J'erelia Джерелия Джерелія отзывы

Женская косметика уход за лицом и телом J'erelia Джерелия Джерелія отзывы
32 отзыва / 30473 просмотра

Шкода грошей

Аліка Отзыв написан среда, 11 сентября
Купила всю серію для волосся.Це шампунь,фітокомплекс,плацентарна сироватка та спрей.Після користування з'явилась лупа і почало сильно лізти волосся.Хоча надіялась на укріплення.Окрема тема бальзам для ніг(від мозолі і загрубілої шкіри).Малесенька жестянка 48грн.-краще б купити вазелін і дешевше і ефективніше,і зовні ідентичне.Шкода грошей,краще купити аптечний препарат. Купила всю серію для волосся.Це шампунь,фітокомплекс,плацентарна сироватка та спрей.Після користування з'явилась лупа і почало сильно лізти волосся.Хоча надіялась на укріплення.Окрема тема бальзам для ніг(від мозолі і загрубілої шкіри).Малесенька жестянка 48грн.-краще б купити вазелін і дешевше і ефективніше,і зовні ідентичне.Шкода грошей,краще купити аптечний препарат.

Ужасное качество продукта

Гость Отзыв написан 27 июня, 2019 год
Ничего хорошего сказать не могу,от етого крема у меня появились отеки под глазами ,начала жутко шелушится и краснеть кожа . Ничего хорошего сказать не могу,от етого крема у меня появились отеки под глазами ,начала жутко шелушится и краснеть кожа .
Достоинства:
  1. Плюсов 0
Недостатки:
  1. Краснеет и шелушится кожа на месте нанесения крема.Жуткие отеки....

Непогана продукція

Гость Отзыв написан 20 июня, 2019 год
Читаючи відгуки, як позитивні, так і негативні, хотілося б нагадати, не забувайте, продукти з "Оріфлейма" чи "Ейвона" також не всім підходять. Якщо якийсь продукт не підійшов Вам, це не означає, що він поганий, неякісний. От мені, наприклад, не підходить жодна туш для вій але я не пишу на сайтах виробників, що вони когось дурять чи якість товару незадовільна. Вона не...  Читать отзыв Читаючи відгуки, як позитивні, так і негативні, хотілося б нагадати, не забувайте, продукти з "Оріфлейма" чи "Ейвона" також не всім підходять. Якщо якийсь продукт не підійшов Вам, це не означає, що він поганий, неякісний. От мені, наприклад, не підходить жодна туш для вій але я не пишу на сайтах виробників, що вони когось дурять чи якість товару незадовільна. Вона не задовільна для мене, проте багато моїх подруг користуються саме цією тушшю.
І на останок, хочу сказати, що продукція "Джерелія" є непоганою, щось краще, щось гірше, але за таку ціну цілком нормально.

цікаво знати про добавки

Vitusya Отзыв написан 9 июня, 2019 год
цікаво дізнатись чи правда добавки продукціі Джерелія добре і позитивно впливають на нормалізацію кишкового тракту та коригує масу тіла????!!! цікаво дізнатись чи правда добавки продукціі Джерелія добре і позитивно впливають на нормалізацію кишкового тракту та коригує масу тіла????!!!

Джерелия- гармония успеха, здоровья и красоты!

Юрий Отзыв написан 2 июня, 2019 год
Компания Джерелия отличная компания! Регистрация очень простая и удобная. Продукция замечательная и цена адекватная. Возможности в компании замечательные! Всем рекомендую. Моя почта для связи:yuriy.kisil@gmail.com Компания Джерелия отличная компания! Регистрация очень простая и удобная. Продукция замечательная и цена адекватная. Возможности в компании замечательные! Всем рекомендую. Моя почта для связи:yuriy.kisil@gmail.com

Не рекомендую!!!Ефекту 0((((

Lida Отзыв написан 25 мая, 2019 год
Направду,не знаю хто пише ті позитивні відгуки,можливо самі розповсюджувачі продукції джерелія!Почитавши відгуки,купила шампунь,бо маю проблему,з якою вже втомилась боротись-швидко жирніє волосся,через часте використання фену і утюжка втратило природну силу і блиск.Користувалась майже місяць,то на мою думку цей шампунь взагалі не тільки не дає того ефекту про який так багато пишеться,а ще сушить волосся.Разом з шампунем користувалась маскою ,на рахунок маски...  Читать отзыв Направду,не знаю хто пише ті позитивні відгуки,можливо самі розповсюджувачі продукції джерелія!Почитавши відгуки,купила шампунь,бо маю проблему,з якою вже втомилась боротись-швидко жирніє волосся,через часте використання фену і утюжка втратило природну силу і блиск.Користувалась майже місяць,то на мою думку цей шампунь взагалі не тільки не дає того ефекту про який так багато пишеться,а ще сушить волосся.Разом з шампунем користувалась маскою ,на рахунок маски не можу нічого хорошого теж сказати.Покупкою розчарована,дуже шкода бо багато покладала надій ці засоби....

Гарна якість, доступна ціна

Леся Бортнік Отзыв написан 29 марта, 2019 год
Хочу написати про реєстрацію.Зареєструватися там простіше простого.Наставник (хоч не знала хто мені попадеться) хороша, компетентна,терпляча людина. Продукцію ще мало що пробувала, але від шампуні та сироватки серії "Трава"та від серії для обличчя "Розкішна" я в захваті! Хочу написати про реєстрацію.Зареєструватися там простіше простого.Наставник (хоч не знала хто мені попадеться) хороша, компетентна,терпляча людина. Продукцію ще мало що пробувала, але від шампуні та сироватки серії "Трава"та від серії для обличчя "Розкішна" я в захваті!
Достоинства:
  1. Гарна якість
Недостатки:
  1. Пока немає

Замовити продукцію

Наталія Отзыв написан 28 марта, 2019 год
Якщо вас цікавить продукція цієї фірми пишіть на електронку natalijashvorak@gmail.com
Буду рада вам допомогти
Буду рада вам допомогти

Сподобалося

Вікторія Отзыв написан 23 марта, 2019 год
Мені все подобається, користувалася пральним засобом, гель для волосся, миючий засіб, помада, туш лише з туалетними водами проблема, ти не дізнаєшся аромат поки не купиш. Мені все подобається, користувалася пральним засобом, гель для волосся, миючий засіб, помада, туш лише з туалетними водами проблема, ти не дізнаєшся аромат поки не купиш.

Идиотская фирма !

Ирина Отзыв написан 21 марта, 2019 год
Купить товар через корзину невозможно! Требует регистрацию... Регистрацию пройти невозможно! Требует выбрать ненужного консультанта! Хорошо... Выбрала любого консультанта... ТЕПЕРЬ НУЖНО ЗАПОЛНИТЬ ВСЕ ДАННЫЕ ВСЕЙ СВОЕЙ ЖИЗНИ !!! Наша типичная бюрократия и принуждение... Данную фирму не рекомендую. Навязывают свои требования и при этом ещё и официально заявляют, что будут мои данные обрабатывать... Любое желание купить что-нибудь отпадает напрочь сразу. Купить товар через корзину невозможно! Требует регистрацию... Регистрацию пройти невозможно! Требует выбрать ненужного консультанта! Хорошо... Выбрала любого консультанта... ТЕПЕРЬ НУЖНО ЗАПОЛНИТЬ ВСЕ ДАННЫЕ ВСЕЙ СВОЕЙ ЖИЗНИ !!! Наша типичная бюрократия и принуждение... Данную фирму не рекомендую. Навязывают свои требования и при этом ещё и официально заявляют, что будут мои данные обрабатывать... Любое желание купить что-нибудь отпадает напрочь сразу.
Достоинства:
  1. Нет!
Недостатки:
  1. Полная бюрократия...

Продукція досить хорошої якості

Артем Отзыв написан 19 марта, 2019 год
Купував кілька продуктів мені сподобалось, жінка також задоволена, будемо замовляти ще. Українське чи ні головне якість. Купував кілька продуктів мені сподобалось, жінка також задоволена, будемо замовляти ще. Українське чи ні головне якість.

Не задоволена

Анна Отзыв написан 2 марта, 2019 год
Моя нова знайома в говорила зареєструватись та спробувати продукцію. Говорячи що дуже якісна. Можу сказати одне : Не витрачайте гроші і час. Особисто я дуже розчарована((( не туалетна вода а спит((( зубна паста теж. І для волосся теж фігня.... за ці ж гроші можна було купити в іншого виробника краще Моя нова знайома в говорила зареєструватись та спробувати продукцію. Говорячи що дуже якісна. Можу сказати одне : Не витрачайте гроші і час. Особисто я дуже розчарована((( не туалетна вода а спит((( зубна паста теж. І для волосся теж фігня.... за ці ж гроші можна було купити в іншого виробника краще
Достоинства:
  1. Дешева продукція.
Недостатки:
  1. Відпадає наліпка на духах ще з упаковки. Хоч вона прорезиняна і має триматмсь

Мені подобається

Ольга Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Мені бальзам для губ від джерелія допомагав супер... В мене постійно обвітрюбться губи(така ж проблема у молодшого синочка)губи потійно стягнуті, тріскали і пекли, без якогось засобу просто нестерпно... Будь які засоби викликали лише "залежність". Дпоміг бальзам для губ від джерелія, брала для себе і дитячий. За кілька користувань ця проблема зикла. В мене біля десяти різних засобів від цієї компанії,...  Читать отзыв Мені бальзам для губ від джерелія допомагав супер... В мене постійно обвітрюбться губи(така ж проблема у молодшого синочка)губи потійно стягнуті, тріскали і пекли, без якогось засобу просто нестерпно... Будь які засоби викликали лише "залежність". Дпоміг бальзам для губ від джерелія, брала для себе і дитячий. За кілька користувань ця проблема зикла. В мене біля десяти різних засобів від цієї компанії, і кожним з них я задоволена...
Знаєте друзі, хто вагається брати чи не брати, вірити чи не вірити відгукам, я скажу таке:- якщо ви не перевірили на собі, то не можете казати хороший цей продукт чи погатий. Це й стосується будь-якої іншої продукції.
Якщо у когось алергія на шоколад, це ж не означає, що від нього має відмовитись усе людство.
Кожна людина унікальна... Комусь підходить, комусь ні...

Тушь для ресниц

Гость Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Купила тушь для ресниц J'erelia. Аллергия ужасная, под глазами опухло, зуд невыносимый. Не советуюю. Купила тушь для ресниц J'erelia. Аллергия ужасная, под глазами опухло, зуд невыносимый. Не советуюю.

Ерунда

Юлия Отзыв написан 2 февраля, 2019 год
Менеджеры плохие.Я хотела войти в этот бизнес.Писала-писала,мне так никто и не ответил. Менеджеры плохие.Я хотела войти в этот бизнес.Писала-писала,мне так никто и не ответил.

как по мне не совсем органическая

Марина Отзыв написан 30 января, 2019 год
средства для мытья посуды не годятся ксожалению, а вот супер сила хорошо моет вытяжку только вот без перчаток нельзя совсем ,если на тело попадет жжет и при вдыхании после опрыскивания вызывает кашель едкучее такое. А вот для белого белья ну совсем не о чем, не то, чтобы даже и не было эффекта стирки.. плохо. брала...  Читать отзыв средства для мытья посуды не годятся ксожалению, а вот супер сила хорошо моет вытяжку только вот без перчаток нельзя совсем ,если на тело попадет жжет и при вдыхании после опрыскивания вызывает кашель едкучее такое. А вот для белого белья ну совсем не о чем, не то, чтобы даже и не было эффекта стирки.. плохо. брала масло для волос , не похоже на масло как вода с блестками. как то дороговато за такую цену платить за воду. больше не рискнула брать ничего ..не стала экспериментировать за свои деньги..
Достоинства:
  1. ну мало
Недостатки:
  1. много как по мне из 4 разных продуктов и только один в плюсе
1 не согласен Показать 1 ответ

Готовий платити в тричі дорожче, купуй бренд Джерелія

Alina Отзыв написан 29 декабря, 2018 год
Привіт, якщо ти користуєшся брендом джерелія, відверто Ти ЛОХ.
Багато писати не буду, бо зомбоменеджери закидають своїми тупими аргументами.
Просто подивись виробника та склад того чи іншого продукту, зайди на сайт виробника і знайди той самий продукт в тричі дешевше в тій же упаковці, лише етикетка буде інша)
Привіт, якщо ти користуєшся брендом джерелія, відверто Ти ЛОХ.
Багато писати не буду, бо зомбоменеджери закидають своїми тупими аргументами.
Достоинства:
  1. Подобається сама просування українського виробника
Недостатки:
  1. Не відповідність співвідношення ціни та якості. Компанія позиціонує себе як продавець еко продукції, не маючи жодного еко чи органік сертифікату. Та й просто читайте склад!
1 не согласен Показать 1 ответ

Засіб для миття духовки

Світлана (Украина) Отзыв написан 29 ноября, 2018 год
Купила засіб для миття духовки інструкції не було відмило добре але мінус руки коли мила в початках сеодно подразнило Купила засіб для миття духовки інструкції не було відмило добре але мінус руки коли мила в початках сеодно подразнило
Достоинства:
  1. Відмило духовку
Недостатки:
  1. Засіб має не дуже гарний запах плюс роз'їдає шкіру

Жах!!!

Ксюша (Украина, Berezhany) Отзыв написан 24 ноября, 2018 год
Так як коментарів негативних на сайті не поблікують пишу тут...Замовляла олійку від серії Panna для попередження появи розтяжок під час вагітності... намазалась після душу..а зранку з'явилися прищі, типу як алергія в місті нанесення. Я не алегрічна людина...
Головне, щоб на здоров'я дитини ніяк неповпливало.
Головне, щоб на здоров'я дитини ніяк неповпливало.

Олійка для волосся

ОКСАНА (Украина, Kiev) Отзыв написан 21 ноября, 2018 год
Читаю тут і враження, що у вас руки не з того боку ростуть, олійку для волосся і золото скіфів для сухого волосся користуюся, чудові засоби, перше - натуральні шампуні піняться мало, по друге олійку треба наносити на вологе волосся декілька крапель від плеча і нижче, воїє випалене волосся просто спасло. бальзам від золото скіфів трамаю по 3- 5 хв і...  Читать отзыв Читаю тут і враження, що у вас руки не з того боку ростуть, олійку для волосся і золото скіфів для сухого волосся користуюся, чудові засоби, перше - натуральні шампуні піняться мало, по друге олійку треба наносити на вологе волосся декілька крапель від плеча і нижче, воїє випалене волосся просто спасло. бальзам від золото скіфів трамаю по 3- 5 хв і теж лише від 4-7 см від коренів, супер результат!!!! порада - уважно читайте ефект від продукту, ви ж знаєте свої потреби і тоді небуде притензій, все супер!!!
Достоинства:
  1. гарна якість
Недостатки:
  1. непобачила

Ікра

Рита (Украина, Kiev) Отзыв написан 17 ноября, 2018 год
Уход за лицом Ікра, дeлаeт чудeса. Eфeкт ужe за нeдeлю. Кожа гладка, нeжная, подтянутая. Нашла своe. Мнe 50. Смотрю на сeбя в зeркало и радуюсь. Eфeкт лучшe чeм в космeтологичeском цeнтрe, гдe мнe прeдложили крeма израильской космeтики плюс 10 сeансов ухода и за всe всeго лиш 40000 грн. Я потратила на сeбя 1000. И этого хватит где то на 4-5...  Читать отзыв Уход за лицом Ікра, дeлаeт чудeса. Eфeкт ужe за нeдeлю. Кожа гладка, нeжная, подтянутая. Нашла своe. Мнe 50. Смотрю на сeбя в зeркало и радуюсь. Eфeкт лучшe чeм в космeтологичeском цeнтрe, гдe мнe прeдложили крeма израильской космeтики плюс 10 сeансов ухода и за всe всeго лиш 40000 грн. Я потратила на сeбя 1000. И этого хватит где то на 4-5 месяцев. Расход очень маленький. Но всe индивидуально. Можeтe в орифлeйм 2-3 тис. грн. Мнe нe помогло. Это наше Украинское, сертифицированое, екочистое. Желаю всем быть красавицами.
Достоинства:
  1. Качественная косметика

Ужас, а не средство

Вита (Украина) Отзыв написан 15 октября, 2018 год
Купила средство для духовок, при покупке, спросила у продавца можно ли чистить сковородки, меня заверили, что можно. В итоге: средство не пенится, течёт водой и абсолютно бесполезно. Наносилось три раза. После жалобы консультанту, посоветовали нанести на горячую сковородку. Жаль, но последовала и этому совету. Грязь на месте, а вот покрытие сковородки слезло местами, обидно, сковородка бергоф не из дешевых, испорчена....  Читать отзыв Купила средство для духовок, при покупке, спросила у продавца можно ли чистить сковородки, меня заверили, что можно. В итоге: средство не пенится, течёт водой и абсолютно бесполезно. Наносилось три раза. После жалобы консультанту, посоветовали нанести на горячую сковородку. Жаль, но последовала и этому совету. Грязь на месте, а вот покрытие сковородки слезло местами, обидно, сковородка бергоф не из дешевых, испорчена. Не рекомендую.
Достоинства:
  1. Не увидела
Недостатки:
  1. Вещь испорчена, деньги на ветер

Серія Золо скіфів: шампуль, бальзам-кондиціонер, масло з біозолотом

Вікторія (Украина) Отзыв написан 9 сентября, 2018 год
Про шампунь: Піниться нормально, якщо налити півжмені (на довжину волосся до плечей). Запах посередній, з чим, в принципі, можна змиритись, все одно потім бальзам наносити.
Про кондиціонер: Він - кошмарний, якщо взагалі "ЦЕ" можна назвати контиціонером, бо своєї функції по розгладженню волосся він не просто не виконує, а ще погіршує після шампуня рівень сплутаності. Волосся не те, що розчесати, навіть пальці просунути між ними неможливо. Запах, як на мене - ніякий, не знаю, для кого він приємний, але мені пахне дешевенькою такою піною для гоління. Остання надія на ймовірний терапевтичний ефект. Додаю нормальний функціональний кондиціонер разом з цим непорозумінням .
Про олійку: Олійкою це назвати можна з величезною натяжкою, скоріше це - жирна водичка з блискітками. При щоденному використанні на довжину волосся до плеч пляшечка (198грн за 80мл водички з блискітками, що - занадто ) закінчується на 2,5 тижні.
Висновок: Джерелія добряче вклалась в якісну розробку серії "Оселя", а на розробці продукції для волосся - конкретно зекономила, хоча жадібність і, напевно, відсутність совісті спонукває продвати "кільку за ціною сьомги".
До речі, на сайті компанії - лише диферамби публікують, негативні відгуки залишити неможливо, їх просто не пропускають.
Якось так.
1 не согласен

Олійка для волосся

Андріана (Украина, Берегове) Отзыв написан 10 августа, 2018 год
Взяла олійку, думаю за таку ціну (198 грн) ну має бути нормальна...
Забрала з пошти... Ну олійкою не назвеш... Ніби водичка в яку насипали блискіток і все... І запах не дуже... Волоссю ніяк не допомогло... Гроші на вітер..
Звісно можна повернути але здається то такий геморой що краще не починати. Хоча буду пробувати повернути...
Взяла олійку, думаю за таку ціну (198 грн) ну має бути нормальна...

не все так ідеально, як хотілося б

Гость (Россия, Москва) Отзыв написан 22 июля, 2018 год
З того, що пробувала: мені шампунь для сухого волосся підійшов, надав блиску волоссю, зникла лупа. Сподобався засіб для розчісування волосся для дівчаток, засіб для миття скла і засіб для туалетів. Але не сподобався засіб для прання: враження, що він не вимивається повністю з одягу і одяг та машинка стали пахнути чимось затхлим. Відгук на сайті про даний засіб не опублікували....  Читать отзыв З того, що пробувала: мені шампунь для сухого волосся підійшов, надав блиску волоссю, зникла лупа. Сподобався засіб для розчісування волосся для дівчаток, засіб для миття скла і засіб для туалетів. Але не сподобався засіб для прання: враження, що він не вимивається повністю з одягу і одяг та машинка стали пахнути чимось затхлим. Відгук на сайті про даний засіб не опублікували. Тобто те, що публікують лише позитивні - правда. І для мене великий мінус - дешевий вигляд продукції. Брала крем Ікра на подарунок, то соромно було дарувати. Крем недешевий, а в реальності це баночка з кривою наклейкою. Так само тонік Олива, який отримала в подарунок від компанії...все враження псує дешева пляшечка, ніби його в підвалі розливали(

Цены просто ужас

Гость (EU) Отзыв написан 25 мая, 2018 год
Компания Джерелия не радует своими ценами на продукцию!С каждим новым каталогом цены повышают!такое чувство что
ето не украинская косметика а заграничная
ето не украинская косметика а заграничная

Джерелия

Ни продукцию ни бизнес не дай Бог предложить кому нибудь (Украина, Дніпро́) Отзыв написан 16 апреля, 2018 год
ГЕль для ног с бишофитом,просто ужас - вода выливается,толку никакого; Фитобальзам чтобы накапать на прокладку трясешь сильно а так проливается все время - заплатила деньги за воду. ГЕль для ног с бишофитом,просто ужас - вода выливается,толку никакого; Фитобальзам чтобы накапать на прокладку трясешь сильно а так проливается все время - заплатила деньги за воду.

Всем советую!

Люда (Украина, Київ) Отзыв написан 22 декабря, 2017 год
Прекрасная украинская компания и чудесные товары! Самое главное - поддерживает национального производителя! Начала пользоваться с крема для рук и буквально влюбилась в ее продукцию. Заказываю у официального представителя Jerelia http://jerelia.kiev.ua Особенно хочется отметить средства для чистки жирных поверхностей и для стирки - сколько перепробовала, ни одно не смогло справиться с пятнами как гель Джерелия. В общем советую всем! Прекрасная украинская компания и чудесные товары! Самое главное - поддерживает национального производителя! Начала пользоваться с крема для рук и буквально влюбилась в ее продукцию. Заказываю у официального представителя Jerelia https://jerelia.kiev.ua Особенно хочется отметить средства для чистки жирных поверхностей и для стирки - сколько перепробовала, ни одно не смогло справиться с пятнами как гель Джерелия. В общем советую всем!

Шампунь ужас. Отзывы не публикуют

Клюква (Украина, Житомир) Отзыв написан 1 декабря, 2017 год
Похоже негативные отзывы не проходят модерацию на официальном сайте. Шампунь просто ужасно спутал волосы на макушке, пришлось перемывать и густой бальзам дважды мазать, чтоб распутать волосы. Выбросить жалко, так я приноровилась не мылить обычно, а просто сверху вниз мазать и смывать. После 3 использования начали волосы лезть. НЕ СОВЕТУЮ Похоже негативные отзывы не проходят модерацию на официальном сайте. Шампунь просто ужасно спутал волосы на макушке, пришлось перемывать и густой бальзам дважды мазать, чтоб распутать волосы. Выбросить жалко, так я приноровилась не мылить обычно, а просто сверху вниз мазать и смывать. После 3 использования начали волосы лезть. НЕ СОВЕТУЮ
1 согласен 1 не согласен Показать 1 ответ

Сумнівна якість продукції

Гость (Украина, Харків) Отзыв написан 10 октября, 2017 год
Користувалася шампунем проти сухого волосся. Враження різко негативні. Волосся сухе як солома, таке враження що милом господарським помила голову. Нікому не рекомендую дану продукцію. Користувалася шампунем проти сухого волосся. Враження різко негативні. Волосся сухе як солома, таке враження що милом господарським помила голову. Нікому не рекомендую дану продукцію.
Достоинства:
  1. Хороший крем для рук.
Недостатки:
  1. Шампуні і бальзами сумнівної якості.
1 согласен 2 не согласны Показать 1 ответ

Женская косметика