  1. Не довольна продукцией

Дуже сподобалася продукція!

Ніна Ніна 25 октября, 2019 год
Спробувала величезну кількість продукції від компанії Джерелія. І хочу сказати я вражена якістю.Якість чудова. Всі засоби як по догляду за тілом так і за домом якісні та доступні по ціні. Тому всім рекомендую!!!
Достоинства:
  1. Якісна, безфосфатна продукція.Широкий асортимент. Ціни доступні.
Недостатки:
  1. Мінусів поки що не знайшла

Продукція гарна

Гость Гость 9 октября, 2019 год
Замовляла собі крем для обличчя та серію проти випадіння волосся. Дуже задоволена. Ефект просто неймовірний.

Шкода грошей

Аліка Аліка 11 сентября, 2019 год
Купила всю серію для волосся.Це шампунь,фітокомплекс,плацентарна сироватка та спрей.Після користування з'явилась лупа і почало сильно лізти волосся.Хоча надіялась на укріплення.Окрема тема бальзам для ніг(від мозолі і загрубілої шкіри).Малесенька жестянка 48грн.-краще б купити вазелін і дешевше і ефективніше,і зовні ідентичне.Шкода грошей,краще купити аптечний препарат.

Ужасное качество продукта

Гость Гость 27 июня, 2019 год
Ничего хорошего сказать не могу,от етого крема у меня появились отеки под глазами ,начала жутко шелушится и краснеть кожа .
Достоинства:
  1. Плюсов 0
Недостатки:
  1. Краснеет и шелушится кожа на месте нанесения крема.Жуткие отеки....

Непогана продукція

Гость Гость 20 июня, 2019 год
Читаючи відгуки, як позитивні, так і негативні, хотілося б нагадати, не забувайте, продукти з "Оріфлейма" чи "Ейвона" також не всім підходять. Якщо якийсь продукт не підійшов Вам, це не означає, що він поганий, неякісний. От мені, наприклад, не підходить жодна туш для вій але я не пишу на сайтах виробників, що вони когось дурять чи якість товару незадовільна. Вона не... Читать отзыв Читаючи відгуки, як позитивні, так і негативні, хотілося б нагадати, не забувайте, продукти з "Оріфлейма" чи "Ейвона" також не всім підходять. Якщо якийсь продукт не підійшов Вам, це не означає, що він поганий, неякісний. От мені, наприклад, не підходить жодна туш для вій але я не пишу на сайтах виробників, що вони когось дурять чи якість товару незадовільна. Вона не задовільна для мене, проте багато моїх подруг користуються саме цією тушшю.
І на останок, хочу сказати, що продукція "Джерелія" є непоганою, щось краще, щось гірше, але за таку ціну цілком нормально.

цікаво знати про добавки

Vitusya Vitusya 9 июня, 2019 год
цікаво дізнатись чи правда добавки продукціі Джерелія добре і позитивно впливають на нормалізацію кишкового тракту та коригує масу тіла????!!!

Джерелия- гармония успеха, здоровья и красоты!

Юрий Юрий 2 июня, 2019 год
Компания Джерелия отличная компания! Регистрация очень простая и удобная. Продукция замечательная и цена адекватная. Возможности в компании замечательные! Всем рекомендую. Моя почта для связи:[email protected]

Не рекомендую!!!Ефекту 0((((

Lida Lida 25 мая, 2019 год
Направду,не знаю хто пише ті позитивні відгуки,можливо самі розповсюджувачі продукції джерелія!Почитавши відгуки,купила шампунь,бо маю проблему,з якою вже втомилась боротись-швидко жирніє волосся,через часте використання фену і утюжка втратило природну силу і блиск.Користувалась майже місяць,то на мою думку цей шампунь взагалі не тільки не дає того ефекту про який так багато пишеться,а ще сушить волосся.Разом з шампунем користувалась маскою ,на рахунок маски... Читать отзыв Направду,не знаю хто пише ті позитивні відгуки,можливо самі розповсюджувачі продукції джерелія!Почитавши відгуки,купила шампунь,бо маю проблему,з якою вже втомилась боротись-швидко жирніє волосся,через часте використання фену і утюжка втратило природну силу і блиск.Користувалась майже місяць,то на мою думку цей шампунь взагалі не тільки не дає того ефекту про який так багато пишеться,а ще сушить волосся.Разом з шампунем користувалась маскою ,на рахунок маски не можу нічого хорошого теж сказати.Покупкою розчарована,дуже шкода бо багато покладала надій ці засоби....

Гарна якість, доступна ціна

Леся Бортнік Леся Бортнік 29 марта, 2019 год
Хочу написати про реєстрацію.Зареєструватися там простіше простого.Наставник (хоч не знала хто мені попадеться) хороша, компетентна,терпляча людина. Продукцію ще мало що пробувала, але від шампуні та сироватки серії "Трава"та від серії для обличчя "Розкішна" я в захваті!
Достоинства:
  1. Гарна якість
Недостатки:
  1. Пока немає

Замовити продукцію

Наталія Наталія 28 марта, 2019 год
Якщо вас цікавить продукція цієї фірми пишіть на електронку [email protected]
Буду рада вам допомогти

Сподобалося

Вікторія Вікторія 23 марта, 2019 год
Мені все подобається, користувалася пральним засобом, гель для волосся, миючий засіб, помада, туш лише з туалетними водами проблема, ти не дізнаєшся аромат поки не купиш.

Идиотская фирма !

Ирина Ирина 21 марта, 2019 год
Купить товар через корзину невозможно! Требует регистрацию... Регистрацию пройти невозможно! Требует выбрать ненужного консультанта! Хорошо... Выбрала любого консультанта... ТЕПЕРЬ НУЖНО ЗАПОЛНИТЬ ВСЕ ДАННЫЕ ВСЕЙ СВОЕЙ ЖИЗНИ !!! Наша типичная бюрократия и принуждение... Данную фирму не рекомендую. Навязывают свои требования и при этом ещё и официально заявляют, что будут мои данные обрабатывать... Любое желание купить что-нибудь отпадает напрочь сразу.
Достоинства:
  1. Нет!
Недостатки:
  1. Полная бюрократия...

Продукція досить хорошої якості

Артем Артем 19 марта, 2019 год
Купував кілька продуктів мені сподобалось, жінка також задоволена, будемо замовляти ще. Українське чи ні головне якість.

Не задоволена

Анна Анна 2 марта, 2019 год
Моя нова знайома в говорила зареєструватись та спробувати продукцію. Говорячи що дуже якісна. Можу сказати одне : Не витрачайте гроші і час. Особисто я дуже розчарована((( не туалетна вода а спит((( зубна паста теж. І для волосся теж фігня.... за ці ж гроші можна було купити в іншого виробника кращеrussian_ru
Достоинства:
  1. Дешева продукція.
Недостатки:
  1. Відпадає наліпка на духах ще з упаковки. Хоч вона прорезиняна і має триматмсь

Мені подобається

Ольга Ольга 28 февраля, 2019 год
Мені бальзам для губ від джерелія допомагав супер... В мене постійно обвітрюбться губи(така ж проблема у молодшого синочка)губи потійно стягнуті, тріскали і пекли, без якогось засобу просто нестерпно... Будь які засоби викликали лише "залежність". Дпоміг бальзам для губ від джерелія, брала для себе і дитячий. За кілька користувань ця проблема зикла. В мене біля десяти різних засобів від цієї компанії,... Читать отзыв Мені бальзам для губ від джерелія допомагав супер... В мене постійно обвітрюбться губи(така ж проблема у молодшого синочка)губи потійно стягнуті, тріскали і пекли, без якогось засобу просто нестерпно... Будь які засоби викликали лише "залежність". Дпоміг бальзам для губ від джерелія, брала для себе і дитячий. За кілька користувань ця проблема зикла. В мене біля десяти різних засобів від цієї компанії, і кожним з них я задоволена...
Знаєте друзі, хто вагається брати чи не брати, вірити чи не вірити відгукам, я скажу таке:- якщо ви не перевірили на собі, то не можете казати хороший цей продукт чи погатий. Це й стосується будь-якої іншої продукції.
Якщо у когось алергія на шоколад, це ж не означає, що від нього має відмовитись усе людство.
Кожна людина унікальна... Комусь підходить, комусь ні...

Тушь для ресниц

Гость Гость 28 февраля, 2019 год
Купила тушь для ресниц J'erelia. Аллергия ужасная, под глазами опухло, зуд невыносимый. Не советуюю.

Ерунда

Юлия Юлия 2 февраля, 2019 год
Менеджеры плохие.Я хотела войти в этот бизнес.Писала-писала,мне так никто и не ответил.

как по мне не совсем органическая

Марина Марина 30 января, 2019 год
средства для мытья посуды не годятся ксожалению, а вот супер сила хорошо моет вытяжку только вот без перчаток нельзя совсем ,если на тело попадет жжет и при вдыхании после опрыскивания вызывает кашель едкучее такое. А вот для белого белья ну совсем не о чем, не то, чтобы даже и не было эффекта стирки.. плохо. брала... Читать отзыв средства для мытья посуды не годятся ксожалению, а вот супер сила хорошо моет вытяжку только вот без перчаток нельзя совсем ,если на тело попадет жжет и при вдыхании после опрыскивания вызывает кашель едкучее такое. А вот для белого белья ну совсем не о чем, не то, чтобы даже и не было эффекта стирки.. плохо. брала масло для волос , не похоже на масло как вода с блестками. как то дороговато за такую цену платить за воду. больше не рискнула брать ничего ..не стала экспериментировать за свои деньги..
Достоинства:
  1. ну мало
Недостатки:
  1. много как по мне из 4 разных продуктов и только один в плюсе
1 не согласен Показать 1 ответ

Готовий платити в тричі дорожче, купуй бренд Джерелія

Alina Alina 29 декабря, 2018 год
Привіт, якщо ти користуєшся брендом джерелія, відверто Ти ЛОХ.
Багато писати не буду, бо зомбоменеджери закидають своїми тупими аргументами.
Просто подивись виробника та склад того чи іншого продукту, зайди на сайт виробника і знайди той самий продукт в тричі дешевше в тій же упаковці, лише етикетка буде інша)
Достоинства:
  1. Подобається сама просування українського виробника
Недостатки:
  1. Не відповідність співвідношення ціни та якості. Компанія позиціонує себе як продавець еко продукції, не маючи жодного еко чи органік сертифікату. Та й просто читайте склад!
1 не согласен Показать 1 ответ

Засіб для миття духовки

Світлана Світлана (Украина) 29 ноября, 2018 год
Купила засіб для миття духовки інструкції не було відмило добре але мінус руки коли мила в початках сеодно подразнило
Достоинства:
  1. Відмило духовку
Недостатки:
  1. Засіб має не дуже гарний запах плюс роз'їдає шкіру

Жах!!!

Ксюша Ксюша (Украина, Berezhany) 24 ноября, 2018 год
Так як коментарів негативних на сайті не поблікують пишу тут...Замовляла олійку від серії Panna для попередження появи розтяжок під час вагітності... намазалась після душу..а зранку з'явилися прищі, типу як алергія в місті нанесення. Я не алегрічна людина...
Головне, щоб на здоров'я дитини ніяк неповпливало.

Олійка для волосся

ОКСАНА ОКСАНА (Украина, Kiev) 21 ноября, 2018 год
Читаю тут і враження, що у вас руки не з того боку ростуть, олійку для волосся і золото скіфів для сухого волосся користуюся, чудові засоби, перше - натуральні шампуні піняться мало, по друге олійку треба наносити на вологе волосся декілька крапель від плеча і нижче, воїє випалене волосся просто спасло. бальзам від золото скіфів трамаю по 3- 5 хв і... Читать отзыв Читаю тут і враження, що у вас руки не з того боку ростуть, олійку для волосся і золото скіфів для сухого волосся користуюся, чудові засоби, перше - натуральні шампуні піняться мало, по друге олійку треба наносити на вологе волосся декілька крапель від плеча і нижче, воїє випалене волосся просто спасло. бальзам від золото скіфів трамаю по 3- 5 хв і теж лише від 4-7 см від коренів, супер результат!!!! порада - уважно читайте ефект від продукту, ви ж знаєте свої потреби і тоді небуде притензій, все супер!!!
Достоинства:
  1. гарна якість
Недостатки:
  1. непобачила

Ікра

Рита Рита (Украина, Kiev) 17 ноября, 2018 год
Уход за лицом Ікра, дeлаeт чудeса. Eфeкт ужe за нeдeлю. Кожа гладка, нeжная, подтянутая. Нашла своe. Мнe 50. Смотрю на сeбя в зeркало и радуюсь. Eфeкт лучшe чeм в космeтологичeском цeнтрe, гдe мнe прeдложили крeма израильской космeтики плюс 10 сeансов ухода и за всe всeго лиш 40000 грн. Я потратила на сeбя 1000. И этого хватит где то на 4-5... Читать отзыв Уход за лицом Ікра, дeлаeт чудeса. Eфeкт ужe за нeдeлю. Кожа гладка, нeжная, подтянутая. Нашла своe. Мнe 50. Смотрю на сeбя в зeркало и радуюсь. Eфeкт лучшe чeм в космeтологичeском цeнтрe, гдe мнe прeдложили крeма израильской космeтики плюс 10 сeансов ухода и за всe всeго лиш 40000 грн. Я потратила на сeбя 1000. И этого хватит где то на 4-5 месяцев. Расход очень маленький. Но всe индивидуально. Можeтe в орифлeйм 2-3 тис. грн. Мнe нe помогло. Это наше Украинское, сертифицированое, екочистое. Желаю всем быть красавицами.
Достоинства:
  1. Качественная косметика

Ужас, а не средство

Вита Вита (Украина) 15 октября, 2018 год
Купила средство для духовок, при покупке, спросила у продавца можно ли чистить сковородки, меня заверили, что можно. В итоге: средство не пенится, течёт водой и абсолютно бесполезно. Наносилось три раза. После жалобы консультанту, посоветовали нанести на горячую сковородку. Жаль, но последовала и этому совету. Грязь на месте, а вот покрытие сковородки слезло местами, обидно, сковородка бергоф не из дешевых, испорчена.... Читать отзыв Купила средство для духовок, при покупке, спросила у продавца можно ли чистить сковородки, меня заверили, что можно. В итоге: средство не пенится, течёт водой и абсолютно бесполезно. Наносилось три раза. После жалобы консультанту, посоветовали нанести на горячую сковородку. Жаль, но последовала и этому совету. Грязь на месте, а вот покрытие сковородки слезло местами, обидно, сковородка бергоф не из дешевых, испорчена. Не рекомендую.
Достоинства:
  1. Не увидела
Недостатки:
  1. Вещь испорчена, деньги на ветер

Серія Золо скіфів: шампуль, бальзам-кондиціонер, масло з біозолотом

Вікторія Вікторія (Украина) 9 сентября, 2018 год
Про шампунь: Піниться нормально, якщо налити півжмені (на довжину волосся до плечей). Запах посередній, з чим, в принципі, можна змиритись, все одно потім бальзам наносити.
Про кондиціонер: Він - кошмарний, якщо взагалі "ЦЕ" можна назвати контиціонером, бо своєї функції по розгладженню волосся він не просто не виконує, а ще погіршує після шампуня рівень сплутаності. Волосся не те, що розчесати, навіть пальці просунути між ними неможливо. Запах, як на мене - ніякий, не знаю, для кого він приємний, але мені пахне дешевенькою такою піною для гоління. Остання надія на ймовірний терапевтичний ефект. Додаю нормальний функціональний кондиціонер разом з цим непорозумінням .
Про олійку: Олійкою це назвати можна з величезною натяжкою, скоріше це - жирна водичка з блискітками. При щоденному використанні на довжину волосся до плеч пляшечка (198грн за 80мл водички з блискітками, що - занадто ) закінчується на 2,5 тижні.
Висновок: Джерелія добряче вклалась в якісну розробку серії "Оселя", а на розробці продукції для волосся - конкретно зекономила, хоча жадібність і, напевно, відсутність совісті спонукває продвати "кільку за ціною сьомги".
До речі, на сайті компанії - лише диферамби публікують, негативні відгуки залишити неможливо, їх просто не пропускають.
Якось так.
1 не согласен